DatumTijdPlaatsNaam
119-06-201819:00Jaarsveld2e klasse
220-06-201819:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
323-06-201814:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
423-06-201814:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
523-06-201818:30Jaarsveld2e klasse
623-06-201818:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
726-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
826-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal Jeugd
927-06-201819:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
1030-06-201814:30VlistVlisterbokaal Jeugd
1130-06-201814:30VlistVlisterbokaal 2e klasse
1230-06-201818:30VlistVlisterbokaal
1303-07-201819:00Linschoten2e klasse
1404-07-201819:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
1506-07-201819:00HaarzuylensJeugd
1607-07-201814:00LinschotenTweekamp
1710-07-201819:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
1811-07-201819:00Zegveld1e klasse
1914-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal 2e klasse
2014-07-201814:30ZegveldBoer Bert Bokaal Jeugd
2114-07-201818:30ZegveldBoer Bert Bokaal
2217-07-201819:00Polsbroekerdam2e klasse
2317-07-201819:00PolsbroekerdamJeugd
2418-07-201819:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
2520-07-201819:00PolsbroekerdamOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
2621-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
2721-07-201811:00PolsbroekerdamPolsstokdagJeugd
2821-07-201814:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
2931-07-201819:00Linschoten2e klasse
3031-07-201819:00LinschotenJeugd
3101-08-201819:00LinschotenDe Lange Willem Trofee
3203-08-201819:00LinschotenOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
3304-08-201814:30Linschoten2e klasse
3404-08-201814:30LinschotenJeugd
3504-08-201818:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
3607-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
3707-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
3808-08-201819:00VlistRecycle Cup Vlist
3910-08-201818:30PolsbroekerdamHollands Kampioenschap Jeugd
4011-08-201814:00VlistHollands Kampioenschap
4113-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
4213-08-201819:00JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
4314-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
4414-08-201819:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
4515-08-201818:30LinschotenNationale Competitie
4617-08-201819:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
4717-08-201819:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
4818-08-201814:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
4918-08-201814:30JaarsveldNC Regionaal 2e klasse
5018-08-201818:30It HeidenskipNationale Competitie
5120-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld Jeugd
5220-08-201819:00ZegveldRecycle Cup Zegveld 2e klasse
5321-08-201819:00ZegveldNC Regionaal1e klasse
5422-08-201818:30GrijpskerkNationale Competitie
5523-08-201819:00VlistNC Regionaal 2e klasse
5623-08-201819:00VlistJeugd
5724-08-201819:00VlistNC Regionaal 1e klasse
5825-08-201813:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd
5925-08-201818:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)
6028-08-201818:00JaarsveldJeugd + Ouders
6101-09-201814:00BurgumNederlandse Kampioenschappen
6208-09-201813:00JaarsveldSpel verhuur Centrale Koppelcup

Wedstrijden eerder in 2018

 DatumTijdPlaatsNaam
112-05-201814:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
212-05-201814:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
312-05-201818:30:00Jaarsveld2e klasse
412-05-201818:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
519-05-201814:30:00ZegveldJeugd
619-05-201814:30:00Zegveld2e klasse
719-05-201818:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal
822-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
923-05-201819:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1024-05-201819:00:00Linschoten2e klasse
1126-05-201814:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
1226-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
1326-05-201818:30:00LinschotenZwarte Bokaal
1429-05-201819:00:00Vlist2e klasse
1530-05-201819:00:00VlistHoffman Bokaal
1602-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
1702-06-201814:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
1802-06-201818:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
1905-06-201819:00:00Polsbroekerdam2e klasse
2006-06-201819:00:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
2109-06-201814:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
2209-06-201818:30:00PolsbroekerdamJeugd
2309-06-201818:30:00Polsbroekerdam2e klasse
2412-06-201819:00:00Zegveld2e klasse
2513-06-201819:00:00Zegveld1e klasse
2615-06-201819:00:00HaarzuylensOefenwedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
2716-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
2816-06-201814:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
2916-06-201818:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond