Kalender 2017

 DatumTijdPlaatsNaam
129-06-201719:00Burgum1e klasse
201-07-201714:00BuitenpostTweekamp
304-07-201719:00Zegveld2de klasse
404-07-201719:00ZegveldJeugdwedstrijd
504-07-201719:00It Heidenskip2de klasse
605-07-201719:00Zegveld1e klasse
705-07-201719:00It Heidenskip1e klasse
807-07-201718:30Grijpskerk3e klasse
907-07-201719:00ZegveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
1008-07-201710:00It Heidenskip3e klasse
1108-07-201714:30ZegveldBoerBert Bokaal (Jeugd)
1208-07-201714:30ZegveldBoerBert Bokaal (2de klasse)
1308-07-201714:30Winsum2de klasse
1408-07-201718:30ZegveldBoerBert Bokaal
1508-07-201719:00Winsum1e klasse
1611-07-201719:00Buitenpost2de klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
1711-07-201719:00Polsbroekerdam2de klasse
1811-07-201719:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
1912-07-201719:00Buitenpost1e klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
2012-07-201719:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
2114-07-201718:30Burgum3e klasse
2215-07-201710:00It Heidenskip3e klasse
2315-07-201711:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
2415-07-201711:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse (2de klasse)
2515-07-201714:30PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
2615-07-201714:30BurgumKeningsljeppen
2715-07-201719:00BurgumKeningsljeppen
2818-07-201719:00Linschoten2de klasse
2918-07-201719:00LinschotenJeugdwedstrijd
3018-07-201719:00Grijpskerk2de klasse
3119-07-201719:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
3219-07-201719:00Grijpskerk1e klasse
3321-07-201719:00VlistSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
3422-07-201710:00IJlst3e klasse
3522-07-201714:30VlistRecyclecup (Jeugd)
3622-07-201714:30VlistRecyclecup (2de klasse)
3722-07-201714:30IJlst2de klasse
3822-07-201718:30VlistVlisterbokaal
3922-07-201719:00IJlst1e klasse
4026-07-201718:30Buitenpost3e klasse
4127-07-201719:00Buitenpost2de klasse
4228-07-201719:00BuitenpostFeestwike wedstryd
4329-07-20179:30It HeidenskipNFM voorronde
4429-07-201719:00It HeidenskipNFM
4501-08-201719:00Linschoten2de klasse
4601-08-201719:00LinschotenJeugdwedstrijd
4702-08-201719:00LinschotenLange Willem Trofee
4803-08-201718:30Winsum2de klasse
4905-08-201710:00IJlst3e klasse
5005-08-201714:30LinschotenBevia Bokaal - Jeugd
5105-08-201714:30LinschotenBevia Bokaal - 2de klasse
5205-08-201714:30Burgum2de klasse
5305-08-201718:30LinschotenVan Vliet Caravans Cup
5405-08-201718:30Burgum1e klasse
5508-08-201718:30IJlst2de klasse
5608-08-201719:00Zegveld2de klasse
5708-08-201719:00ZegveldJeugdwedstrijd
5809-08-201718:30IJlst1e klasse
5909-08-201719:00Zegveld1e klasse
6011-08-201718:30LinschotenHollands Kampioenschap - Jeugd
6112-08-201713:30WinsumFryske Kampioenskippen
6212-08-201714:00ZegveldHollands Kampioenschap
6315-08-201718:30It Heidenskip2de klasse
6415-08-201719:00Vlist2de klasse
6515-08-201719:00VlistJeugdwedstrijd
6616-08-201718:30It Heidenskip1e klasse
6716-08-201719:00VlistHoffman Bokaal
6818-08-201718:30Grijpskerk2de klasse
6918-08-201719:00HaarzuylensSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
7019-08-201710:00Burgum3e klasse
7119-08-201714:30VlistDe Samenwerking Bokaal (2de klasse)
7219-08-201714:30VlistDe Samenwerking Bokaal (Jeugd)
7319-08-201714:30GrijpskerkEllo Sterenborg Bokaal
7419-08-201718:30VlistDe Samenwerking Bokaal
7522-08-201719:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (2de klasse)
7622-08-201719:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (Jeugd)
7723-08-201718:30IJlstFryslân Cup
7823-08-201719:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
7926-08-201714:00JaarsveldNederlands Kampioenschap
8029-08-201718:00JaarsveldJeugd + Ouders
8129-08-201718:30Grijpskerk3e klasse
8229-08-201718:30Winsum3e klasse
8330-08-201718:00PolsbroekerdamPollepleats Nationale Competitie
8402-09-201713:00BuitenpostNederlands Kampioenschap Jeugd Fierljeppen
8502-09-201718:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
8606-09-201718:00IJlstPollepleats Nationale Competitie
8709-09-201714:30VlistFinale Pollepleats Nationale Competitie
8816-09-201713:00JaarsveldSpel Verhuur Centrale Koppelcup

Wedstrijden eerder in 2017

 DatumTijdPlaatsNaam
106-05-201714:30:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
206-05-201718:30:00Linschoten2de klasse
306-05-201718:30:00LinschotenJeugdwedstrijd
413-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (Jeugd)
513-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (2de klasse)
613-05-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
713-05-201718:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
813-05-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
916-05-201719:00:00Vlist2de klasse
1017-05-201719:00:00Vlist1e klasse
1120-05-201714:30:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
1220-05-201714:30:00Buitenpost2de klasse
1320-05-201718:30:00Polsbroekerdam2de klasse
1420-05-201718:30:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
1520-05-201719:00:00Buitenpost1e klasse
1623-05-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
1724-05-201719:00:00JaarsveldGoudse Glashandel Bokaal
1827-05-201714:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
1927-05-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
2027-05-201714:30:00Winsum2de klasse
2127-05-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
2227-05-201718:30:00Jaarsveld2de klasse
2327-05-201719:00:00Winsum1e klasse
2430-05-201719:00:00Zegveld2de klasse
2531-05-201719:00:00ZegveldNissan Norbert Driessen Bokaal
2602-06-201718:30:00Burgum3e klasse
2703-06-201710:00:00Winsum3e klasse
2803-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (2de klasse)
2903-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (Jeugd)
3003-06-201714:30:00Burgum2de klasse
3103-06-201718:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
3203-06-201719:00:00BurgumEelke Scherjon Memorial
3306-06-201719:00:00Linschoten2de klasse
3407-06-201719:00:00Linschoten1e klasse
3509-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
3610-06-201710:00:00It Heidenskip3e klasse
3710-06-201714:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
3810-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - 2de klasse
3910-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - Jeugd
4010-06-201719:00:00Winsum1e klasse
4113-06-201719:00:00Polsbroekerdam2de klasse
4213-06-201719:00:00IJlst2de klasse
4314-06-201719:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal
4414-06-201719:00:00IJlst1e klasse
4516-06-201719:00:00HaarzuylensJeugdwedstrijd
4617-06-201710:00:00IJlst3e klasse
4717-06-201714:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
4817-06-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
4917-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (2de klasse)
5017-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (Jeugd)
5117-06-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
5220-06-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
5320-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
5421-06-201719:00:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
5521-06-201719:00:00Grijpskerk1e klasse
5623-06-201719:00:00JaarsveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
5724-06-201710:00:00Buitenpost3e klasse
5824-06-201714:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
5924-06-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
6024-06-201714:30:00Buitenpost2e klasse
6124-06-201718:30:00Jaarsveld2de klasse
6224-06-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
6324-06-201719:00:00Buitenpost1e klasse (halverwege afgelast vanwege regen)
6427-06-201719:00:00VlistBosleds (2de klasse)
6527-06-201719:00:00Burgum2de klasse
6628-06-201719:00:00Vlist1e klasse
6728-06-201719:00:00Burgum1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond