Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de Groot142.2321.2520.8920.6820.2819.8519.6619.62
2Theo van Kooten130.5819.1418.8718.8418.5718.5618.3118.29
3Jan-Willem de Groot127.6918.5618.5418.2918.2918.1817.9217.91
4Cornelis de Bruijn123.6618.2618.1917.8117.5017.3217.3117.27
5Bastiaan de Bruijn122.7217.8617.7217.5517.5317.3617.3517.35
6Pieter Verweij122.6218.1017.7117.6417.5417.5117.3316.79
7Erik Bos122.5118.8917.5717.4117.3617.2517.1616.87
8Corné Spruit121.9018.0617.6317.4517.4217.3117.2716.76
9Niels Koetsier120.9317.8317.6217.3717.2617.0016.9416.91
10Christiaan Spruit120.1617.6217.4117.2017.0717.0516.9416.87
11Werner Kamphof115.6116.8416.7616.7516.4516.2916.2716.25
12Gerwin van Vliet115.4917.3016.9016.6616.2716.1816.1116.07
13Pieter Hielema107.9915.5215.5215.4615.4315.4115.4015.25
14Florus de With106.8816.0915.8115.6215.1215.0214.6814.54
15Gijsbert de With104.3815.3315.1815.0915.0315.0214.6014.13
16Hans van Eijk103.4415.2215.1614.9114.7314.6714.4014.35
17Corné Lekkerkerker100.7515.0014.6814.4414.4414.2314.1913.77
18Gerard Nap 94.3914.0413.7613.5513.3913.3913.2313.03
19Jan Pieter den Boer 91.9114.4113.2913.2612.8412.8412.6512.62
20Robin Bikker 65.9714.0113.7513.1212.6212.470.00
21Wander Postma 53.2914.4913.1712.9012.730.00
22Matthijs Hilgeman 50.8713.8013.4412.0611.570.00
23Gerco van Amerongen 48.4912.7312.2912.1211.35
24Bertjan van Vliet 28.1614.7013.46

Dames

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Dymphie Baas - van Rooijen107.7616.5815.5015.3415.3115.2115.0014.82
2Wendy Helmes102.5714.8914.8114.7814.6714.6714.5214.23
3Jessica Snoek 96.7714.3613.9313.8713.7713.7113.5813.55
4Carina den Hartogh 95.9914.0313.9813.7013.7013.6213.6013.36
5Liesbeth de With 94.9214.0613.7313.7213.6013.3313.2513.23
6Margriet Kamphof 94.5414.3213.6213.4913.3913.3413.2013.18
7Annemarie van Schaik 91.9613.5013.3113.3013.0813.0212.8812.87
8Kimberly Engelhard 90.4513.9012.9712.9212.7112.6712.6512.63
9Gerianne Boer 88.4813.9212.8012.7912.7112.4011.9611.90
10Willeke Schalij 87.3212.7212.7012.6012.4112.3312.3012.26
11Julia van Eijk 86.5413.2212.5212.4912.1112.0912.0612.05
12Sofie Strien 85.4413.4412.4512.1412.0311.8511.8111.72
13Dorine van der Stok 84.8512.4812.2512.2112.1512.1111.8411.81
14Kathy Baars 83.7712.7012.3311.9711.9311.9011.5011.44
15Eline Duurkoop 83.5812.7512.1211.9611.9111.7311.6911.42
16Esther Stigter 82.4412.0011.9311.9111.7911.7611.6411.41
17Mirjam Oosterom 80.8412.7011.8511.7511.4011.2511.2010.69
18Brenda Baars 77.6111.6411.2811.1910.9910.8910.8710.75
19Judith Mulder 77.3612.7511.3410.9610.7010.6110.5510.45
20Lieke van Schaik 76.1412.0010.9310.7710.7410.6510.5910.46
21Michelle van Vuuren 72.1610.6810.5810.3010.2810.2010.0810.04
22Bente Meijerink 71.8710.5010.4810.3110.2310.2210.1210.01
23Annelie Lekkerkerker 70.3710.6910.3510.269.939.819.739.60
24Siska den Hartogh 67.6410.169.939.909.679.609.289.10
25Doriene de Wit 61.8213.3212.4212.3612.3111.41
26Femke Reichgeld 10.4210.42
27Fabiënne Overbeek 9.939.93
28Joriene Baas 9.839.83

Junioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wilco van Amerongen131.2619.3419.1318.8818.7418.6118.3818.18
2Rian Baas127.2718.6018.3318.2318.1018.0917.9817.94
3Sander van Vliet122.1618.1017.7917.6317.3017.2417.1416.96
4Geert Pieter de Bruijn120.2917.9917.7317.0816.9616.9316.8516.75
5Anthony Lekkerkerker120.0917.9417.5117.4017.1317.0416.5516.52
6Thomas van Midden118.2517.6217.0016.9716.9316.8416.7316.16
7Freek Strien117.8517.6416.9416.8516.8016.5516.5416.53
8Maik Backx114.9116.9816.7016.4316.2916.2316.1616.12
9Arno Baas113.5017.0616.9716.4816.0515.8515.6115.48
10Dennis van Zelderen112.6317.4116.6016.5816.5415.2515.1515.10
11Laurens Lekkerkerker112.1216.7316.2416.2215.9315.6815.6815.64
12Bram van den Berg111.2016.6016.4016.0515.9415.4315.4015.38
13Johnny Haars109.2716.0115.9915.6915.5515.4515.3215.26
14Bas van Ingen107.4416.5115.3115.2415.2015.1115.1014.97
15Matthijs van Rooijen105.4316.0315.4015.2014.7514.7114.6914.65
16Wilco den Boer102.5015.2415.2214.9814.7614.4213.9613.92
17Christiaan de With102.3315.1315.1014.6014.5214.4414.3714.17
18Laurens de Bruijn102.2415.3314.9714.7614.5614.4114.1914.02
19Jordin Maton101.1914.8814.7814.6814.2514.2314.2214.15
20Arie de Wit 97.3614.6814.4414.4113.8913.6013.2313.11
21Matthijs Oosterom 95.5214.3814.1813.5813.3913.3813.3413.27
22Arieko Zwijnenburg 41.6014.1913.7513.66

Jongens

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Erwin Timmerarends120.6218.4518.1217.0616.8716.7916.7416.59
2Martijn van Schaik108.4416.4015.9715.5815.5215.4114.8014.76
3Pim Hoogendoorn106.0615.6015.2715.2215.2115.1415.0214.60
4Martijn Rietveld104.3615.2115.1215.0514.8514.8214.7014.61
5Nees de Bruijn103.5515.6115.0914.8714.6414.5514.4014.39
6Jens Vlasveld101.7114.8814.5914.5714.5314.4214.3714.35
7Geert Brokking100.0414.7214.6514.5614.4613.9713.9513.73
8Ricardo Faaij 96.7114.6314.3713.9413.8413.4113.3813.14
9Remco Benschop 94.0113.6413.5513.4913.4913.3613.2413.24
10John Cluistra 92.7413.5113.4513.3413.2713.1013.0613.01
11Niels van der Kroef 92.5613.7613.7513.3113.1813.0212.8212.72
12Tom Vendrig 92.1114.0613.8213.1112.8812.8212.7612.66
13Robert Benschop 91.9613.8313.2813.2113.1512.9612.7912.74
14Ronald van Bemmel 91.6214.0713.3113.2213.1913.0812.4212.33
15Bertram Hutten 90.7313.5213.4713.2212.8412.7812.4812.42
16Stefan Baas 90.5513.7913.2013.1212.8412.5812.5812.44
17Auke de Wit 88.7113.1112.8312.8312.6912.4512.4312.37
18Gerben van Schaik 87.7913.0112.8112.8012.5512.5112.1411.97
19Gerwin Kastelein 87.5513.8612.8712.5712.3112.0911.9811.87
20Davy de Wit 86.0212.7712.6912.3812.2412.0011.9811.96
21Danny Baas 85.4212.8112.3412.1812.1212.0812.0511.84
22Matthieu van Vuuren 85.2712.3612.3512.3012.2112.1211.9711.96
23Richard van Bemmel 84.2112.5712.5311.9411.9011.8611.8111.60
24Wijnan van Ingen 83.6612.6612.6012.2311.7011.6011.4411.43
25Reinier Rietveld 81.7413.1212.2012.0811.7511.1511.0410.40
26Geert van Ingen 81.6612.5712.1011.9711.7411.6810.8810.72
27Kevin de Jong 81.2312.2612.1211.6511.4511.2811.2611.21
28Daniel Cluistra 81.0211.8311.7911.7611.7411.6911.2011.01
29Brian van Dijk 77.0211.6611.3111.0410.9410.8410.7210.51
30Rick Stigter 76.1713.9212.8412.7312.4012.2312.05
31Lucas van Eijk 74.3511.1610.9510.7410.4010.3710.3710.36
32Paul van Meijeren 58.0812.8212.5711.6910.9810.02
33Guirence Windzak 58.0012.1911.6911.5011.3311.29
34Ruben van Rooijen 45.4611.6511.5611.1711.08
35Djazy Koenders 41.6110.6910.3910.3110.22
36Hendrik de Wit 10.9810.98
37Johannes Brokking 9.709.70
38Arjan Mulder 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Casper Boom 0.009.419.249.068.508.438.218.10
2Reinier Overbeek 0.009.319.168.938.738.668.308.01
3Fabiënne Overbeek 0.009.209.088.708.518.418.398.35
4Djazy Koenders 0.009.149.038.988.858.178.128.02
5Davy de Wit 0.009.138.598.11
6Andy de Wit 0.009.068.938.828.608.468.378.09
7Martijn Cromwijk 0.008.908.678.608.598.528.287.94
8Richard van Bemmel 0.008.707.57
9Lennart Baas 0.008.598.318.188.178.048.007.95
10Hendrik de Wit 0.008.588.307.957.477.346.620.00
11Luuk Strien 0.008.577.867.767.507.377.307.19
12Femke van Schaik 0.008.548.458.198.057.717.697.55
13Joriene Baas 0.008.538.067.927.737.737.717.70
14Sterre Meijerink 0.008.528.197.817.727.547.477.40
15Jonathan Stigter 0.008.468.308.108.018.017.837.22
16Reinier Rietveld 0.008.37
17Twan Kastelein 0.008.348.238.118.087.997.757.72
18Johannes Brokking 0.008.227.977.827.747.497.077.00
19Marleen Vink 0.008.147.077.016.996.856.756.74
20Nick Mol 0.008.087.997.787.767.517.427.37
21Brian van Dijk 0.008.078.016.43
22Jake van Dam 0.008.048.017.887.847.647.607.54
23Tessa van Schaik 0.008.038.007.997.977.977.697.64
24Rogier Kok 0.008.037.407.187.136.786.636.56
25Ronald van Bemmel 0.007.917.50
26Eimert van Ingen 0.007.757.637.397.287.256.726.66
27Jelle Boer 0.007.757.407.157.117.106.756.75
28Gerco van Oort 0.007.577.307.157.127.046.976.91
29Jelle Vianen 0.007.567.276.586.326.246.095.98
30Ruben de Jong 0.007.547.277.006.506.356.18
31Iris Mulder 0.007.537.176.966.756.636.566.53
32Bram den Hartogh 0.007.537.106.776.766.716.616.46
33Mark Planken 0.007.427.18
34Demi Groothedde 0.007.367.286.936.766.660.000.00
35Simon Anker 0.007.356.16
36Jessica Klever 0.007.297.247.237.176.576.22
37Lucas van Eijk 0.007.296.23
38Kevin de Jong 0.007.29
39Dennis van Galen 0.007.286.926.676.626.626.495.89
40Rico Haars 0.007.246.47
41Imke Benningshof 0.007.036.556.336.005.76
42Marcel Hilgeman 0.006.926.566.285.86
43Marcel Tukker 0.006.906.44
44Guus Hoogland 0.006.836.486.396.256.176.106.01
45Jasper van der Vlist 0.006.60
46Fardau Meijerink 0.006.586.206.005.985.600.000.00
47Maurice Korrel 0.006.566.566.095.965.73
48Roos van Os 0.006.556.185.69
49Bo van Dijk 0.006.526.406.13
50Martijn Kamphof 0.006.526.13
51Bas van Leeuwen 0.006.456.22
52Nathan Verburg 0.006.45
53Aron Verburg 0.006.406.12
54Jeremy den Oudsten 0.006.345.80
55Chris Anker 0.006.335.84
56Henk de Bruin 0.006.265.93
57Joachim Verduijn 0.006.246.17
58Marlinda Cluistra 0.006.055.875.820.00
59Michael Uitbeijerse 0.005.93
60Anne van Schaaik 0.005.82
61Shanella van der Tuin 0.005.715.31
62Christan Heese 0.005.68
63Marleen Brokking 0.005.675.50
64Jeffrey Uitbeijerse 0.005.535.20
65Sharon van Zelderen 0.005.52

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement