Klassement PBH

Senioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de Groot143.5821.0121.0020.8920.8120.0920.0019.78
2Theo van Kooten132.9620.1919.0619.0018.8618.7718.5518.53
3Bastiaan de Bruijn126.7418.7618.5818.0817.9317.9317.7817.68
4Jan-Willem de Groot124.3418.5017.9517.7117.6717.5517.4917.47
5Gerwin van Vliet122.4718.5917.8417.6717.4417.2017.1016.63
6Anthony Lekkerkerker120.2118.4017.6317.3617.1816.6416.5516.45
7Sander van Vliet118.4117.8217.4416.7216.7116.6816.5316.51
8Erik Bos117.1417.4216.7616.6916.6316.5916.5816.47
9Werner Kamphof116.0816.6816.6216.6216.6016.5616.5216.48
10Arno Baas115.4417.1116.8116.7016.5316.3516.0715.87
11Floris van Elzakker109.1716.4315.8815.5815.4515.4315.3715.03
12Lambert Groothedde107.2916.0315.5415.2415.2315.1215.0715.06
13Hans van Eijk107.2915.7215.6715.4315.2615.1315.0914.99
14Pieter Hielema106.6015.5015.3715.2315.2215.1615.0815.04
15Florus de With105.3715.9415.7715.4515.3114.5814.1814.14
16Bertjan van Vliet104.6515.3315.3015.2914.8014.7114.6514.57
17Corné Lekkerkerker101.7814.9714.9314.7514.5014.3014.2014.13
18Martin de Jong 96.4614.7714.3814.0813.7813.3313.1912.93
19Jan Pieter den Boer 92.0413.3913.3313.1013.1013.0613.0513.01
20Lennart van der Marel 88.9113.6813.6613.3713.1412.8812.309.88
21Matthijs Hilgeman 88.4713.9112.7012.6412.5712.3912.3411.92
22Gijsbert de With 67.9814.4014.0013.3413.1713.07
23Edwin de Graaf 67.2515.4113.3913.3313.0512.07
24Gerard Nap 51.4813.4212.9612.6412.46
25Wander Postma 26.2013.5812.62
26Rick Boer 26.1913.3212.87
27Timo de Water 14.3414.34
28Gonzalo Barroilhet 13.9813.98

Dames

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Dymphie Baas - van Rooijen108.5616.4015.7315.5315.3215.2815.2015.10
2Wendy Helmes105.7515.5115.3915.0614.9714.9614.9414.92
3Jessica Snoek101.3614.7814.6714.5314.4814.3914.3114.20
4Carina den Hartogh 98.8714.6414.6214.4414.1813.9113.5513.53
5Margriet Kamphof 96.9614.8314.0013.8913.7313.5313.5213.46
6Liesbeth de With 96.6814.2514.2013.8813.8513.6213.5113.37
7Eline Duurkoop 93.3714.0513.7613.2613.2413.2112.9312.92
8Annemarie van Schaik 92.8313.8613.5013.4813.3913.0312.7912.78
9Gerianne Boer 92.2414.0413.6713.3012.8412.8312.7912.77
10Julia van Eijk 91.5313.7913.3513.0412.9512.8912.7612.75
11Kimberly Engelhard 87.6212.8112.8012.5112.4912.3912.3112.31
12Esther Stigter 86.5912.7812.5012.4912.3612.2312.2012.03
13Kathy Baars 86.1613.0912.5412.2812.2312.1511.9511.92
14Brenda Baars 85.8113.1912.4212.2212.1512.1212.1011.61
15Dorine van der Stok 84.9112.8412.2112.0412.0212.0011.9911.81
16Joriene Baas 83.5512.6511.9711.9511.8111.7911.7111.67
17Fabiënne Overbeek 82.5812.2611.9811.9511.8511.5411.5011.50
18Sofie Strien 81.6112.6711.8111.6411.4811.4311.3311.25
19Willeke Schalij 79.1612.0911.4211.3911.2911.1610.9610.85
20Judith Mulder 78.8511.4811.4611.3711.3511.3211.1010.77
21Bente Meijerink 77.3211.2211.1211.1111.0711.0110.9810.81
22Doriene de Wit 71.5612.6212.5411.9011.6611.4711.37
23Tessa van Schaik 69.1310.1810.009.999.869.859.729.53
24Michelle van Vuuren 67.8810.079.939.889.819.509.459.24
25Sterre Meijerink 61.1210.9110.4410.2010.099.909.58
26Femke van Schaik 42.4611.8810.4710.359.76
27Annelie Lekkerkerker 40.1610.2410.059.969.910.000.000.00
28Lieke van Schaik 31.4311.0710.869.50

Junioren

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wilco van Amerongen136.4219.9419.7719.6119.4119.3719.1819.14
2Rian Baas127.8619.0818.5118.2418.2217.9717.9217.92
3Erwin Timmerarends124.8918.1918.0817.9917.7417.7417.6417.51
4Laurens Lekkerkerker118.9417.9517.1016.9816.9116.7716.6516.58
5Maik Backx118.7717.2817.2616.9916.9616.8716.7116.70
6Thomas van Midden118.5717.8217.1016.9816.8816.7316.5516.51
7Matthijs van Rooijen118.5217.2917.0916.9716.9716.8816.7216.60
8Pim Hoogendoorn116.2817.2917.1516.5216.5116.3616.2616.19
9Freek Strien114.2316.9816.4916.4716.3316.0316.0115.92
10Bram van den Berg107.3715.9515.2915.2915.2715.2515.1615.16
11Jordin Maton105.6115.5415.5315.3114.9214.8214.7714.72
12Martijn Rietveld104.2916.5314.9714.7314.7014.6614.4814.22
13Geert Brokking103.6315.4814.9514.8514.8314.7414.4114.37
14Jaco de Hoop102.8615.6914.8514.6414.5414.4914.3414.31
15Laurens de Bruijn102.4014.9914.7114.5914.5814.5314.5314.47
16Christiaan de With 99.8614.6614.5914.5514.3014.1213.9713.67
17Matthijs Oosterom 97.6815.1814.7214.2414.1313.5812.9912.84
18Wilco den Boer 95.3714.0213.8113.7813.5513.4213.4113.38
19Dennis van Duin 95.3614.4614.2514.0513.7713.7412.6212.47
20Hendrik de Wit 84.6012.7712.4112.2712.1912.0211.6511.29
21Geert Pieter de Bruijn 79.6116.5716.5215.8415.7114.97
22Bas van Ingen 54.3814.3013.5313.2813.27
23Arieko Zwijnenburg 26.5713.7412.83

Jongens

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Ricardo Faaij114.8317.3716.7116.6016.1916.1115.9415.91
2Jens Vlasveld114.7817.5316.7416.2016.1316.1216.0416.02
3Ronald van Bemmel112.2916.6816.3016.2815.9015.8115.6915.63
4Nees de Bruijn107.0216.1515.6315.4315.1615.0615.0114.58
5Remco Benschop106.0516.1215.1215.1114.9714.9514.9314.85
6Niels van der Kroef101.6815.5914.9214.3914.3814.3314.0414.03
7Bertram Hutten101.0915.4914.8014.3514.2714.2413.9913.95
8Robert Benschop 99.9315.0614.5114.3514.3413.9713.9013.80
9Tom Vendrig 99.4514.4714.4614.3914.2814.0114.0013.84
10Auke de Wit 98.9714.7114.1814.0914.0814.0314.0113.87
11Paul van Meijeren 98.9614.6814.4214.2814.1314.0113.7413.70
12Danny Baas 94.3813.8513.8513.7513.5613.1813.1013.09
13Gerwin Kastelein 94.3414.3613.9113.6013.6013.3812.8712.62
14John Cluistra 93.6713.9013.6913.3913.2513.2213.1413.08
15Richard van Bemmel 91.8213.4313.3513.2213.1012.9512.9312.84
16Matthieu van Vuuren 91.5714.6913.4613.1412.8412.7012.3912.35
17Davy de Wit 91.3213.7813.2313.1812.9812.9212.7212.51
18Daniel Cluistra 91.1414.0813.2113.0113.0012.7012.6412.50
19Ruben van Rooijen 90.3313.3913.3812.9212.8012.7512.7112.38
20Geert van Ingen 89.3613.2813.0612.8512.6412.5512.5412.44
21Reinier Rietveld 89.2913.1213.0913.0512.7012.5512.4612.32
22Wijnan van Ingen 88.0213.1112.8712.8212.5112.4212.1512.14
23Arie van der Knaap 87.2813.2012.6912.6412.5812.5411.8611.77
24Reinier Overbeek 86.7212.9312.8812.4212.3712.1012.0811.94
25Djazy Koenders 84.5412.5012.3612.2612.0412.0011.7611.62
26Kevin de Jong 83.2312.1712.0711.9611.8611.8511.6611.66
27Lucas van Eijk 82.1512.1611.9511.8511.6211.5611.5411.47
28Jake van Dam 82.1011.9511.9011.8311.6611.6411.6411.48
29Arjan Mulder 80.1412.2011.5311.3511.3211.2811.2511.21
30Andy de Wit 79.8311.6911.6811.5611.5311.2411.2010.93
31Brian van Dijk 79.2811.8011.7511.5011.3311.0010.9810.92
32Casper Boom 76.1211.4811.3210.9110.8110.7910.5510.26
33Johannes Brokking 74.9811.4111.0910.8410.7910.4110.2310.21
34Jelle Boer 32.6311.7710.7710.09
35Lennart Baas 28.8610.029.739.110.00
36Jonathan Stigter 10.2110.21
37Marcel Tukker 10.1810.18

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd

 NaamTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Twan Kastelein 62.559.489.219.008.808.808.698.57
2Gijs de Kruijf 62.429.329.099.088.918.848.728.46
3Chris Anker 61.109.519.099.038.428.378.358.33
4Rogier Kok 61.039.208.798.798.638.618.548.47
5Jonathan Stigter 59.409.258.998.768.258.188.097.88
6Lennart Baas 58.338.668.598.388.318.258.128.02
7Femke van Schaik 57.908.838.578.338.208.028.017.94
8Gerco van Oort 57.898.988.538.328.238.068.027.75
9Demi Groothedde 57.498.458.438.428.208.068.067.87
10Kenzo Hielema 55.888.538.518.438.167.787.257.22
11Eimert van Ingen 55.188.957.827.787.787.667.617.58
12Marleen Vink 54.998.588.438.087.907.497.287.23
13Dennis van Jaarsveld 54.898.107.957.877.807.777.747.66
14Tessa van Schaik 54.258.127.937.877.817.807.607.12
15Arnaud den Besten 54.148.278.208.017.827.777.256.82
16Nick Mol 54.038.337.967.917.667.537.357.29
17Marcel Hilgeman 53.688.678.268.237.797.246.916.58
18Dennis van Galen 53.638.348.308.067.547.257.097.05
19Iris Mulder 53.558.117.937.867.687.407.357.22
20Marlinda Cluistra 53.457.997.837.687.677.537.387.37
21Jelle Vianen 53.448.187.877.827.747.507.197.14
22Simon Anker 53.438.038.037.717.707.567.426.98
23Jelle Boer 53.308.197.807.597.527.487.397.33
24Ruben de Jong 52.287.777.697.667.437.337.207.20
25Jesse van Vuuren 51.578.057.747.667.666.976.756.74
26Mark van der Horst 51.547.787.667.507.237.177.167.04
27Aron Verburg 50.548.397.697.437.066.836.616.53
28Babet Luykx 50.158.788.668.448.268.217.80
29Bram de Kruijf 49.068.357.497.186.896.546.316.30
30Guus Hoogland 49.057.467.427.327.136.766.766.20
31Marcel Tukker 48.679.208.868.187.787.517.14
32Bram den Hartogh 48.277.557.227.106.806.696.566.35
33Bloem Luykx 47.088.658.428.247.557.346.88
34Bodhi van Dam 47.077.217.136.876.846.696.216.12
35Marleen Brokking 43.866.496.346.286.266.246.156.10
36Sterre Meijerink 43.538.007.857.586.836.696.58
37Jessica Klever 42.848.127.817.206.916.736.07
38Nathan Verburg 42.227.517.387.356.956.736.30
39Rico Haars 37.778.187.737.657.336.88
40Mark Planken 36.977.897.707.596.906.89
41Jeremy den Oudsten 34.387.227.066.796.746.570.00
42Shanella van der Tuin 31.666.846.346.306.156.030.000.00
43Maurice Korrel 25.216.556.416.385.87
44Manon van Vliet 19.847.056.686.11
45Michael Uitbeijerse 19.606.666.576.37
46Jelle Timmerman 18.156.286.015.86
47Roos van Os 13.306.686.62
48Anne van Schaaik 12.616.566.050.00
49Imke Benningshof 12.236.285.95
50Casper Boom 7.567.56
51Henk de Bruin 7.007.00
52Hidde Gol 6.786.78
53Jasper van der Vlist 6.646.64
54Roef Eijzenga 6.556.550.00
55Lianne Blok 6.406.40
56Jord Laumans 6.296.290.00
57Babet Strien 6.266.26
58Edwin Vink 5.785.78
59Christan Heese 0.000.00
60Jeffrey Uitbeijerse 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement