Klassement PBH

Senioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Jaco de GrootTopklasse143.5821.0121.0020.8920.8120.0920.0019.78
2Theo van KootenTopklasse132.9620.1919.0619.0018.8618.7718.5518.53
3Bastiaan de BruijnA126.7418.7618.5818.0817.9317.9317.7817.68
4Jan-Willem de GrootA124.3418.5017.9517.7117.6717.5517.4917.47
5Gerwin van VlietB122.4718.5917.8417.6717.4417.2017.1016.63
6Anthony LekkerkerkerB120.2118.4017.6317.3617.1816.6416.5516.45
7Sander van VlietA118.4117.8217.4416.7216.7116.6816.5316.51
8Erik Bos0117.1417.4216.7616.6916.6316.5916.5816.47
9Werner KamphofB116.0816.6816.6216.6216.6016.5616.5216.48
10Arno BaasA115.4417.1116.8116.7016.5316.3516.0715.87
11Floris van ElzakkerB109.1716.4315.8815.5815.4515.4315.3715.03
12Lambert Groothedde0107.2916.0315.5415.2415.2315.1215.0715.06
13Hans van EijkB107.2915.7215.6715.4315.2615.1315.0914.99
14Pieter Hielema0106.6015.5015.3715.2315.2215.1615.0815.04
15Florus de With0105.3715.9415.7715.4515.3114.5814.1814.14
16Bertjan van Vliet0104.6515.3315.3015.2914.8014.7114.6514.57
17Corné Lekkerkerker0101.7814.9714.9314.7514.5014.3014.2014.13
18Martin de Jong0 96.4614.7714.3814.0813.7813.3313.1912.93
19Jan Pieter den Boer0 92.0413.3913.3313.1013.1013.0613.0513.01
20Lennart van der Marel0 88.9113.6813.6613.3713.1412.8812.309.88
21Matthijs Hilgeman0 88.4713.9112.7012.6412.5712.3912.3411.92
22Gijsbert de With0 67.9814.4014.0013.3413.1713.07
23Edwin de Graaf0 67.2515.4113.3913.3313.0512.07
24Gerard Nap0 51.4813.4212.9612.6412.46
25Wander PostmaB 26.2013.5812.62
26Rick BoerB 26.1913.3212.87
27Timo de Water0 14.3414.34
28Gonzalo Barroilhet0 13.9813.98

Dames

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Dymphie van RooijenTopklasse108.5616.4015.7315.5315.3215.2815.2015.10
2Wendy HelmesTopklasse105.7515.5115.3915.0614.9714.9614.9414.92
3Jessica Snoek0101.3614.7814.6714.5314.4814.3914.3114.20
4Carina den HartoghA 98.8714.6414.6214.4414.1813.9113.5513.53
5Margriet Kamphof0 96.9614.8314.0013.8913.7313.5313.5213.46
6Liesbeth de WithTopklasse 96.6814.2514.2013.8813.8513.6213.5113.37
7Eline DuurkoopTopklasse 93.3714.0513.7613.2613.2413.2112.9312.92
8Annemarie van SchaikB 92.8313.8613.5013.4813.3913.0312.7912.78
9Gerianne BoerA 92.2414.0413.6713.3012.8412.8312.7912.77
10Julia van EijkTopklasse 91.5313.7913.3513.0412.9512.8912.7612.75
11Kimberly EngelhardTopklasse 87.6212.8112.8012.5112.4912.3912.3112.31
12Esther Stigter0 86.5912.7812.5012.4912.3612.2312.2012.03
13Kathy BaarsB 86.1613.0912.5412.2812.2312.1511.9511.92
14Brenda BaarsA 85.8113.1912.4212.2212.1512.1212.1011.61
15Dorine van der Stok 84.9112.8412.2112.0412.0212.0011.9911.81
16Joriene BaasA 83.5512.6511.9711.9511.8111.7911.7111.67
17Fabiënne OverbeekTopklasse 82.5812.2611.9811.9511.8511.5411.5011.50
18Sofie Strien0 81.6112.6711.8111.6411.4811.4311.3311.25
19Willeke Schalij0 79.1612.0911.4211.3911.2911.1610.9610.85
20Judith Mulder0 78.8511.4811.4611.3711.3511.3211.1010.77
21Bente MeijerinkB 77.3211.2211.1211.1111.0711.0110.9810.81
22Doriene de Wit0 71.5612.6212.5411.9011.6611.4711.37
23Tessa van Schaik0 69.1310.1810.009.999.869.859.729.53
24Michelle van Vuuren0 67.8810.079.939.889.819.509.459.24
25Sterre Meijerink0 61.1210.9110.4410.2010.099.909.58
26Femke van Schaik 42.4611.8810.4710.359.76
27Annelie Lekkerkerker0 40.1610.2410.059.969.910.000.000.00
28Lieke van Schaik0 31.4311.0710.869.50

Junioren

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Wilco van AmerongenTopklasse136.4219.9419.7719.6119.4119.3719.1819.14
2Rian BaasTopklasse127.8619.0818.5118.2418.2217.9717.9217.92
3Erwin TimmerarendsTopklasse124.8918.1918.0817.9917.7417.7417.6417.51
4Laurens LekkerkerkerB118.9417.9517.1016.9816.9116.7716.6516.58
5Maik BackxTopklasse118.7717.2817.2616.9916.9616.8716.7116.70
6Thomas van MiddenTopklasse118.5717.8217.1016.9816.8816.7316.5516.51
7Matthijs van RooijenB118.5217.2917.0916.9716.9716.8816.7216.60
8Pim Hoogendoorn0116.2817.2917.1516.5216.5116.3616.2616.19
9Freek Strien0114.2316.9816.4916.4716.3316.0316.0115.92
10Bram van den BergB107.3715.9515.2915.2915.2715.2515.1615.16
11Jordin Maton0105.6115.5415.5315.3114.9214.8214.7714.72
12Martijn RietveldB104.2916.5314.9714.7314.7014.6614.4814.22
13Geert Brokking0103.6315.4814.9514.8514.8314.7414.4114.37
14Jaco de Hoop0102.8615.6914.8514.6414.5414.4914.3414.31
15Laurens de Bruijn0102.4014.9914.7114.5914.5814.5314.5314.47
16Christiaan de WithA 99.8614.6614.5914.5514.3014.1213.9713.67
17Matthijs OosteromB 97.6815.1814.7214.2414.1313.5812.9912.84
18Wilco den Boer0 95.3714.0213.8113.7813.5513.4213.4113.38
19Dennis van Duin0 95.3614.4614.2514.0513.7713.7412.6212.47
20Hendrik de Wit0 84.6012.7712.4112.2712.1912.0211.6511.29
21Geert Pieter de Bruijn0 79.6116.5716.5215.8415.7114.97
22Bas van Ingen0 54.3814.3013.5313.2813.27
23Arieko Zwijnenburg0 26.5713.7412.83

Jongens

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Ricardo FaaijTopklasse114.8317.3716.7116.6016.1916.1115.9415.91
2Jens VlasveldB114.7817.5316.7416.2016.1316.1216.0416.02
3Ronald van BemmelTopklasse112.2916.6816.3016.2815.9015.8115.6915.63
4Nees de BruijnB107.0216.1515.6315.4315.1615.0615.0114.58
5Remco BenschopB106.0516.1215.1215.1114.9714.9514.9314.85
6Niels van der KroefB101.6815.5914.9214.3914.3814.3314.0414.03
7Bertram Hutten0101.0915.4914.8014.3514.2714.2413.9913.95
8Robert BenschopA 99.9315.0614.5114.3514.3413.9713.9013.80
9Tom VendrigA 99.4514.4714.4614.3914.2814.0114.0013.84
10Auke de WitA 98.9714.7114.1814.0914.0814.0314.0113.87
11Paul van MeijerenA 98.9614.6814.4214.2814.1314.0113.7413.70
12Danny BaasC 94.3813.8513.8513.7513.5613.1813.1013.09
13Gerwin KasteleinA 94.3414.3613.9113.6013.6013.3812.8712.62
14John Cluistra0 93.6713.9013.6913.3913.2513.2213.1413.08
15Richard van BemmelTopklasse 91.8213.4313.3513.2213.1012.9512.9312.84
16Matthieu van VuurenTopklasse 91.5714.6913.4613.1412.8412.7012.3912.35
17Davy de WitTopklasse 91.3213.7813.2313.1812.9812.9212.7212.51
18Daniel CluistraTopklasse 91.1414.0813.2113.0113.0012.7012.6412.50
19Ruben van Rooijen 90.3313.3913.3812.9212.8012.7512.7112.38
20Geert van IngenB 89.3613.2813.0612.8512.6412.5512.5412.44
21Reinier RietveldA 89.2913.1213.0913.0512.7012.5512.4612.32
22Wijnan van IngenA 88.0213.1112.8712.8212.5112.4212.1512.14
23Arie van der KnaapA 87.2813.2012.6912.6412.5812.5411.8611.77
24Reinier OverbeekTopklasse 86.7212.9312.8812.4212.3712.1012.0811.94
25Djazy Koenders0 84.5412.5012.3612.2612.0412.0011.7611.62
26Kevin de Jong0 83.2312.1712.0711.9611.8611.8511.6611.66
27Lucas van EijkTopklasse 82.1512.1611.9511.8511.6211.5611.5411.47
28Jake van DamA 82.1011.9511.9011.8311.6611.6411.6411.48
29Arjan MulderA 80.1412.2011.5311.3511.3211.2811.2511.21
30Andy de Wit 79.8311.6911.6811.5611.5311.2411.2010.93
31Brian van Dijk0 79.2811.8011.7511.5011.3311.0010.9810.92
32Casper Boom0 76.1211.4811.3210.9110.8110.7910.5510.26
33Johannes Brokking0 74.9811.4111.0910.8410.7910.4110.2310.21
34Jelle BoerA 32.6311.7710.7710.09
35Lennart BaasA 28.8610.029.739.110.00
36Jonathan StigterB 10.2110.21
37Marcel Tukker0 10.1810.18

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Klassement PBH jeugd

Jeugd

 NaamKlasseTotaalAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Afstand 5Afstand 6Afstand 7
1Twan KasteleinLic. 62.559.489.219.008.808.808.698.57
2Gijs de KruijfLic. 62.429.329.099.088.918.848.728.46
3Chris AnkerLic. 61.109.519.099.038.428.378.358.33
4Rogier KokLic. 61.039.208.798.798.638.618.548.47
5Jonathan StigterLic. 59.409.258.998.768.258.188.097.88
6Lennart BaasLic. 58.338.668.598.388.318.258.128.02
7Femke van SchaikLic. 57.908.838.578.338.208.028.017.94
8Gerco van OortLic. 57.898.988.538.328.238.068.027.75
9Demi GrootheddeLic. 57.498.458.438.428.208.068.067.87
10Kenzo HielemaLic. 55.888.538.518.438.167.787.257.22
11Eimert van IngenLic. 55.188.957.827.787.787.667.617.58
12Marleen VinkLic. 54.998.588.438.087.907.497.287.23
13Dennis van JaarsveldLic. 54.898.107.957.877.807.777.747.66
14Tessa van SchaikLic. 54.258.127.937.877.817.807.607.12
15Arnaud den BestenLic. 54.148.278.208.017.827.777.256.82
16Nick MolLic. 54.038.337.967.917.667.537.357.29
17Marcel HilgemanLic. 53.688.678.268.237.797.246.916.58
18Dennis van GalenLic. 53.638.348.308.067.547.257.097.05
19Iris MulderLic. 53.558.117.937.867.687.407.357.22
20Marlinda CluistraLic. 53.457.997.837.687.677.537.387.37
21Jelle VianenLic. 53.448.187.877.827.747.507.197.14
22Simon AnkerLic. 53.438.038.037.717.707.567.426.98
23Jelle BoerLic. 53.308.197.807.597.527.487.397.33
24Ruben de JongLic. 52.287.777.697.667.437.337.207.20
25Jesse van VuurenLic. 51.578.057.747.667.666.976.756.74
26Mark van der HorstLic. 51.547.787.667.507.237.177.167.04
27Aron VerburgLic. 50.548.397.697.437.066.836.616.53
28Babet LuykxLic. 50.158.788.668.448.268.217.80
29Bram de KruijfLic. 49.068.357.497.186.896.546.316.30
30Guus HooglandLic. 49.057.467.427.327.136.766.766.20
31Marcel TukkerLic. 48.679.208.868.187.787.517.14
32Bram den HartoghLic. 48.277.557.227.106.806.696.566.35
33Bloem LuykxLic. 47.088.658.428.247.557.346.88
34Bodhi van DamLic. 47.077.217.136.876.846.696.216.12
35Marleen BrokkingLic. 43.866.496.346.286.266.246.156.10
36Sterre MeijerinkLic. 43.538.007.857.586.836.696.58
37Jessica KleverLic. 42.848.127.817.206.916.736.07
38Nathan VerburgLic. 42.227.517.387.356.956.736.30
39Rico HaarsLic. 37.778.187.737.657.336.88
40Mark PlankenLic. 36.977.897.707.596.906.89
41Jeremy den OudstenLic. 34.387.227.066.796.746.570.00
42Shanella van der TuinLic. 31.666.846.346.306.156.030.000.00
43Maurice KorrelLic. 25.216.556.416.385.87
44Manon van VlietLic. 19.847.056.686.11
45Michael UitbeijerseLic. 19.606.666.576.37
46Jelle TimmermanLic. 18.156.286.015.86
47Roos van OsLic. 13.306.686.62
48Anne van SchaaikLic. 12.616.566.050.00
49Imke BenningshofLic. 12.236.285.95
50Casper BoomLic. 7.567.56
51Henk de BruinLic. 7.007.00
52Hidde GolLic. 6.786.78
53Jasper van der VlistLic. 6.646.64
54Roef EijzengaLic. 6.556.550.00
55Lianne BlokLic. 6.406.40
56Jord LaumansLic. 6.296.290.00
57Babet StrienLic. 6.266.26
58Edwin VinkLic. 5.785.78
59Christan HeeseLic. 0.000.00
60Jeffrey UitbeijerseLic. 0.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond

Het algemeen klassement is gebaseerd op de zeven beste sprongen van elke polsstokspringer in het desbetreffende seizoen gerealiseerd. Alleen afstanden gerealiseerd tijdens klassementswedstrijden (dus niet NK) tellen in de beoordeling mee. Per wedstrijd telt alleen de beste voorronde afstand.

Om ook aan het begin van het seizoen een goede tussenstand te kunnen tonen wordt gebruik gemaakt van de volgende verdeelsleutel

  • Na 1 wedstrijd telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 2 wedstrijden telt 1 sprong mee voor het klassement
  • Na 3 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 4 wedstrijden tellen 2 sprongen mee voor het klassement
  • Na 5 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 6 wedstrijden tellen 3 sprongen mee voor het klassement
  • Na 7 wedstrijden tellen 4 sprongen mee voor het klassement
  • Na 8 wedstrijden tellen 5 sprongen mee voor het klassement
  • Na 9 wedstrijden tellen 6 sprongen mee voor het klassement
  • Na 10 of meer wedstrijden tellen 7 sprongen mee voor het klassement