Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Kees van Schaik 46.2015.5115.4615.23
2Jos Meskers 44.9615.1314.9714.86
3Herman Stigter 44.2715.6915.3213.26
4Henk van Os 44.1614.8714.6814.61
5Leo Roskam 43.0915.3114.7313.05
6Bert Koetsier 42.9114.7214.5213.67
7Peter Bos 42.5715.4714.1812.92
8Eelco Tigchelaar 40.5313.6113.6013.32
9Aart de With 33.5216.9416.58
10Hans van Eijk 32.3017.0915.210.00
11Lambert Groothedde 30.3316.5013.830.00
12Ronald Overbeek 29.9415.1914.75
13Piet Nap 27.7514.6113.14
14Wim Roskam 26.9014.1012.800.00
15Wim Rietveld 15.5215.52
16Tino Leliveld 15.2915.29
17Ton Janson 14.4714.470.00
18Douwe Boersma 14.3514.35
19Pieter Hielema 14.1014.10
20Han Janson 14.0714.07
21Johan de Jong 12.4512.45
22Gerrit de Vos 0.000.00

Dames

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Willeke van Dijk 31.5410.6510.6110.28
2Tineke Vlieger 26.9513.6113.34
3Flora Kamphof 24.0812.5011.580.00
4Marja van Kooten 22.9312.3310.60
5Margriet Kamphof 21.0110.8410.170.00
6Terese Eikelenboom 20.1710.759.420.00
7Carolina Kamphof 19.9710.469.51
8Linda van der Bas 9.309.30

Junioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Arjan Roskam 42.3314.7814.0013.55
2René van Maurik 39.6313.5313.3312.77
3Erik Bos 38.8113.0312.9612.82
4Florens Overbeek 28.3914.3114.08
5Gerrit Eikelenboom 26.3013.9112.39
6Johan Bunnik 12.1312.13

Jongens

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Christiaan van Dijk 35.6012.7312.3010.57
2André de Bruyn 25.6713.1612.510.00
3Gerben Hagoort 22.0711.4610.610.00
4Stefan Nap 19.919.979.94
5Frank van Vliet 19.5110.009.510.00
6Werner Kamphof 14.0714.07
7Mark Schouten 12.4712.47
8Johan van Vliet 11.8911.89
9Arno Brandwijk 11.0211.02
10Gerwin van Geerenstein 10.7410.74
11Remco van den Berg 9.659.65
12Wouter van Kooy 9.369.36
13Emile Grosz 9.309.30
14Bennie v.d. Ven 9.099.090.00
15Wil van der Tol 0.000.000.00
16Addy Brandwijk 0.000.00
17Marchel Buys 0.000.00
18Alfred van der Klis 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement