Uitslagenoverzicht




Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensVeteranen
30-09-2008Zuid-Korea, BusanTREX games Busan 2008Christophe MeunierSi. Phesande   
20-09-2008LinschotenAluminium CupJaco de GrootWendy HelmesSjoerd HobmaFreek Strien 
23-08-2008BergumNederlands KampioenschapBart HelmholtLiesbeth de WithAlwin FonkHans Ulco de Boer 
27-07-2008It HeidenskipNFMJaco de GrootAnna Jet LeyenaarAlwin FonkHans Ulco de Boer 
26-07-2008It HeidenskipNFM voorrondeThewis HobmaMarja van KootenAlwin FonkJacob DorhoutKees van Schaik
05-07-2008PolsbroekerdamTweekampBart HelmholtDymphie van RooijenJacob ScherjonFreek Strien 
02-07-2008PolsbroekerdamKleine TK Japan - Holland - FrieslandJaco de GrootMargriet KamphofChristiaan SpruitRick Barten 

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
20-08-2008Grijpskerk1ste klasseYsbrand GalamaHiske GalamaNard BrandsmaHans Ulco de Boer
16-08-2008IJlstFryslân CupBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAlwin FonkFolkert Heida
12-08-2008It Heidenskip1ste klasseOane GalamaAnouk GrevelingAlwin FonkHans Ulco de Boer
09-08-2008WinsumFries KampioenschapBart HelmholtAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonDictus Hoeksma
06-08-2008IJlst1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonHans Ulco de Boer
02-08-2008Joure1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarAlwin FonkHans Ulco de Boer
01-08-2008Buitenpost1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonFolkert Heida
24-07-2008IJlst1ste klasseYsbrand GalamaAlant VliegerJacob ScherjonHans Ulco de Boer
22-07-2008It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaHans Ulco de Boer
19-07-2008BurgumKeningsljeppenBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
17-07-2008Winsum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAlwin FonkFolkert Heida
15-07-2008Joure1ste klasseBart HelmholtAlant VliegerNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
10-07-2008Buitenpost1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
01-07-2008Burgum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarSjoerd HobmaHans Ulco de Boer
28-06-2008Buitenpost1ste klasseHenk SchievinkAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonFolkert Heida
25-06-2008It Heidenskip1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaHans Ulco de Boer
21-06-2008Grijpskerk1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaFolkert Heida
18-06-2008Joure1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonHans Ulco de Boer
14-06-2008Burgum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
12-06-2008IJlst1ste klasseHenk SchievinkDilys VliegerAlwin FonkFolkert Heida
07-06-2008Winsum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarJan Cornelis van MaassenHans Ulco de Boer
04-06-2008Buitenpost1ste klasseHannes ScherjonAnna Jet LeyenaarAlwin FonkFolkert Heida
31-05-2008Joure1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAlwin FonkFolkert Heida
24-05-2008It Heidenskip1ste klasseHenk SchievinkJoke de BoerJacob ScherjonFolkert Heida
17-05-2008Grijpskerk1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
10-05-2008Burgum1ste klasseHenk SchievinkAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonHans Ulco de Boer

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
20-08-2008VlistWisselbokaal 2008Jaco de GrootJessica SnoekChristiaan SpruitWilco van Amerongen
16-08-2008PolsbroekerdamPolsstokdagJaco de GrootWendy HelmesKenneth BroosFreek Strien
15-08-2008JaarsveldNovosan bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootRick Barten
09-08-2008LinschotenKampioenschap van LinschotenJaco de GrootMargriet KamphofCorné SpruitRick Barten
06-08-2008LinschotenLoodgietersbedrijf Van Krimpen BokaalTheo van KootenWendy HelmesJan-Willem de GrootFreek Strien
02-08-2008VlistHollands KampioenschapJaco de GrootLiesbeth de WithJan-Willem de GrootFreek Strien
31-07-2008VlistWisselbokaal 2008Jaco de GrootLiesbeth de WithCorné SpruitDennis van Zelderen
22-07-2008VlistWisselbokaal 2008Jaco de GrootDymphie van RooijenChristiaan SpruitFreek Strien
19-07-2008VlistVlisterbokaalJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitRick Barten
17-07-2008JaarsveldWisselbokaal 2008Jaco de GrootMargriet KamphofChristiaan SpruitRick Barten
12-07-2008JaarsveldEikelenboom BokaalJaco de GrootJessica SnoekChristiaan SpruitFreek Strien
01-07-2008PolsbroekerdamWisselbokaal 2008Jaco de GrootDymphie van RooijenChristiaan SpruitRick Barten
28-06-2008LinschotenVeehandel Spruit BokaalTheo van KootenDymphie van RooijenJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
25-06-2008LinschotenZwarte BokaalTheo van KootenLiesbeth de WithChristiaan SpruitFreek Strien
21-06-2008JaarsveldKampioenschap van JaarsveldJaco de GrootMargriet KamphofKenneth BroosFreek Strien
14-06-2008VlistLustrumwedstrijdTheo van KootenDymphie van RooijenJan-Willem de GrootDennis van Zelderen
12-06-2008VlistWisselbokaal 2008Jaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitDennis van Zelderen
07-06-2008LinschotenVan Vliet Caravans CupJaco de GrootWendy HelmesChristiaan SpruitRick Barten
31-05-2008PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardJaco de GrootLiesbeth de WithChristiaan SpruitReinier Langerak
29-05-2008PolsbroekerdamJEVA BokaalJaco de GrootWendy HelmesChristiaan SpruitRick Barten
24-05-2008VlistWisselbokaal 2008Jaco de GrootWendy HelmesChristiaan SpruitDennis van Zelderen
17-05-2008LinschotenVan der Woude autos bokaalJaco de GrootMargriet KamphofKenneth BroosRick Barten

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
19-08-2008Grijpskerk2de klasseHendrik SteenbergenTessa KramerBas TolboomBartele Nicolai
15-08-2008IJlst2de klasseWim v/d MeerJildou PostmaBas TolboomJesse v/d Zee
14-08-2008It Heidenskip2de klasseMarcel KristJildou PostmaEvert BakkerGregor Boelens
05-08-2008Joure2de klasseMarcel KristJildou PostmaMathijs KloppenburgGregor Boelens
31-07-2008Buitenpost2de klasseJan HooghiemstraTessa KramerMathijs KloppenburgAndries Jan van Maassen
29-07-2008Winsum2de klasseRudi WaltaSybrich VlasBas TolboomGregor Boelens
23-07-2008IJlst2de klasseMarcel KristJildou PostmaMathijs KloppenburgJorn de Vries
21-07-2008It Heidenskip2de klasseMarcel KristTessa KramerEvert BakkerGregor Boelens
19-07-2008Burgum2de klasseNiek RoordaJanneke NoordmansGrardus GeerdinkGregor Boelens
16-07-2008Winsum2de klasseNiek RoordaHilianne v/d WalEvert BakkerTristan Maher
11-07-2008Joure2de klasseHendrik SteenbergenAnouk GrevelingEdde WoltersBartele Nicolai
09-07-2008Buitenpost2de klasseJan HooghiemstraAnouk GrevelingEdde WoltersGregor Boelens
02-07-2008Burgum2de klasseJan HooghiemstraJanneke NoordmansEdde WoltersGregor Boelens
28-06-2008Buitenpost2de klasseJan HooghiemstraAnouk GrevelingEldert WoudaBartele Nicolai
24-06-2008It Heidenskip2de klasseHendrik SteenbergenTineke BoomsmaEdde WoltersJorn de Vries
21-06-2008Grijpskerk2de klasseMarcel KristAnouk GrevelingEdde WoltersJorn de Vries
19-06-2008Joure2de klasseNiek RoordaAnouk GrevelingTerry GerlofsmaJorn de Vries
14-06-2008Burgum2de klasseThomas HelmholtGrytsje AbmaBart HiemstraDictus Hoeksma
11-06-2008IJlst2de klasseThomas HelmholtTessa KramerBart HiemstraTim Roskam
06-06-2008Winsum2de klassePieter CoehoornGrytsje AbmaBart HiemstraJan Burghout
03-06-2008Buitenpost2de klasseThomas HelmholtGrytsje AbmaBart HiemstraDictus Hoeksma
30-05-2008Joure2de klasseThomas HelmholtGrytsje AbmaBart HiemstraJan Burghout
24-05-2008It Heidenskip2de klasseHarmen BokmaHiske GalamaBart HiemstraJan Burghout
17-05-2008Grijpskerk2de klasseThomas HelmholtHiske GalamaJacob JacobiDictus Hoeksma
10-05-2008Burgum2de klasseThomas HelmholtGrytsje AbmaJacob JacobiGerrit Dijkstra

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
19-08-2008Vlist2de klassePieter VerweijHilde MarelisAartjan van CappellenStefan Baas
16-08-2008Polsbroekerdam2de klassePieter VerweijCynthia BaarsGustian RoskamDennis van Duin
14-08-2008Jaarsveld2de klasseHans van EijkCynthia BaarsGustian RoskamMartijn van Ieperen
09-08-2008Linschoten2de klasseHans van EijkCynthia BaarsArno BaasMartijn van Ieperen
05-08-2008Linschoten2de klasseWerner KamphofSofie StrienGustian RoskamMartijn van Ieperen
01-08-2008Vlist2de klasseWerner KamphofCynthia BaarsFlorus de WithTeus Korevaar
30-07-2008Vlist2de klassePieter VerweijCynthia BaarsFlorus de WithMatthijs Oosterom
19-07-2008Vlist2de klasseWerner KamphofCynthia BaarsGustian RoskamRuben van Rooijen
16-07-2008Jaarsveld2de klassePieter VerweijDorine van der StokMarco BartenChristiaan de With
12-07-2008Jaarsveld2de klassePieter VerweijCarina den HartoghMarco BartenDennis van Duin
02-07-2008Polsbroekerdam2de klassePieter VerweijCarina den HartoghGustian RoskamMartijn van Ieperen
28-06-2008Linschoten2de klassePieter VerweijCarina den HartoghCorné LekkerkerkerTeus Korevaar
24-06-2008Linschoten2de klassePieter VerweijCarina den HartoghCorné LekkerkerkerMartijn van Ieperen
21-06-2008Jaarsveld2de klasseRonald OverbeekCarla BosMarco BartenArie Jan van der Vlist
14-06-2008Vlist2de klasseBertjan van VlietCarla BosSebastiaan van OortLaurens Lekkerkerker
11-06-2008Vlist2de klasseBertjan van VlietCarla BosSebastiaan van OortArie Jan van der Vlist
07-06-2008Linschoten2de klasseBertjan van VlietCarla BosSebastiaan van OortArie Jan van der Vlist
31-05-2008Polsbroekerdam2de klasseGerwin van VlietMarja van KootenCorné LekkerkerkerDennis van Duin
27-05-2008Polsbroekerdam2de klasseHans van EijkMarja van KootenCorné LekkerkerkerJordin Maton
24-05-2008Vlist2de klasseRonald OverbeekMarja van KootenCorné LekkerkerkerThomas van Midden
17-05-2008Linschoten2de klasseGerwin van VlietMarja van KootenCorné LekkerkerkerJordin Maton

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd_tm9Jeugd_va10
30-08-2008JaarsveldJeugd + OudersRobert BenschopBas van Ingen
19-08-2008VlistJeugdwedstrijdGerben van SchaikBas van Ingen
16-08-2008PolsbroekerdamJeugdwedstrijdGerben van SchaikCasper den Besten
14-08-2008JaarsveldJeugdwedstrijdJulia van EijkNees de Bruijn
09-08-2008LinschotenJeugdwedstrijdRobert BenschopJohn Cluistra
05-08-2008LinschotenJeugdwedstrijdReinier RietveldNees de Bruijn
01-08-2008VlistJeugdwedstrijdGerben van SchaikKoen van der Vlist
30-07-2008VlistJeugdwedstrijdRobert BenschopYorick Maaijen
19-07-2008VlistJeugdwedstrijdGerben van SchaikArieko Zwijnenburg
16-07-2008JaarsveldJeugdwedstrijdRobert BenschopArieko Zwijnenburg
12-07-2008JaarsveldJeugdwedstrijdRobert BenschopYorick Maaijen
02-07-2008PolsbroekerdamJeugdwedstrijdBrenda BaarsDoriene de Wit
28-06-2008LinschotenJeugdwedstrijdGerben van SchaikPaola van der Paauw
24-06-2008LinschotenJeugdwedstrijdAuke de WitWilliam den Besten
21-06-2008JaarsveldJeugdwedstrijdRobert BenschopLeon Baars
14-06-2008VlistJeugdwedstrijdAuke de WitCoen Huisman
11-06-2008VlistJeugdwedstrijdGerben van SchaikGlenn Nobel
07-06-2008LinschotenJeugdwedstrijdAuke de WitCoen Huisman
31-05-2008PolsbroekerdamJeugdwedstrijdAuke de WitRobin van Duin
27-05-2008PolsbroekerdamJeugdwedstrijdGerben van SchaikCoen Huisman
24-05-2008VlistJeugdwedstrijdGerben van SchaikCoen Huisman
17-05-2008LinschotenJeugdwedstrijdAuke de WitRemco Benschop

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdDamesJuniorenJongensJeugd
16-08-2008It Heidenskip3de klasse regio ZWMarrit Hoekstra Jeffrey KalsbeekFemke Zandbergen
16-08-2008Grijpskerk3de klasse regio NOAnneke Broersma Sybe Bergsma 
12-07-2008Joure3de klasse regio ZWSylvia v/d Hoek Jaimé LudemaDerek Nauta
20-06-2008Burgum3de klasse regio NO  Haye GalamaJohannes Holman
07-06-2008Ijlst3de klasse regio ZWKlaske NautaTerry GerlofsmaDouwe IdzingaJan Teade Nauta
07-06-2008Buitenpost3de klasse regio NOHilianne v/d Wal Edze Tijsma 

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond