Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Aart de With 69.5018.1418.0717.6615.63
2Wim Rietveld 66.6817.3417.2716.1015.97
3Ton Janson 65.4417.5917.1716.5814.10
4Henk van Os 64.7416.7316.3916.1115.51
5Jaap den Boer 63.4716.2816.0015.8915.30
6Jos Meskers 62.2016.0115.8615.4514.88
7Nico Janson 61.5715.6615.5215.3915.00
8Gerrit de Vos 61.2415.6915.4715.1214.96
9Herman Stigter 59.8116.1315.9614.0713.65
10Bert Koetsier 59.7315.6715.0014.9814.08
11Gert de Jong 56.4514.8514.4213.8113.37
12Kees van Schaik 47.0616.0415.7615.26
13Arie Huisman 43.7914.9714.7414.08
14Ronald Overbeek 33.9517.0816.870.00
15Wil v.d. Neut 29.6415.2714.37
16Leo Roskam 28.7914.7014.09
17Teus Eikelenboom 28.6714.9713.70
18Rimmer Abma 16.6316.63
19Addy Booy 15.6315.63
20Bart Verhoef 13.9413.94
21Jan Verheul 10.4010.40

Dames

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Marja van Kooten 50.4712.9312.6612.4512.43
2Flora Kamphof 50.0612.9112.7512.5211.88
3Tineke Vlieger 39.8313.3813.2513.20
4Miranda van Rossum-Overbeek 32.2311.0910.7610.380.00
5Riane Verdouw 20.6410.5210.120.000.00
6Arja Helmes 11.8911.89
7Carolina Kamphof 9.849.840.000.000.00
8Margriet Kamphof 8.908.900.000.00
9Terese Eikelenboom 0.000.000.00
10Jannie de Korte 0.000.00
11Diana Dekker 0.000.00

Junioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Lambert Groothedde 64.2116.3715.9915.9915.86
2Hans van Eijk 61.7916.6316.0315.0114.12
3Gerrit Eikelenboom 56.1914.5514.0013.9513.69
4René van Maurik 53.1414.3713.4512.8112.51
5Tino Leliveld 43.5014.5514.5214.43
6Eelco Tigchelaar 42.4814.5414.0713.87
7Johan Bunnik 28.1214.1913.93
8Hans de Leeuw 14.0714.07
9Peter Bos 12.9812.98

Jongens

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Pascal Kop 53.6414.9313.6112.8512.25
2Florens Overbeek 49.7612.7212.4012.3812.26
3Salomon Ruting 46.8812.1912.1211.9610.61
4Addy Brandwijk 43.5111.1711.0810.8010.46
5Nico Volmuller 42.7511.0110.8810.5610.30
6André de Bruyn 32.8111.8110.5110.490.00
7Werner Kamphof 32.2111.2010.6910.320.00
8Arno Brandwijk 31.6010.6910.6610.250.00
9Gerben Hagoort 30.4010.3110.309.790.00
10Arjan Roskam 25.0112.6812.33
11Frans Hagoort 20.7110.6210.090.000.00
12Wiebe Volmuller 19.7310.139.600.000.00
13Ramond Dresen 19.399.939.460.00
14Matte Eikelenboom 10.1510.150.000.000.00
15Robert J. van Lent 9.779.770.000.000.00
16Gerrit Tz Eikelenboom 9.309.30
17Pieter Lichaam 0.000.00
18Johan van Vliet 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement