Kalender 2018




 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
212-05-201814:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
312-05-201818:30Jaarsveld2e klasse
412-05-201818:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
519-05-201814:30ZegveldJeugd
619-05-201814:30Zegveld2e klasse
719-05-201818:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal
822-05-201819:00Linschoten2e klasse
923-05-201819:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1026-05-201814:30LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
1126-05-201818:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
1226-05-201818:30LinschotenZwarte Bokaal
1329-05-201819:00Vlist2e klasse
1430-05-201819:00VlistHoffman Bokaal
1502-06-201814:30VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
1602-06-201814:30VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
1702-06-201818:30VlistDe Samenwerking Bokaal
1805-06-201819:00Polsbroekerdam2e klasse
1906-06-201819:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
2009-06-201814:30PolsbroekerdamJeva Bokaal
2109-06-201818:30PolsbroekerdamJeugd
2209-06-201818:30Polsbroekerdam2e klasse
2312-06-201819:00Zegveld2e klasse
2413-06-201819:00Zegveld1e klasse
2515-06-201819:00HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
2616-06-201814:30ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
2716-06-201814:30ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
2816-06-201818:30ZegveldZegvelds Kampioenschap
2919-06-201819:00Jaarsveld2e klasse
3020-06-201819:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
3123-06-201814:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
3223-06-201814:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
3323-06-201818:30Jaarsveld2e klasse
3423-06-201818:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
3526-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
3626-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal Jeugd
3727-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
3830-06-201814:30VlistVlisterbokaal Jeugd
3930-06-201814:30VlistVlisterbokaal 2e klasse
4030-06-201818:30VlistVlisterbokaal
4103-07-201819:00Linschoten2e klasse
4204-07-201819:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
4306-07-201819:00HaarzuylensJeugd
4407-07-201814:00LinschotenTweekamp
4510-07-201819:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
4611-07-201819:00Zegveld1e klasse
4714-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasse
4814-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal Jeugd
4914-07-201818:30ZegveldBoer Bert Bokaal
5017-07-201819:00Polsbroekerdam2e klasse
5117-07-201819:00PolsbroekerdamJeugd
5218-07-201819:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
5320-07-201819:00PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
5421-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
5521-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdagJeugd
5621-07-201814:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
5731-07-201819:00Linschoten2e klasse
5831-07-201819:00LinschotenJeugd
5901-08-201819:00LinschotenDe Lange Willem Trofee
6003-08-201819:00LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
6104-08-201814:30Linschoten2e klasse
6204-08-201814:30LinschotenJeugd
6304-08-201818:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
6407-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
6507-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
6608-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist
6710-08-201818:30PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd
6811-08-201814:00VlistHollands Kampioenschap
6913-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
7013-08-201819:00JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
7114-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
7214-08-201819:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
7315-08-201818:30LinschotenNationale Competitie
7417-08-201819:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
7517-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
7618-08-201814:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
7718-08-201814:30JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
7818-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
7920-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld Jeugd
8020-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klasse
8121-08-201819:00ZegveldNC Regionaal1e klasse
8222-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
8323-08-201819:00VlistNC Regionaal 2e klasse
8423-08-201819:00VlistJeugd
8524-08-201819:00VlistNC Regionaal 1e klasse
8625-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
8725-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
8828-08-201818:00JaarsveldJeugd + Ouders
8901-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
9008-09-201813:00JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond