Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Tino Leliveld0120.5317.9317.4017.1917.0817.0216.9816.93
2Erik Bos0118.7417.5117.3217.2417.0116.7216.5016.44
3Pieter VerweijB117.7617.6117.4317.2116.5116.4116.3316.26
4Werner KamphofA115.7717.5017.0716.5516.3016.1516.1016.10
5Ronald Overbeek0114.0516.7116.5916.5016.3916.3415.7915.73
6Theo van KootenTopklasse113.4716.7616.6016.4916.1915.9015.8015.73
7Pieter Hielema0111.1116.0515.9915.8815.8515.8415.7815.72
8Hans van EijkB107.9316.5616.0115.3915.2314.9814.9114.85
9Peter van Vliet0102.4015.2614.9214.8514.8014.5414.0314.00
10Wander PostmaB102.3615.4415.2614.8614.4814.2914.0214.01
11Gerrit Eikelenboom0100.9915.3514.4714.4514.4314.2614.1713.86
12Aart van Eck0 99.8514.5214.4614.4114.3314.1914.0613.88
13Eelco Tigchelaar0 97.5614.7214.4714.3814.3613.3213.3013.01

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Margriet Kamphof0 96.6314.6813.9213.9213.7413.5513.5013.32
2Carla Bos0 91.3013.8413.2013.1912.9712.9212.8912.29
3Gelieny van der Paauw0 89.9313.2913.1912.9612.7112.6212.5912.57
4Liesbeth de WithA 89.2413.4513.1012.9512.6012.4212.4112.31
5Lianne van der Wijk0 87.0813.3612.6812.2612.2512.2212.1912.12
6Wendy HelmesTopklasse 83.6412.3212.0812.0711.9811.8111.7111.67
7Johanne van der Louw0 82.7612.3611.9811.9711.8611.6011.5011.49
8Carolien Voorbij- de Groot0 81.2612.0611.9011.6411.5511.5311.3611.22
9Dymphie van RooijenTopklasse 80.6012.1412.0111.6911.3411.1811.1411.10
10Maartje de Jong0 80.5711.7611.6711.4911.4911.4411.3811.34
11Jessica Snoek0 79.5511.6911.5811.5611.3711.3211.2210.81
12Carola van Bemmelen0 77.7711.5111.3511.2211.1511.0810.7510.71
13Marlize Marelis- van der Paauw0 73.2310.8110.8010.5410.4710.2610.2310.12
14Arja van Vliet0 52.3710.8710.4610.3610.3510.33
15Leonie van der Stok0 30.7910.4910.1610.140.00
16Anneke van Dijk0 9.239.23

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de GrootTopklasse123.3118.7918.0117.8217.2617.2517.2016.98
2Gerwin van VlietB116.5117.8216.7316.6516.4416.3316.3016.24
3Floris van ElzakkerB114.4917.1816.5516.3716.1516.1216.0916.03
4Jarno Knijff0114.2017.1416.4316.3116.3016.2015.9715.85
5Bastiaan de BruijnA113.2616.6816.5816.3916.2116.0315.7515.62
6Jochem Faasen0109.5816.2015.8515.8415.5015.4915.4215.28
7Cornelis de Bruijn0106.8115.7515.6515.2215.2215.1514.9314.89
8Hidde Kiers0100.1414.9914.9214.3814.2314.0013.8913.73
9Paul Nap0 98.9714.9214.6114.3414.1813.9513.7713.20
10Thijs van Oostrum0 93.0313.7013.5013.4113.3813.1413.1012.80
11Rick BoerB 89.0613.1412.8512.8212.6812.6212.5912.36
12Dennis Snoek0 34.9212.3211.4011.200.000.00
13Jelle Schouten0 12.0112.01

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Christiaan Spruit0107.7015.8115.6815.5415.3715.2215.1414.94
2Kenneth Broos0101.6014.8614.7714.7014.6214.5514.1213.98
3Corné Spruit0100.7914.8814.5214.4014.3714.2814.2614.08
4Jan-Willem de GrootA 99.2714.8314.7914.2614.1114.0513.6513.58
5Sebastiaan van Oort0 98.5014.4114.3114.2014.1813.8213.8113.77
6Tjeerd Kiers0 94.4814.6914.3513.8813.1212.9812.7412.72
7Niels KoetsierA 92.7913.8213.7413.5113.3312.9012.8612.63
8Gustian Roskam0 87.5513.4912.7212.6212.3612.3412.2211.80
9Anthony LekkerkerkerB 87.3112.9312.6012.4812.4312.3412.2912.24
10Corné Lekkerkerker0 87.2412.7412.6312.5812.5012.4212.3712.00
11Geert Pieter de Bruijn0 82.2512.8512.4912.3111.3811.2511.1810.79
12Gijsbert de With0 81.8012.3412.1411.6211.6011.5911.3311.18
13Johan van der Hoeven0 81.0512.3611.6611.4911.4811.4111.3511.30
14Marco van Bemmelen0 80.8712.1512.0611.8611.4811.3311.2210.77
15Simon van Beusekom0 79.9112.3012.0411.3911.2311.0510.9610.94
16Florus de With0 79.2811.5811.3611.3111.2811.2711.2611.22
17Dennis van Zelderen0 79.0611.6611.4411.4011.1811.1811.1511.05
18Martijn Baars0 78.5711.9711.4211.2711.0811.0510.9810.80
19Laurens de Vor0 75.9711.0310.9910.8610.8510.8310.7110.70
20Wouter Langerak0 75.7811.2211.1710.9710.9610.6910.4310.34
21Rian BaasTopklasse 73.1910.7810.6110.3810.3710.3610.3510.34
22Arno BaasA 72.7411.0210.4410.4010.3310.3310.2110.01
23Reinier Langerak0 72.5311.4510.9610.2310.1710.039.979.72
24Andre Mulder0 70.5310.5010.2910.1510.0410.009.809.75
25Gideon Spek0 69.6210.5810.1610.1410.049.859.609.25
26Sander van VlietTopklasse 53.2011.1910.9910.6710.529.83
27Jarno Nap0 32.7311.8610.7510.12

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd_10-11

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jarno Nap0 0.008.217.607.227.03
2Laurens LekkerkerkerA 0.008.097.707.577.327.287.227.16
3Thessa van Krimpen0 0.007.697.156.806.766.756.686.66
4Matthijs van RooijenB 0.007.537.106.766.726.656.296.12
5Hilde Marelis0 0.007.477.057.047.006.996.986.87
6Felipe Roskam0 0.007.407.117.016.746.666.596.53
7Rian BaasTopklasse 0.007.337.066.78
8Erik van Oort0 0.007.187.006.966.886.786.756.74
9Sandra Groothedde0 0.007.146.666.576.556.346.226.07
10Johnny Haars0 0.007.026.896.626.546.466.386.36
11Youri de Groot0 0.007.026.666.506.486.466.426.27
12Tjardy Verkerk0 0.007.006.946.836.796.766.576.55
13Wietse van Schaik0 0.006.936.856.746.266.256.246.06
14Martijn van Ieperen0 0.006.876.666.646.606.606.386.33
15Wilco den Boer0 0.006.826.756.696.626.586.466.29
16Cynthia Baars0 0.006.706.396.336.326.316.296.26
17Margriet van der Hoeven0 0.006.696.426.316.246.226.186.12
18Christiaan de WithA 0.006.686.476.416.326.096.075.83
19Noëlle Dolmans0 0.006.676.246.215.855.845.800.00
20Martijn de With0 0.006.466.396.005.90
21Thomas Reyneveld0 0.006.355.75
22Ardy Slingerland0 0.006.25
23Bram van de BergB 0.006.176.156.005.51
24Kayleigh Strien0 0.006.01

Jeugd_tm9

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Matthijs OosteromB 0.006.916.906.826.816.646.636.40
2Carina den HartoghTopklasse 0.006.916.606.446.396.176.166.09
3Thomas van MiddenTopklasse 0.006.565.97
4Laurens de Bruijn0 0.006.466.456.396.366.196.186.14
5Chantalle Dolmans0 0.006.426.326.126.045.905.814.30
6Anneke van Dijk0 0.006.316.226.156.086.056.035.96
7Geert Brokking0 0.006.225.845.515.125.114.920.00
8Janco Slingerland0 0.006.165.67
9Wieteke v.d. Berg0 0.005.735.495.41
10Wessel Klok0 0.005.730.00
11Mirjam Oosterom0 0.005.565.455.375.374.30
12Robin van Duin0 0.005.50
13Brenda van Zelderen0 0.005.455.255.204.934.684.580.00

Jeugd_va12

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Sander van VlietTopklasse 0.007.057.046.686.466.44
2Gideon Spek0 0.007.046.906.706.606.37
3Martin de Jong0 0.006.966.905.92
4Arno BaasA 0.006.866.806.54
5Rob Schep0 0.006.69
6Evelien Oosterom0 0.006.435.835.745.615.230.00
7Carissa van Krimpen0 0.006.32
8Lourens Schep0 0.006.20

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement