Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Aart de With119.4117.4917.4017.2217.0216.9316.7516.60
2Jaap den Boer116.1917.0016.9016.9016.6216.3916.1916.19
3Wim Rietveld112.5816.7716.3816.1016.0816.0515.8315.37
4Piet Nap107.6315.7215.5615.4215.3115.2715.2315.12
5Cor de Zeeuw104.2915.3115.2815.0014.9714.7114.6214.40
6Henk Verhoef102.5814.9914.9114.6614.5414.5414.5114.43
7Willem Verweij101.8415.4214.9714.8414.5114.1913.9613.95
8Arie Breedijk100.8014.6814.5214.5114.3814.3014.2514.16
9Teus Eikelenboom 99.9215.1414.8314.3814.3413.8813.6813.67
10Bastiaan de Leeuw 99.2514.7914.3014.2214.2214.1114.0313.58
11Kees-Jan de Leeuw 98.6714.3414.3014.2914.1514.0013.9113.68
12Hans Meskers 98.0414.3914.3514.2614.2513.6413.6413.51
13Harry v.d. Hoeven 97.3015.1614.6214.3113.9913.3613.0312.83
14Jan-Piet Breedijk 96.3614.2614.2614.1913.9513.7313.1412.83
15Nico Janson 95.1714.1513.7113.6213.5713.4813.3413.30
16Floor Terlouw 95.1513.7813.7613.6013.5813.5613.5113.36
17Bert Koetsier 94.1414.1613.8613.5813.4113.2812.9712.88
18Harry de Bruin 93.6313.8713.7513.4013.3813.1613.1212.95
19Henk Boom 89.4213.4313.1313.0012.7912.6512.3412.08
20Dik Pesschier 84.8415.1515.0014.1314.0313.4013.13
21Pieter Muhring 50.5513.1612.7712.4812.140.000.000.00
22Leo de Ruiter 40.5013.9413.3413.220.00
23Johan Koppelmans 23.8112.1111.700.000.00
24Alie van Vliet 18.829.529.30
25Gerard Engel 15.0115.01
26Anton van der Bas 14.7714.77
27Rob Klootwijk 13.4413.44
28Joop van der Grijn 13.3513.35
29Johan Velting 13.1413.14
30Teake Bult 12.3212.32
31Gerard van Beuzekom 11.3611.36
32Rob Koelewijn 10.9810.98
33Rens van Beuzekom 0.000.00
34Jan van Delft 0.000.00

Dames

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wil v.d. Berg 84.5912.5712.2412.2212.1711.9311.8311.63
2Marjan Duurkoop-de Groot 81.8012.6012.1311.6311.4611.4011.3211.26
3Janny Schoenmaker 78.4712.1311.7311.4111.2810.6810.6310.61
4Anneke de Leeuw 77.4311.7711.5210.9310.8510.8110.7810.77
5Lenie Cluistra 74.4211.0310.8610.8010.7610.7210.2010.05
6Petra Vergeer 49.8310.6310.3310.219.369.300.000.00
7Nora de Jong 31.4210.6510.4410.33
8Arja Helmes 10.5110.51
9Grea van Os-van Vliet 9.549.54
10Adrie Borst-van Bezooijen 9.309.30
11Cora de Zeeuw 9.119.110.000.00
12Truus Vlooswijk 0.000.00

Junioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Chris Domburg104.6316.0415.3715.0314.9814.4414.3914.38
2Wim van der Heiden104.5515.3715.2615.1014.9214.8614.7314.31
3Henk van Os102.6115.2215.0214.7314.7114.6814.3413.91
4Floor Doornenbal102.1514.9914.8814.7414.5314.4014.3414.27
5Leen de Jong100.0114.7514.6114.2314.1414.1314.1214.03
6Addy Booy 99.5314.9914.7814.3714.0413.8213.7913.74
7Ton Janson 99.5314.7114.4314.3514.1914.1113.8913.85
8Jacob Lehman 97.4814.4914.2014.0513.8113.7813.6013.55
9Wil Janson 96.8314.6114.1814.0013.7113.6313.4113.29
10Wim Kippersluis 96.6614.7814.0613.8913.7513.4713.4013.31
11Jos Meskers 95.8014.1514.0713.9113.8213.6613.2312.96
12Jan Janson 91.6813.8713.6213.4112.9112.7212.6312.52
13Paul Renes 91.6313.3013.2313.1913.1112.9512.9312.92
14Gert de Jong 90.9213.9013.3713.2713.1912.6512.3712.17
15Arie Rietveld 67.1214.1313.9713.1412.9412.940.00
16Fred Snoek 50.9113.1112.9712.4712.360.000.00
17Han Janson 39.7313.4413.3012.990.00
18Ardy Lensinck 35.2912.5711.4311.290.000.000.000.00
19Nico Hardenbol 22.9211.8711.05
20Nijs de Vos 11.6811.68
21Erwin de Wolf 11.1611.16
22Piet van Vliet 11.0111.010.000.000.000.00
23Bert Lekkerkerker 0.000.000.00
24Peter van der Sluis 0.000.00
25Rob Teeuw 0.000.00
26Martin de Ridder 0.000.00

Jongens

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wil v.d. Neut 88.8913.3112.9912.7312.5412.5312.4112.38
2Lambert Janson 86.0913.0813.0112.7012.1012.0411.6811.48
3Marcel Overbeek 84.6812.4312.2612.1812.1212.0311.9211.74
4Gerard Smit 82.0512.2111.9811.7611.7111.6611.5511.18
5Richard Achterberg 81.7412.7911.7411.6511.5311.3811.3311.32
6Wim de Bruyn 81.2313.1812.9112.9010.9610.5610.4910.23
7Riny v.d. Heiden 80.3712.8212.4012.1611.7211.1410.209.93
8Jan Achterberg 78.9312.2311.6411.4111.1510.8810.8310.79
9Koos Verhoef 78.6311.7511.4811.4611.1911.1510.8210.78
10Wilbert Kippersluis 75.4411.6211.4210.9010.7010.4710.2310.10
11Jacob Zwijnenburg 73.0911.7211.2610.5610.1510.159.969.29
12Gerrit de Vos 72.4110.9310.8310.3510.3410.2010.169.60
13Dirk Boer 72.3310.9010.5710.4410.4110.189.939.90
14Arie Maaijen 53.4511.6511.0010.9810.629.200.000.00
15John Kippersluis 47.599.969.749.409.359.140.000.00
16Krijn Schep 41.4010.9610.6810.089.68
17Marcel van Midden 40.1610.969.919.729.570.00
18Cok Schep 37.129.509.279.189.170.000.00
19Theo van Schaik 32.3911.0910.7110.590.000.00
20Alfons van Midden 30.6410.5310.519.600.00
21Bart Verhoef 29.2810.229.769.300.000.000.000.00
22Peter Klever 20.3210.619.710.000.000.000.00
23Frank Boekholtz 9.489.480.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement