Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de GrootTopklasse142.2321.2520.8920.6820.2819.8519.6619.62
2Theo van KootenTopklasse130.5819.1418.8718.8418.5718.5618.3118.29
3Jan-Willem de GrootA127.6918.5618.5418.2918.2918.1817.9217.91
4Cornelis de Bruijn0123.6618.2618.1917.8117.5017.3217.3117.27
5Bastiaan de BruijnA122.7217.8617.7217.5517.5317.3617.3517.35
6Pieter VerweijB122.6218.1017.7117.6417.5417.5117.3316.79
7Erik Bos0122.5118.8917.5717.4117.3617.2517.1616.87
8Corné Spruit0121.9018.0617.6317.4517.4217.3117.2716.76
9Niels KoetsierA120.9317.8317.6217.3717.2617.0016.9416.91
10Christiaan Spruit0120.1617.6217.4117.2017.0717.0516.9416.87
11Werner KamphofA115.6116.8416.7616.7516.4516.2916.2716.25
12Gerwin van VlietB115.4917.3016.9016.6616.2716.1816.1116.07
13Pieter Hielema0107.9915.5215.5215.4615.4315.4115.4015.25
14Florus de With0106.8816.0915.8115.6215.1215.0214.6814.54
15Gijsbert de With0104.3815.3315.1815.0915.0315.0214.6014.13
16Hans van EijkB103.4415.2215.1614.9114.7314.6714.4014.35
17Corné Lekkerkerker0100.7515.0014.6814.4414.4414.2314.1913.77
18Gerard Nap0 94.3914.0413.7613.5513.3913.3913.2313.03
19Jan Pieter den Boer0 91.9114.4113.2913.2612.8412.8412.6512.62
20Robin Bikker0 65.9714.0113.7513.1212.6212.470.00
21Wander PostmaB 53.2914.4913.1712.9012.730.00
22Matthijs Hilgeman0 50.8713.8013.4412.0611.570.00
23Gerco van Amerongen0 48.4912.7312.2912.1211.35
24Bertjan van Vliet0 28.1614.7013.46

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Dymphie van RooijenTopklasse107.7616.5815.5015.3415.3115.2115.0014.82
2Wendy HelmesTopklasse102.5714.8914.8114.7814.6714.6714.5214.23
3Jessica Snoek0 96.7714.3613.9313.8713.7713.7113.5813.55
4Carina den HartoghTopklasse 95.9914.0313.9813.7013.7013.6213.6013.36
5Liesbeth de WithA 94.9214.0613.7313.7213.6013.3313.2513.23
6Margriet Kamphof0 94.5414.3213.6213.4913.3913.3413.2013.18
7Annemarie van SchaikA 91.9613.5013.3113.3013.0813.0212.8812.87
8Kimberly EngelhardTopklasse 90.4513.9012.9712.9212.7112.6712.6512.63
9Gerianne BoerB 88.4813.9212.8012.7912.7112.4011.9611.90
10Willeke Schalij0 87.3212.7212.7012.6012.4112.3312.3012.26
11Julia van EijkTopklasse 86.5413.2212.5212.4912.1112.0912.0612.05
12Sofie Strien0 85.4413.4412.4512.1412.0311.8511.8111.72
13Dorine van der Stok 84.8512.4812.2512.2112.1512.1111.8411.81
14Kathy BaarsB 83.7712.7012.3311.9711.9311.9011.5011.44
15Eline DuurkoopA 83.5812.7512.1211.9611.9111.7311.6911.42
16Esther Stigter0 82.4412.0011.9311.9111.7911.7611.6411.41
17Mirjam Oosterom0 80.8412.7011.8511.7511.4011.2511.2010.69
18Brenda BaarsA 77.6111.6411.2811.1910.9910.8910.8710.75
19Judith Mulder0 77.3612.7511.3410.9610.7010.6110.5510.45
20Lieke van Schaik0 76.1412.0010.9310.7710.7410.6510.5910.46
21Michelle van Vuuren0 72.1610.6810.5810.3010.2810.2010.0810.04
22Bente MeijerinkC 71.8710.5010.4810.3110.2310.2210.1210.01
23Annelie Lekkerkerker0 70.3710.6910.3510.269.939.819.739.60
24Siska den Hartogh0 67.6410.169.939.909.679.609.289.10
25Doriene de Wit0 61.8213.3212.4212.3612.3111.41
26Femke Reichgeld0 10.4210.42
27Fabiënne OverbeekTopklasse 9.939.93
28Joriene BaasA 9.839.83

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wilco van AmerongenTopklasse131.2619.3419.1318.8818.7418.6118.3818.18
2Rian BaasTopklasse127.2718.6018.3318.2318.1018.0917.9817.94
3Sander van VlietTopklasse122.1618.1017.7917.6317.3017.2417.1416.96
4Geert Pieter de Bruijn0120.2917.9917.7317.0816.9616.9316.8516.75
5Anthony LekkerkerkerB120.0917.9417.5117.4017.1317.0416.5516.52
6Thomas van MiddenTopklasse118.2517.6217.0016.9716.9316.8416.7316.16
7Freek Strien0117.8517.6416.9416.8516.8016.5516.5416.53
8Maik BackxTopklasse114.9116.9816.7016.4316.2916.2316.1616.12
9Arno BaasA113.5017.0616.9716.4816.0515.8515.6115.48
10Dennis van Zelderen0112.6317.4116.6016.5816.5415.2515.1515.10
11Laurens LekkerkerkerA112.1216.7316.2416.2215.9315.6815.6815.64
12Bram van de BergB111.2016.6016.4016.0515.9415.4315.4015.38
13Johnny Haars0109.2716.0115.9915.6915.5515.4515.3215.26
14Bas van Ingen0107.4416.5115.3115.2415.2015.1115.1014.97
15Matthijs van RooijenB105.4316.0315.4015.2014.7514.7114.6914.65
16Wilco den Boer0102.5015.2415.2214.9814.7614.4213.9613.92
17Christiaan de WithA102.3315.1315.1014.6014.5214.4414.3714.17
18Laurens de Bruijn0102.2415.3314.9714.7614.5614.4114.1914.02
19Jordin Maton0101.1914.8814.7814.6814.2514.2314.2214.15
20Arie de Wit0 97.3614.6814.4414.4113.8913.6013.2313.11
21Matthijs OosteromB 95.5214.3814.1813.5813.3913.3813.3413.27
22Arieko Zwijnenburg0 41.6014.1913.7513.66

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Erwin TimmerarendsTopklasse120.6218.4518.1217.0616.8716.7916.7416.59
2Martijn van Schaik0108.4416.4015.9715.5815.5215.4114.8014.76
3Pim Hoogendoorn0106.0615.6015.2715.2215.2115.1415.0214.60
4Martijn RietveldB104.3615.2115.1215.0514.8514.8214.7014.61
5Nees de BruijnB103.5515.6115.0914.8714.6414.5514.4014.39
6Jens VlasveldB101.7114.8814.5914.5714.5314.4214.3714.35
7Geert Brokking0100.0414.7214.6514.5614.4613.9713.9513.73
8Ricardo FaaijTopklasse 96.7114.6314.3713.9413.8413.4113.3813.14
9Remco BenschopB 94.0113.6413.5513.4913.4913.3613.2413.24
10John Cluistra0 92.7413.5113.4513.3413.2713.1013.0613.01
11Niels van der KroefB 92.5613.7613.7513.3113.1813.0212.8212.72
12Tom VendrigA 92.1114.0613.8213.1112.8812.8212.7612.66
13Robert BenschopTopklasse 91.9613.8313.2813.2113.1512.9612.7912.74
14Ronald van BemmelTopklasse 91.6214.0713.3113.2213.1913.0812.4212.33
15Bertram Hutten0 90.7313.5213.4713.2212.8412.7812.4812.42
16Stefan Baas0 90.5513.7913.2013.1212.8412.5812.5812.44
17Auke de WitTopklasse 88.7113.1112.8312.8312.6912.4512.4312.37
18Gerben van SchaikA 87.7913.0112.8112.8012.5512.5112.1411.97
19Gerwin KasteleinA 87.5513.8612.8712.5712.3112.0911.9811.87
20Davy de WitTopklasse 86.0212.7712.6912.3812.2412.0011.9811.96
21Danny BaasC 85.4212.8112.3412.1812.1212.0812.0511.84
22Matthieu van VuurenTopklasse 85.2712.3612.3512.3012.2112.1211.9711.96
23Richard van BemmelTopklasse 84.2112.5712.5311.9411.9011.8611.8111.60
24Wijnan van IngenA 83.6612.6612.6012.2311.7011.6011.4411.43
25Reinier RietveldA 81.7413.1212.2012.0811.7511.1511.0410.40
26Geert van IngenB 81.6612.5712.1011.9711.7411.6810.8810.72
27Kevin de Jong0 81.2312.2612.1211.6511.4511.2811.2611.21
28Daniel CluistraTopklasse 81.0211.8311.7911.7611.7411.6911.2011.01
29Brian van Dijk0 77.0211.6611.3111.0410.9410.8410.7210.51
30Rick Stigter 76.1713.9212.8412.7312.4012.2312.05
31Lucas van EijkTopklasse 74.3511.1610.9510.7410.4010.3710.3710.36
32Paul van MeijerenA 58.0812.8212.5711.6910.9810.02
33Guirence Windzak0 58.0012.1911.6911.5011.3311.29
34Ruben van Rooijen 45.4611.6511.5611.1711.08
35Djazy Koenders0 41.6110.6910.3910.3110.22
36Hendrik de Wit0 10.9810.98
37Johannes Brokking0 9.709.70
38Arjan MulderA 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Casper BoomProm 0.009.419.249.068.508.438.218.10
2Reinier OverbeekProm 0.009.319.168.938.738.668.308.01
3Fabiënne OverbeekProm 0.009.209.088.708.518.418.398.35
4Djazy KoendersProm 0.009.149.038.988.858.178.128.02
5Davy de WitProm 0.009.138.598.11
6Andy de WitProm 0.009.068.938.828.608.468.378.09
7Martijn CromwijkProm 0.008.908.678.608.598.528.287.94
8Richard van BemmelProm 0.008.707.57
9Lennart BaasProm 0.008.598.318.188.178.048.007.95
10Hendrik de WitProm 0.008.588.307.957.477.346.620.00
11Luuk StrienProm 0.008.577.867.767.507.377.307.19
12Femke van SchaikProm 0.008.548.458.198.057.717.697.55
13Joriene BaasProm 0.008.538.067.927.737.737.717.70
14Sterre MeijerinkProm 0.008.528.197.817.727.547.477.40
15Jonathan StigterProm 0.008.468.308.108.018.017.837.22
16Reinier RietveldProm 0.008.37
17Twan KasteleinProm 0.008.348.238.118.087.997.757.72
18Johannes BrokkingProm 0.008.227.977.827.747.497.077.00
19Marleen VinkProm 0.008.147.077.016.996.856.756.74
20Nick MolProm 0.008.087.997.787.767.517.427.37
21Brian van DijkProm 0.008.078.016.43
22Jake van DamProm 0.008.048.017.887.847.647.607.54
23Tessa van SchaikProm 0.008.038.007.997.977.977.697.64
24Rogier KokProm 0.008.037.407.187.136.786.636.56
25Ronald van BemmelProm 0.007.917.50
26Eimert van IngenProm 0.007.757.637.397.287.256.726.66
27Jelle BoerProm 0.007.757.407.157.117.106.756.75
28Gerco van OortProm 0.007.577.307.157.127.046.976.91
29Jelle VianenProm 0.007.567.276.586.326.246.095.98
30Ruben de JongProm 0.007.547.277.006.506.356.18
31Iris MulderProm 0.007.537.176.966.756.636.566.53
32Bram den HartoghProm 0.007.537.106.776.766.716.616.46
33Mark PlankenProm 0.007.427.18
34Demi GrootheddeProm 0.007.367.286.936.766.660.000.00
35Simon AnkerProm 0.007.356.16
36Jessica KleverProm 0.007.297.247.237.176.576.22
37Lucas van EijkProm 0.007.296.23
38Kevin de JongProm 0.007.29
39Dennis van GalenProm 0.007.286.926.676.626.626.495.89
40Rico HaarsProm 0.007.246.47
41Imke BenningshofProm 0.007.036.556.336.005.76
42Marcel HilgemanProm 0.006.926.566.285.86
43Marcel TukkerProm 0.006.906.44
44Guus HooglandProm 0.006.836.486.396.256.176.106.01
45Jasper van der VlistProm 0.006.60
46Fardau MeijerinkProm 0.006.586.206.005.985.600.000.00
47Maurice KorrelProm 0.006.566.566.095.965.73
48Roos van OsProm 0.006.556.185.69
49Bo van DijkProm 0.006.526.406.13
50Martijn KamphofProm 0.006.526.13
51Bas van LeeuwenProm 0.006.456.22
52Nathan VerburgProm 0.006.45
53Aron VerburgProm 0.006.406.12
54Jeremy den OudstenProm 0.006.345.80
55Chris AnkerProm 0.006.335.84
56Henk de BruinProm 0.006.265.93
57Joachim VerduijnProm 0.006.246.17
58Marlinda CluistraProm 0.006.055.875.820.00
59Michael UitbeijerseProm 0.005.93
60Anne van SchaaikProm 0.005.82
61Shanella van der TuinProm 0.005.715.31
62Christan HeeseProm 0.005.68
63Marleen BrokkingProm 0.005.675.50
64Jeffrey UitbeijerseProm 0.005.535.20
65Sharon van ZelderenProm 0.005.52

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement