Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de GrootTopklasse143.5821.0121.0020.8920.8120.0920.0019.78
2Theo van KootenTopklasse132.9620.1919.0619.0018.8618.7718.5518.53
3Bastiaan de BruijnA126.7418.7618.5818.0817.9317.9317.7817.68
4Jan-Willem de GrootA124.3418.5017.9517.7117.6717.5517.4917.47
5Gerwin van VlietB122.4718.5917.8417.6717.4417.2017.1016.63
6Anthony LekkerkerkerB120.2118.4017.6317.3617.1816.6416.5516.45
7Sander van VlietA118.4117.8217.4416.7216.7116.6816.5316.51
8Erik Bos0117.1417.4216.7616.6916.6316.5916.5816.47
9Werner KamphofB116.0816.6816.6216.6216.6016.5616.5216.48
10Arno BaasA115.4417.1116.8116.7016.5316.3516.0715.87
11Floris van ElzakkerB109.1716.4315.8815.5815.4515.4315.3715.03
12Lambert Groothedde0107.2916.0315.5415.2415.2315.1215.0715.06
13Hans van EijkB107.2915.7215.6715.4315.2615.1315.0914.99
14Pieter Hielema0106.6015.5015.3715.2315.2215.1615.0815.04
15Florus de With0105.3715.9415.7715.4515.3114.5814.1814.14
16Bertjan van Vliet0104.6515.3315.3015.2914.8014.7114.6514.57
17Corné Lekkerkerker0101.7814.9714.9314.7514.5014.3014.2014.13
18Martin de Jong0 96.4614.7714.3814.0813.7813.3313.1912.93
19Jan Pieter den Boer0 92.0413.3913.3313.1013.1013.0613.0513.01
20Lennart van der Marel0 88.9113.6813.6613.3713.1412.8812.309.88
21Matthijs Hilgeman0 88.4713.9112.7012.6412.5712.3912.3411.92
22Gijsbert de With0 67.9814.4014.0013.3413.1713.07
23Edwin de Graaf0 67.2515.4113.3913.3313.0512.07
24Gerard Nap0 51.4813.4212.9612.6412.46
25Wander PostmaB 26.2013.5812.62
26Rick BoerB 26.1913.3212.87
27Timo de Water0 14.3414.34
28Gonzalo Barroilhet0 13.9813.98

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Dymphie van RooijenTopklasse108.5616.4015.7315.5315.3215.2815.2015.10
2Wendy HelmesTopklasse105.7515.5115.3915.0614.9714.9614.9414.92
3Jessica Snoek0101.3614.7814.6714.5314.4814.3914.3114.20
4Carina den HartoghTopklasse 98.8714.6414.6214.4414.1813.9113.5513.53
5Margriet Kamphof0 96.9614.8314.0013.8913.7313.5313.5213.46
6Liesbeth de WithTopklasse 96.6814.2514.2013.8813.8513.6213.5113.37
7Eline DuurkoopTopklasse 93.3714.0513.7613.2613.2413.2112.9312.92
8Annemarie van SchaikB 92.8313.8613.5013.4813.3913.0312.7912.78
9Gerianne BoerB 92.2414.0413.6713.3012.8412.8312.7912.77
10Julia van EijkTopklasse 91.5313.7913.3513.0412.9512.8912.7612.75
11Kimberly EngelhardTopklasse 87.6212.8112.8012.5112.4912.3912.3112.31
12Esther Stigter0 86.5912.7812.5012.4912.3612.2312.2012.03
13Kathy BaarsB 86.1613.0912.5412.2812.2312.1511.9511.92
14Brenda BaarsA 85.8113.1912.4212.2212.1512.1212.1011.61
15Dorine van der Stok 84.9112.8412.2112.0412.0212.0011.9911.81
16Joriene BaasA 83.5512.6511.9711.9511.8111.7911.7111.67
17Fabiënne OverbeekTopklasse 82.5812.2611.9811.9511.8511.5411.5011.50
18Sofie Strien0 81.6112.6711.8111.6411.4811.4311.3311.25
19Willeke Schalij0 79.1612.0911.4211.3911.2911.1610.9610.85
20Judith Mulder0 78.8511.4811.4611.3711.3511.3211.1010.77
21Bente MeijerinkB 77.3211.2211.1211.1111.0711.0110.9810.81
22Doriene de Wit0 71.5612.6212.5411.9011.6611.4711.37
23Tessa van Schaik0 69.1310.1810.009.999.869.859.729.53
24Michelle van Vuuren0 67.8810.079.939.889.819.509.459.24
25Sterre Meijerink0 61.1210.9110.4410.2010.099.909.58
26Femke van Schaik 42.4611.8810.4710.359.76
27Annelie Lekkerkerker0 40.1610.2410.059.969.910.000.000.00
28Lieke van Schaik0 31.4311.0710.869.50

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wilco van AmerongenTopklasse136.4219.9419.7719.6119.4119.3719.1819.14
2Rian BaasTopklasse127.8619.0818.5118.2418.2217.9717.9217.92
3Erwin TimmerarendsTopklasse124.8918.1918.0817.9917.7417.7417.6417.51
4Laurens LekkerkerkerB118.9417.9517.1016.9816.9116.7716.6516.58
5Maik BackxTopklasse118.7717.2817.2616.9916.9616.8716.7116.70
6Thomas van MiddenTopklasse118.5717.8217.1016.9816.8816.7316.5516.51
7Matthijs van RooijenB118.5217.2917.0916.9716.9716.8816.7216.60
8Pim Hoogendoorn0116.2817.2917.1516.5216.5116.3616.2616.19
9Freek Strien0114.2316.9816.4916.4716.3316.0316.0115.92
10Bram van de BergB107.3715.9515.2915.2915.2715.2515.1615.16
11Jordin Maton0105.6115.5415.5315.3114.9214.8214.7714.72
12Martijn RietveldB104.2916.5314.9714.7314.7014.6614.4814.22
13Geert Brokking0103.6315.4814.9514.8514.8314.7414.4114.37
14Jaco de Hoop0102.8615.6914.8514.6414.5414.4914.3414.31
15Laurens de Bruijn0102.4014.9914.7114.5914.5814.5314.5314.47
16Christiaan de WithA 99.8614.6614.5914.5514.3014.1213.9713.67
17Matthijs OosteromB 97.6815.1814.7214.2414.1313.5812.9912.84
18Wilco den Boer0 95.3714.0213.8113.7813.5513.4213.4113.38
19Dennis van Duin0 95.3614.4614.2514.0513.7713.7412.6212.47
20Hendrik de Wit0 84.6012.7712.4112.2712.1912.0211.6511.29
21Geert Pieter de Bruijn0 79.6116.5716.5215.8415.7114.97
22Bas van Ingen0 54.3814.3013.5313.2813.27
23Arieko Zwijnenburg0 26.5713.7412.83

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Ricardo FaaijTopklasse114.8317.3716.7116.6016.1916.1115.9415.91
2Jens VlasveldB114.7817.5316.7416.2016.1316.1216.0416.02
3Ronald van BemmelTopklasse112.2916.6816.3016.2815.9015.8115.6915.63
4Nees de BruijnB107.0216.1515.6315.4315.1615.0615.0114.58
5Remco BenschopB106.0516.1215.1215.1114.9714.9514.9314.85
6Niels van der KroefB101.6815.5914.9214.3914.3814.3314.0414.03
7Bertram Hutten0101.0915.4914.8014.3514.2714.2413.9913.95
8Robert BenschopTopklasse 99.9315.0614.5114.3514.3413.9713.9013.80
9Tom VendrigA 99.4514.4714.4614.3914.2814.0114.0013.84
10Auke de WitA 98.9714.7114.1814.0914.0814.0314.0113.87
11Paul van MeijerenB 98.9614.6814.4214.2814.1314.0113.7413.70
12Danny BaasC 94.3813.8513.8513.7513.5613.1813.1013.09
13Gerwin KasteleinA 94.3414.3613.9113.6013.6013.3812.8712.62
14John Cluistra0 93.6713.9013.6913.3913.2513.2213.1413.08
15Richard van BemmelTopklasse 91.8213.4313.3513.2213.1012.9512.9312.84
16Matthieu van VuurenA 91.5714.6913.4613.1412.8412.7012.3912.35
17Davy de WitTopklasse 91.3213.7813.2313.1812.9812.9212.7212.51
18Daniel CluistraTopklasse 91.1414.0813.2113.0113.0012.7012.6412.50
19Ruben van Rooijen 90.3313.3913.3812.9212.8012.7512.7112.38
20Geert van IngenB 89.3613.2813.0612.8512.6412.5512.5412.44
21Reinier RietveldA 89.2913.1213.0913.0512.7012.5512.4612.32
22Wijnan van IngenA 88.0213.1112.8712.8212.5112.4212.1512.14
23Arie van de KnaapA 87.2813.2012.6912.6412.5812.5411.8611.77
24Reinier OverbeekTopklasse 86.7212.9312.8812.4212.3712.1012.0811.94
25Djazy Koenders0 84.5412.5012.3612.2612.0412.0011.7611.62
26Kevin de Jong0 83.2312.1712.0711.9611.8611.8511.6611.66
27Lucas van EijkTopklasse 82.1512.1611.9511.8511.6211.5611.5411.47
28Jake van DamA 82.1011.9511.9011.8311.6611.6411.6411.48
29Arjan MulderA 80.1412.2011.5311.3511.3211.2811.2511.21
30Andy de Wit 79.8311.6911.6811.5611.5311.2411.2010.93
31Brian van Dijk0 79.2811.8011.7511.5011.3311.0010.9810.92
32Casper Boom0 76.1211.4811.3210.9110.8110.7910.5510.26
33Johannes Brokking0 74.9811.4111.0910.8410.7910.4110.2310.21
34Jelle BoerA 32.6311.7710.7710.09
35Lennart BaasA 28.8610.029.739.110.00
36Jonathan StigterB 10.2110.21
37Marcel Tukker0 10.1810.18

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Twan KasteleinProm 62.559.489.219.008.808.808.698.57
2Gijs de KruijfProm 62.429.329.099.088.918.848.728.46
3Chris AnkerProm 61.109.519.099.038.428.378.358.33
4Rogier KokProm 61.039.208.798.798.638.618.548.47
5Jonathan StigterProm 59.409.258.998.768.258.188.097.88
6Lennart BaasProm 58.338.668.598.388.318.258.128.02
7Femke van SchaikProm 57.908.838.578.338.208.028.017.94
8Gerco van OortProm 57.898.988.538.328.238.068.027.75
9Demi GrootheddeProm 57.498.458.438.428.208.068.067.87
10Kenzo HielemaProm 55.888.538.518.438.167.787.257.22
11Eimert van IngenProm 55.188.957.827.787.787.667.617.58
12Marleen VinkProm 54.998.588.438.087.907.497.287.23
13Dennis van JaarsveldProm 54.898.107.957.877.807.777.747.66
14Tessa van SchaikProm 54.258.127.937.877.817.807.607.12
15Arnaud den BestenProm 54.148.278.208.017.827.777.256.82
16Nick MolProm 54.038.337.967.917.667.537.357.29
17Marcel HilgemanProm 53.688.678.268.237.797.246.916.58
18Dennis van GalenProm 53.638.348.308.067.547.257.097.05
19Iris MulderProm 53.558.117.937.867.687.407.357.22
20Marlinda CluistraProm 53.457.997.837.687.677.537.387.37
21Jelle VianenProm 53.448.187.877.827.747.507.197.14
22Simon AnkerProm 53.438.038.037.717.707.567.426.98
23Jelle BoerProm 53.308.197.807.597.527.487.397.33
24Ruben de JongProm 52.287.777.697.667.437.337.207.20
25Jesse van VuurenProm 51.578.057.747.667.666.976.756.74
26Mark van der HorstProm 51.547.787.667.507.237.177.167.04
27Aron VerburgProm 50.548.397.697.437.066.836.616.53
28Babet LuykxProm 50.158.788.668.448.268.217.80
29Bram de KruijfProm 49.068.357.497.186.896.546.316.30
30Guus HooglandProm 49.057.467.427.327.136.766.766.20
31Marcel TukkerProm 48.679.208.868.187.787.517.14
32Bram den HartoghProm 48.277.557.227.106.806.696.566.35
33Bloem LuykxProm 47.088.658.428.247.557.346.88
34Bodhi van DamProm 47.077.217.136.876.846.696.216.12
35Marleen BrokkingProm 43.866.496.346.286.266.246.156.10
36Sterre MeijerinkProm 43.538.007.857.586.836.696.58
37Jessica KleverProm 42.848.127.817.206.916.736.07
38Nathan VerburgProm 42.227.517.387.356.956.736.30
39Rico HaarsProm 37.778.187.737.657.336.88
40Mark PlankenProm 36.977.897.707.596.906.89
41Jeremy den OudstenProm 34.387.227.066.796.746.570.00
42Shanella van der TuinProm 31.666.846.346.306.156.030.000.00
43Maurice KorrelProm 25.216.556.416.385.87
44Manon van VlietProm 19.847.056.686.11
45Michael UitbeijerseProm 19.606.666.576.37
46Jelle TimmermanProm 18.156.286.015.86
47Roos van OsProm 13.306.686.62
48Anne van SchaaikProm 12.616.566.050.00
49Imke BenningshofProm 12.236.285.95
50Casper BoomProm 7.567.56
51Henk de BruinProm 7.007.00
52Hidde GolProm 6.786.78
53Jasper van der VlistProm 6.646.64
54Roef EijzengaProm 6.556.550.00
55Lianne BlokProm 6.406.40
56Jord LaumansProm 6.296.290.00
57Babet StrienProm 6.266.26
58Edwin VinkProm 5.785.78
59Christan HeeseProm 0.000.00
60Jeffrey UitbeijerseProm 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement