Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Theo van KootenTopklasse125.9818.4918.2418.0918.0117.8717.7617.52
2Erik Bos0121.6717.5217.4817.4417.4417.3417.2717.18
3Tino Leliveld0119.7817.5717.1617.1017.0816.9916.9516.93
4Werner KamphofA114.2916.5016.4716.4516.4516.4216.1015.90
5Ronald Overbeek0113.2916.5616.4916.3616.1716.0615.8415.81
6Pieter Hielema0110.5116.2916.2615.7315.6915.6915.4915.36
7Hans van EijkB107.1915.7215.4015.3515.3115.2915.0715.05
8Bertjan van Vliet0106.1516.5416.1715.8815.6915.1714.0612.64
9Peter van Vliet0102.5815.6514.8414.5814.5514.5314.4014.03
10Wander PostmaB100.4015.1214.4514.3714.3414.0814.0713.97
11Aart van Eck0 94.6013.9513.8913.8713.5213.3413.1012.93
12Gerrit Eikelenboom0 94.4014.1513.8913.6913.5713.2113.1212.77
13Remco van den Berg0 66.7217.0316.8716.4616.36
14Pieter VerweijB 50.2717.5317.2115.53
15Eelco Tigchelaar0 13.3313.33
16Wouter de Jong0 12.7412.740.00

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Margriet Kamphof0 95.9414.0413.8713.8613.7113.5713.4513.44
2Liesbeth de WithA 93.2513.9713.3113.2613.2513.1913.1413.13
3Wendy HelmesTopklasse 90.8213.2313.0512.9412.9312.9312.9012.84
4Carla Bos0 90.2413.0012.9612.9212.9212.9112.8112.72
5Gelieny van der Paauw0 88.9013.4612.8412.8412.5912.5012.3612.31
6Jessica Snoek0 88.7613.1112.9412.7012.6612.6412.4712.24
7Carolien Voorbij- de Groot0 88.6113.2413.1412.5012.4512.4412.4212.42
8Johanne van der Louw0 85.2112.6512.6112.5912.2211.8011.7511.59
9Dymphie van RooijenTopklasse 85.0012.6912.5412.1412.1211.9211.8811.71
10Hilde Marelis0 78.1511.4311.2711.2311.1711.0311.0211.00
11Leonie van der Stok0 73.9611.2811.0310.7010.4410.2510.2210.04
12Marlize Marelis- van der Paauw0 73.2210.9310.8810.3710.3110.2710.2410.22
13Thessa van Krimpen0 69.2010.3410.079.999.909.799.579.54
14Anneke van Dijk0 67.369.849.679.659.639.619.539.43
15Johanna Tinga0 59.9312.5212.4111.8311.7711.400.00
16Carina den HartoghTopklasse 58.7910.2110.199.899.879.359.28
17Carola van Bemmelen0 42.0510.9310.7310.2810.110.00
18Arja Helmes0 10.9010.90
19Arja van Vliet0 9.049.04

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de GrootTopklasse125.6518.8218.0217.8017.7917.7417.7417.74
2Gerwin van VlietB120.2117.6617.6517.1717.1617.0516.8116.71
3Bastiaan de BruijnA115.7317.1817.0416.3516.3216.3016.2716.27
4Cornelis de Bruijn0112.3216.4516.4316.2116.1015.9215.8015.41
5Floris van ElzakkerB110.4816.4416.0716.0315.5415.5215.4715.41
6Christiaan Spruit0110.1916.1616.0015.9015.8815.5315.3815.34
7Hidde Kiers0108.1115.8815.6115.5015.4215.4115.2815.01
8Paul Nap0106.8015.8815.5015.2515.2015.1515.0014.82
9Dennis Snoek0103.9116.0615.6614.9414.5414.2714.2314.21
10Tjeerd Kiers0101.3815.0414.6714.5814.5814.5614.0313.92
11Niels KoetsierA100.1315.0214.5314.4914.2614.2613.9813.59
12Sebastiaan van Oort0 97.2814.6214.3213.9713.9413.8013.3813.25
13Thijs van Oostrum0 93.7513.5413.4613.4313.4013.3313.3313.26
14Rick BoerB 92.7513.4713.3013.2913.2313.1813.1613.12
15Jochem Faasen0 89.0715.7115.6615.0214.9914.2113.480.00
16Matthijs Hilgeman0 83.3712.9512.1011.9511.8211.6511.5011.40

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jan-Willem de GrootA109.7116.0316.0316.0015.5215.4215.4115.30
2Corné Spruit0106.3916.4015.6215.1714.9814.8414.7614.62
3Kenneth Broos0 98.5515.0814.9814.7314.5014.4513.1511.66
4Gustian Roskam0 98.2514.4814.2714.1714.1313.9013.7113.59
5Anthony LekkerkerkerB 94.2213.8513.8113.6313.3913.3113.1313.10
6Florus de With0 92.2413.5213.4113.3013.2013.2012.8712.74
7Corné Lekkerkerker0 90.9713.4713.4413.2413.0412.6512.6412.49
8Dennis van Zelderen0 88.3313.1312.8612.7412.6012.4312.3412.23
9Gijsbert de With0 88.3213.4613.3612.6012.4612.3912.0611.99
10Geert Pieter de Bruijn0 87.7512.8212.8012.5112.5012.5012.3612.26
11Simon van Beusekom0 85.4713.1713.0012.3212.0411.7611.6011.58
12Reinier Langerak0 85.4512.4012.2412.2112.1912.1712.1312.11
13Martijn Baars0 82.3912.0312.0011.8111.6711.6611.6411.58
14Arno BaasA 82.3512.3512.2211.8311.5911.4911.4511.42
15Sander van VlietTopklasse 82.2112.1111.9211.8611.7111.6111.5211.48
16Johan van der Hoeven0 80.8011.9111.6711.6111.5411.4511.3411.28
17Rian BaasTopklasse 80.5011.6911.6611.5511.4711.4711.4011.26
18Laurens LekkerkerkerA 79.1011.7211.5411.4711.1811.1411.0710.98
19Wilco den Boer0 77.5811.7411.1611.1311.0010.9410.9110.70
20Gideon Spek0 75.3811.4111.2610.7310.6410.6310.4310.28
21Felipe Roskam0 74.9811.3711.0310.7610.5310.4910.4010.40
22Jarno Nap0 66.4212.1212.0810.9210.8310.619.86
23Christiaan de WithA 50.5110.6010.3910.2310.199.10
24Wilco van Dijk0 44.9812.2811.3410.7610.600.00
25Matthijs OosteromB 20.9210.6410.28

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd_tm9

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Geert Brokking0 0.007.427.107.026.756.566.526.52
2Martijn RietveldB 0.007.106.916.326.216.196.086.06
3Martijn van Schaik0 0.007.086.966.906.826.726.546.53
4Mirjam Oosterom0 0.006.606.426.416.346.276.085.95
5Ruben van Rooijen 0.006.496.386.356.206.176.175.98
6Jordan Gaikhorst0 0.005.955.475.335.205.124.760.00
7Sofie Strien0 0.005.67
8Brenda van Zelderen0 0.005.605.605.515.345.325.305.16
9Willeke Schalij0 0.005.575.315.004.944.810.000.00
10Hans Ruitenbeek0 0.005.410.00
11Marleen de Jongh0 0.005.26
12Marlies van Oort0 0.005.165.02
13Jurrian van Nifterik0 0.004.914.46
14Judith Mulder0 0.004.804.39
15Paola van der Paauw0 0.004.644.57
16Remco Boere0 0.004.634.15
17Noa van Schaik0 0.004.44
18Stefan Boere0 0.004.304.23
19Reinier RietveldA 0.004.243.800.000.000.000.000.00
20Judith van Duin0 0.000.000.000.000.000.00

Jeugd_va10

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Matthijs van RooijenB 0.008.507.367.357.016.976.796.75
2Hilde Marelis0 0.008.297.227.19
3Freek Strien0 0.008.227.997.987.837.807.707.60
4Christiaan de WithA 0.008.117.287.287.136.906.866.83
5Margriet van der Hoeven0 0.007.897.407.207.177.147.116.80
6Matthijs OosteromB 0.007.737.567.557.467.317.287.18
7Wessel Klok0 0.007.707.657.567.517.067.046.95
8Tjardy Verkerk0 0.007.627.427.337.317.237.097.03
9Laurens LekkerkerkerA 0.007.61
10Lourens Schep0 0.007.547.547.247.227.197.157.14
11Laurens de Bruijn0 0.007.517.177.167.127.096.936.88
12Wilco den Boer0 0.007.507.237.207.207.016.786.44
13Martijn de With0 0.007.347.277.267.146.656.526.39
14Carina den HartoghTopklasse 0.007.337.066.676.386.30
15Martijn van Ieperen0 0.007.317.157.107.056.986.946.85
16Wilco van Wageningen0 0.007.257.177.016.866.806.736.49
17Wilco van AmerongenTopklasse 0.007.187.087.006.996.876.816.51
18Willem Jan Schep0 0.007.176.576.316.236.025.985.90
19Felipe Roskam0 0.007.167.067.057.026.966.906.80
20Thomas van MiddenTopklasse 0.007.156.976.886.726.676.596.49
21Erik van Oort0 0.007.146.856.776.696.666.666.63
22Cynthia Baars0 0.007.126.776.756.636.606.506.44
23Wietse van Schaik0 0.007.086.876.846.686.546.486.41
24Ardy Slingerland0 0.007.076.626.15
25Johnny Haars0 0.006.956.786.656.596.496.446.43
26Remon Helmes0 0.006.906.756.726.496.356.326.23
27Chantalle Dolmans0 0.006.866.806.726.646.586.506.47
28Thessa van Krimpen0 0.006.856.846.806.68
29Evelien Oosterom0 0.006.816.616.426.296.085.865.82
30Noëlle Dolmans0 0.006.656.606.496.436.356.33
31Ruben van Egmond0 0.006.546.376.02
32Bram van de BergB 0.006.476.446.266.256.105.875.81
33Liesbeth Oosterom0 0.006.146.055.855.725.705.56
34Dennis van Duin0 0.006.066.035.925.845.735.725.67
35Kelly van Schaik0 0.006.055.955.855.855.775.700.00
36Tessa van der Neut0 0.005.955.755.390.00
37Robin van Duin0 0.005.945.905.835.765.735.605.56
38Dorine van der Stok 0.005.745.735.725.615.12

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement