Kalender 2018




 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
212-05-201814:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
312-05-201814:30Buitenpost2e klasse
412-05-201818:30Jaarsveld2e klasse
512-05-201818:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
612-05-201819:00Buitenpost1e klasse
715-05-201819:00Winsum1e klasse - Gouden Rige:1
816-05-201819:00Winsum2e klasse
919-05-201814:30ZegveldJeugd
1019-05-201814:30Zegveld2e klasse
1119-05-201814:30Burgum2e klasse
1219-05-201818:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal
1319-05-201819:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
1422-05-201819:00Linschoten2e klasse
1523-05-201819:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1626-05-201810:00IJlst3e klasse
1726-05-201814:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
1826-05-201814:30It Heidenskip2e klasse
1926-05-201818:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
2026-05-201818:30LinschotenZwarte Bokaal
2126-05-201819:00It Heidenskip1e klasse
2229-05-201819:00Vlist2e klasse
2330-05-201819:00VlistHoffman Bokaal
2401-06-201819:00Grijpskerk3e klasse
2502-06-201810:00IJlst3e klasse
2602-06-201814:30VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
2702-06-201814:30VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
2802-06-201814:30IJlst2e klasse
2902-06-201818:30VlistDe Samenwerking Bokaal
3002-06-201819:00IJlst1e klasse
3105-06-201819:00Polsbroekerdam2e klasse
3205-06-201819:00Grijpskerk2e klasse
3306-06-201819:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
3406-06-201819:00Grijpskerk1e klasse
3509-06-201810:00It Heidenskip3e klasse
3609-06-201814:30PolsbroekerdamJeva Bokaal
3709-06-201814:30Buitenpost2e klasse
3809-06-201818:30PolsbroekerdamJeugd
3909-06-201818:30Polsbroekerdam2e klasse
4009-06-201819:00Buitenpost1e klasse
4112-06-201819:00Zegveld2e klasse
4213-06-201819:00Zegveld1e klasse
4314-06-201819:00Winsum2e klasse
4414-06-201819:00Buitenpost3e klasse
4515-06-201819:00HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
4616-06-201810:00Winsum3r klasse
4716-06-201814:30ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
4816-06-201814:30ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
4916-06-201818:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
5016-06-201819:00Winsum1e klasse
5119-06-201819:00Jaarsveld2e klasse
5219-06-201819:00Burgum2e klasse
5320-06-201819:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
5420-06-201819:00Burgum1e klasse
5522-06-201819:00Burgum3e klasse
5623-06-201810:00IJlst3e klasse
5723-06-201814:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
5823-06-201814:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
5923-06-201814:30IJlst2e klasse
6023-06-201818:30Jaarsveld2e klasse
6123-06-201818:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
6223-06-201819:00IJlst1e klasse
6326-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
6427-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
6530-06-201814:30VlistVlisterbokaal Jeugd
6630-06-201814:30VlistVlisterbokaal 2e klasse
6730-06-201814:30It Heidenskip2e klasse
6830-06-201818:30VlistVlisterbokaal
6930-06-201819:00It Heidenskip1e klasse
7003-07-201819:00Linschoten2e klasse
7103-07-201819:00Grijpskerk2e klasse
7204-07-201819:00LinschotenVKP Beveiligingestechniek Trofee
7304-07-201819:00Grijpskerk1e klasse
7406-07-201819:00HaarzuylensJeugd
7507-07-201814:00LinschotenTweekamp
7610-07-201819:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
7710-07-201819:00It Heidenskip2e klasse
7811-07-201819:00Zegveld1e klasse
7911-07-201819:00It Heidenskip1e klasse
8014-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasse
8114-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal Jeugd
8214-07-201814:30Burgum2e klasse - Keningsljeppen
8314-07-201818:30ZegveldBoer Bert Bokaal
8414-07-201819:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2
8517-07-201819:00Polsbroekerdam2e klasse
8617-07-201819:00PolsbroekerdamJeugd
8717-07-201819:00IJlst2e klasse
8818-07-201819:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
8918-07-201819:00IJlst1e klasse
9019-07-201819:00Winsum2e klasse
9120-07-201819:00PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
9221-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
9321-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdagJeugd
9421-07-201814:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
9521-07-201819:00Winsum1e klasse
9625-07-201813:00It HeidenskipJeugd NFM
9726-07-201819:00Buitenpost2e klasse
9827-07-201819:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige: 3
9928-07-20189:30It HeidenskipNFM voorronde
10028-07-201813:00It HeidenskipNFM vooronde
10128-07-201819:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4
10231-07-201819:00Linschoten2e klasse
10331-07-201819:00LinschotenJeugd
10401-08-201818:30Burgum3e klasse
10501-08-201819:00LinschotenDe Lange Willem Trofee
10602-08-201818:30It Heidenskip3e klasse
10703-08-201819:00LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
10803-08-201819:00Grijpskerk2e klasse
10904-08-201810:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
11004-08-201814:30Linschoten2e klasse
11104-08-201814:30LinschotenJeugd
11204-08-201815:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige: 5
11304-08-201818:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
11407-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
11507-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
11608-08-201818:30IJlstFryslân Cup - Gouden Rige: 6 (finale)
11708-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist
11809-08-201818:30Buitenpost3e klasse
11910-08-201818:30PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd
12011-08-201813:30Winsum1e klasse - Fryske Kampioenskippen
12111-08-201814:00VlistHollands Kampioenschap
12213-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
12313-08-201819:00JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
12414-08-201818:30BuitenpostEareklasse
12514-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
12614-08-201819:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
12715-08-201818:30LinschotenNationale Competitie
12817-08-201818:30Burgum3e klasse
12917-08-201819:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
13017-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
13118-08-201810:00Winsum3e klasse
13218-08-201814:00It HeidenskipEareklasse
13318-08-201814:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
13418-08-201814:30JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
13518-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
13620-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld Jeugd
13720-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klasse
13821-08-201818:30IJlstEareklasse
13921-08-201819:00ZegveldNC Regionaal1e klasse
14022-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
14123-08-201819:00VlistNC Regionaal 2e klasse
14223-08-201819:00VlistJeugd
14324-08-201819:00VlistNC Regionaal 1e klasse
14425-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
14525-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
14628-08-201818:00JaarsveldJeugd + Ouders
14728-08-201818:30WinsumEareklasse
14801-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
14903-09-201821:00BurgumBlue Jump
15008-09-201813:00JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond