Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Aart de With0123.7418.0717.9317.9117.8117.4417.3017.28
2Jaap den Boer0120.8317.7117.4017.3217.2617.1617.0216.96
3Henk van Os0114.9917.0516.8016.7216.3116.1816.0615.87
4Chris Domburg0112.7816.7116.4916.3016.1915.8315.6415.62
5Han Janson0112.3116.6116.2216.0215.9315.8815.8715.78
6Ton Janson0110.8816.1416.0816.0115.8415.6415.6115.56
7Leen de Jong0109.2917.0215.7315.6215.4015.3615.1814.98
8Piet Nap0108.6916.1415.8115.4715.4215.3115.3015.24
9Nico Janson0108.2415.6915.6815.5015.4115.4115.3015.25
10Floor Doornenbal0108.1815.8815.7215.6615.6615.3815.0314.85
11Harry v.d. Hoeven0105.9115.8615.4815.2015.1914.8814.7714.53
12Wim van der Heiden0104.8315.2815.2315.1815.0914.8714.7714.41
13Arie Huisman0104.5315.5915.3815.2515.1814.4914.3814.26
14Hans Versteegt0104.4815.6915.5515.4614.6914.4914.4114.19
15Paul Renes0104.3015.3915.2715.0714.8514.7414.6014.38
16Teus Eikelenboom0103.9815.0115.0115.0014.8514.7814.7214.61
17Addy Booy0103.5715.6515.6015.2914.9714.2413.9413.88
18Bert Koetsier0103.3915.2815.1215.0614.8014.5914.3414.20
19Jan Janson0101.6914.9314.8114.7914.7414.4014.1613.86
20Jos Meskers0101.6515.0714.9714.7114.4214.3814.0714.03
21Cor de Zeeuw0101.4014.9714.9414.7814.5014.2913.9813.94
22Gert de Jong0100.1615.2014.3514.2914.2814.2213.9713.85
23Arie v.d. Berg0100.0015.3914.3514.2514.1714.0113.9613.87
24Floor Brak0 99.6915.2814.9214.3013.8613.8513.7913.69
25Kees-Jan de Leeuw0 99.1214.6014.5714.1614.1513.9613.9113.77
26Nico Hardenbol0 96.8014.6814.4514.0013.7913.5913.4012.89
27Jaco Rateland0 89.4513.4613.2112.6412.5912.5412.5212.49
28Geurt de Groot0 87.6713.0913.0912.9412.9412.7312.7312.39
29Piet van Vliet0 80.9414.3014.2013.8913.0613.0112.480.00
30Bastiaan de Leeuw0 70.9114.7414.4114.4114.1213.230.000.00
31Rien Hamers0 41.0914.0413.8713.18
32Joop Hilderink0 39.3213.3713.3112.640.000.000.00
33Ardy Lensinck0 38.9513.0513.0112.890.000.00
34Harry de Bruin0 37.5612.9712.4612.130.00
35Gerard van Elteren0 27.0413.5313.510.000.00
36Wim Rietveld0 15.3515.35
37Pieter Bult0 15.2915.29
38Philip Ragborn0 14.1014.100.00
39Rob Klootwijk0 14.0214.02
40Victor Ragborn0 13.8413.840.00
41Arie Breedijk0 13.3013.30
42Willem Verweij0 13.1113.11
43Jasper de With0 12.7512.75
44Arjaan Schenkel0 0.000.000.000.00

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Marjan Duurkoop-de Groot0 90.9313.2713.0613.0413.0112.8912.8612.80
2Wil v.d. Berg0 86.1712.7812.7612.3712.3612.1711.9411.79
3Arja Helmes0 82.3412.1812.0511.8711.6811.6511.5411.37
4Petra Vergeer0 80.2912.0711.5711.4711.4511.3511.2011.18
5Janny Schoenmaker0 79.9112.2111.7211.3811.3411.3211.1910.75
6Lenie Cluistra0 77.8412.0411.4511.2611.1610.9510.6310.35
7Truus van Spijkeren-van Schaik0 76.4711.7911.4810.7010.6810.6310.6010.59
8Jans Beymans0 71.9710.9910.8510.3410.289.859.849.82
9Elise Oudenaarde0 49.0510.069.879.839.729.570.000.00
10Jettie Bouma0 11.0011.00
11Sarina Schippers0 9.539.53
12Desiree de Bond0 0.000.00

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Lambert Janson0109.9216.5315.8215.7115.5315.5315.4215.38
2Theo Leliveld0104.9515.1715.1615.1515.1214.9714.7514.63
3Alfons van Midden0102.4915.7114.7514.7514.5614.2814.2614.18
4Wil v.d. Neut0102.0615.4114.9014.5614.4314.3614.2214.18
5Gerrit de Vos0101.6214.9114.7914.6114.4714.3514.2514.24
6Richard Achterberg0 98.8014.9114.1014.0513.9813.9413.9213.90
7Bart Verhoef0 97.7514.5014.3614.1413.9013.8213.7113.32
8Jan Achterberg0 95.5614.1013.9613.6413.6313.5513.3513.33
9Marcel van Midden0 94.9214.0514.0413.5713.5413.4313.2113.08
10Bert Vergeer0 94.8113.9813.9313.7713.6213.6013.1012.81
11Jacob Zwijnenburg0 94.5713.9313.8413.7913.5813.2513.1313.05
12Arie Maaijen0 93.1114.0013.6613.5913.4213.0012.7612.68
13Jan den Boer0 93.1013.7313.5413.5013.4313.3613.0012.54
14Ad Pellegrom0 92.3813.4913.4413.2913.1213.0813.0712.89
15Ben van Schaik0 90.4813.6013.2212.9312.8612.8512.5812.44
16Marcel Overbeek0 88.3213.1912.9612.8712.7612.6512.0211.87
17Geurt de Groot0 87.6713.0913.0912.9412.9412.7312.7312.39
18Theo van Schaik0 79.4114.1013.6113.3813.1012.7312.49
19Riny v.d. Heiden0 79.2214.1613.7613.4012.7412.6112.550.00
20Johan Wijfje0 76.9213.5113.1212.8412.8112.6511.99
21Rob Teeuw0 76.6013.6513.3212.5912.5912.4312.020.00
22Peter Klever0 63.4613.4412.9412.6312.4212.03
23Leendert den Boer0 61.9612.6812.4812.2812.2812.240.00
24Adrie van Eijk0 61.9312.9712.6412.4012.3411.580.000.00
25Herman Hartgerink0 49.8712.8912.5912.4011.990.000.000.00
26Cok Schep0 46.3212.2111.9611.2810.870.000.000.00
27Jan Hartgerink0 36.6212.9111.9111.800.000.000.000.00
28Erwin de Wolf0 27.1514.1413.010.00
29Hans Duel0 25.6213.0412.58
30Wilbert Kippersluis0 25.4513.4212.030.00
31Koos Verhoef0 24.4112.6311.78
32John Kippersluis0 24.3612.2212.14
33Kees van Velzen0 23.2011.6511.550.000.00
34Rimmer Abma0 15.0815.08
35Rein Ketelaar0 14.3414.34
36Rinze J Nauta0 12.8812.88
37Ad Tollenaar0 12.7312.73
38Marino van Harmelen0 12.5212.52
39Gerard Smit0 12.2512.25
40Robbert van Rooijen0 0.000.000.00
41Corne Scholman0 0.000.00

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Kees Neven0 96.1413.9313.9313.8813.8113.7013.6413.25
2Jan Hoffland0 93.9614.3514.0413.2813.2513.1512.9512.94
3Ronald Overbeek0 90.1913.4513.3013.2513.2412.4512.2812.22
4Johan Boer0 89.4313.2612.9012.8012.7312.6612.5412.54
5Johan Stigter0 88.6413.1213.0512.9812.4312.4012.3912.27
6Kees van Schaik0 84.9112.3712.3512.3312.3111.9411.8911.72
7Hans Spek0 83.3312.5512.3812.1812.0311.9111.2611.02
8Sander van Zwieten0 83.1112.3812.2712.0711.8411.8011.5411.21
9Wim Achterberg0 80.8312.4111.8911.8311.4411.3911.1610.71
10Marcel Hartgerink0 79.9511.9411.8211.7111.6211.1310.9010.83
11Ad Uitbeijerse0 78.6311.9411.5011.2511.0411.0310.9910.88
12John van Eijk0 78.1811.9711.7611.1911.0110.7810.7410.73
13Theo van Leeuwen0 76.9511.7211.2211.0110.9210.7610.7310.59
14Robbert ten Dam0 72.2810.6810.6610.5410.2810.2610.169.70
15Lambert Groothedde0 72.0210.9810.6910.4910.409.959.899.62
16Peter van Schaik0 58.6610.2510.159.969.949.648.720.00
17Marcel Vitter0 54.3711.6311.0710.9610.829.890.000.00
18Alfons Hartgerink0 50.4410.5110.459.979.909.610.000.00
19Erwin Leurink0 41.9211.2310.4810.339.880.000.000.00
20Gerrit Oskam0 38.8310.309.949.499.100.000.00
21Hans de Leeuw0 38.409.979.659.499.290.000.000.00
22Hans van EijkB 31.6810.6210.6210.440.00
23Kees Groothedde0 21.1410.7910.350.00
24Ad de Goey0 19.8111.018.80
25Ries Uittenbogaard0 19.339.739.600.000.000.000.000.00
26Marcel van Hazendonk0 18.699.439.260.000.000.000.000.00
27Pel Ooms0 18.339.189.150.000.00
28Arjan Oudenaarde0 9.649.640.000.000.00
29Martin van Vliet0 9.539.530.000.000.000.00
30Martin Broere0 9.219.21
31Paul den Boer0 9.099.090.000.00
32Ruud van Midden0 8.978.970.000.000.000.000.000.00
33Wim van Selm0 0.000.000.000.000.000.000.000.00
34Harm Koch0 0.000.000.00
35Kees Blaauw0 0.000.00
36Cor de Groot0 0.000.00
37Erwin Plesman0 0.000.00
38Jan Willem Windhorst0 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement