Uitslagenoverzicht




Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensVeteranen
12-09-2009LinschotenAluminium CupJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootDennis van Zelderen 
22-08-2009JaarsveldNederlands KampioenschapBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema 
25-07-2009It HeidenskipNFMHannes ScherjonAnna Jet LeyenaarAlwin FonkAlbert-Jan VenemaAcronius Kramer
04-07-2009WinsumTweekampThewis HobmaAnouk GrevelingJan-Willem de GrootWilco van Amerongen 

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
19-08-2009GrijpskerkEllo Sterenborg BokaalBart HelmholtHiske GalamaAlwin FonkHans Ulco de Boer
15-08-2009IJlstFryslân CupBart HelmholtAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonHans Ulco de Boer
11-08-2009It Heidenskip1ste klasseYsbrand GalamaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaHans Ulco de Boer
08-08-2009WinsumFries KampioenschapBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAlwin FonkAlbert-Jan Venema
05-08-2009IJlst1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAlwin FonkAlbert-Jan Venema
01-08-2009Burgum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
31-07-2009Buitenpost1ste klasseThewis HobmaHiske GalamaJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
28-07-2009Winsum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaHans Ulco de Boer
23-07-2009IJlst1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaAlwin FonkAlbert-Jan Venema
18-07-2009BurgumKeningsljeppenBart HelmholtAnouk GrevelingJacob ScherjonHans Ulco de Boer
15-07-2009Grijpskerk1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarAge Ellert v/d VeldeHans Ulco de Boer
11-07-2009It Heidenskip1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
09-07-2009Joure1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
30-06-2009Joure1ste klasseRein v/d WalAnna Jet LeyenaarBart HiemstraHans Ulco de Boer
27-06-2009Buitenpost1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarAlwin FonkAlbert-Jan Venema
24-06-2009Burgum1ste klasseHannes ScherjonHiske GalamaJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
20-06-2009It Heidenskip1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
17-06-2009Joure1ste klasseHenk SchievinkAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaHans Ulco de Boer
13-06-2009Winsum1ste klasseHannes ScherjonAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
11-06-2009IJlst1ste klasseOane GalamaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
05-06-2009Grijpskerk1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
02-06-2009It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
30-05-2009JoureLege Wâlden CupBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAlbert-Jan Venema
23-05-2009Burgum1ste klasseHannes ScherjonAnna Jet LeyenaarAlwin FonkAlbert-Jan Venema
20-05-2009Grijpskerk1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarJacob ScherjonAlbert-Jan Venema
16-05-2009Buitenpost1ste klasseBart HelmholtAlant VliegerJacob ScherjonAlbert-Jan Venema

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
18-08-2009Jaarsveld1ste klasseJaco de GrootJessica SnoekJan-Willem de GrootDennis van Zelderen
15-08-2009VlistVlisterbokaalTheo van KootenDymphie van RooijenJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
13-08-2009Polsbroekerdam1ste klassePieter VerweijJessica SnoekJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
08-08-2009PolsbroekerdamPolsstokdagJaco de GrootWendy HelmesJan-Willem de GrootWietse van Schaik
05-08-2009PolsbroekerdamDe Jaap Cluistra BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootRian Baas
01-08-2009LinschotenHollands KampioenschapJaco de GrootWendy HelmesJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
29-07-2009LinschotenKampioenschap van linschotenNiels KoetsierWendy HelmesJan-Willem de GrootRian Baas
18-07-2009LinschotenVeehandel Spruit BokaalJaco de GrootWendy HelmesJan-Willem de GrootDennis van Zelderen
15-07-2009VlistCompensatiewedstrijdJaco de GrootWendy HelmesJan-Willem de GrootRian Baas
11-07-2009JaarsveldEikelenboom BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
08-07-2009JaarsveldNovosan bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
01-07-2009Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootRian Baas
27-06-2009PolsbroekerdamJEVA BokaalTheo van KootenDymphie van RooijenJan-Willem de GrootWilco van Amerongen
24-06-2009Polsbroekerdam1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenJan-Willem de GrootDennis van Zelderen
20-06-2009JaarsveldKampioenschap van JaarsveldJaco de GrootDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerDennis van Zelderen
17-06-2009Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerDennis van Zelderen
13-06-2009Vlist1ste klasseTheo van KootenDymphie van RooijenKenneth BroosRian Baas
06-06-2009LinschotenVan Vliet Caravans CupJaco de GrootDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerWilco van Amerongen
03-06-2009LinschotenZwarte BokaalTheo van KootenDymphie van RooijenCorné SpruitFelipe Roskam
30-05-2009Vlist1ste klasseTheo van KootenDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerDennis van Zelderen
23-05-2009PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardTheo van KootenDymphie van RooijenKenneth BroosWilco van Amerongen
20-05-2009Polsbroekerdam1ste klasseTheo van KootenDymphie van RooijenKenneth BroosWilco van Amerongen
13-05-2009LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenKenneth BroosWilco van Amerongen
09-05-2009LinschotenVan der Woude Autos BokaalTheo van KootenDymphie van RooijenKenneth BroosDennis van Zelderen

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
18-08-2009Grijpskerk2de klasseJelte HitzertSybrich VlasFolkert HeidaAndries Jan van Maassen
14-08-2009IJlst2de klassePieter CoehoornSybrich VlasAlard BeerdaAndries Jan van Maassen
12-08-2009It Heidenskip2de klasseMarcel KristMarieke JelsmaAlard BeerdaAndries Jan van Maassen
04-08-2009Winsum2de klasseJelte HitzertSybrich VlasJacob JacobiJan Burghout
03-08-2009Buitenpost2de klasseKlaas LieuwesJohanna de BoerJacob JacobiJan Burghout
01-08-2009Burgum2de klasseJelte HitzertSybrich VlasEvert BakkerTjibbe Jan van Assen
27-07-2009Winsum2de klasseKlaas LieuwesTineke BoomsmaFolkert HeidaJohn Krist
18-07-2009Burgum2de klasseReinder SteenbeekHilianne v/d WalEvert BakkerJan Burghout
16-07-2009Grijpskerk2de klasseReinder SteenbeekJildou PostmaMathijs KloppenburgEdze Tijsma
15-07-2009IJlst2de klasseJelte HitzertHilianne v/d WalFolkert HeidaJeffrey Kalsbeek
10-07-2009It Heidenskip2de klasseReinder SteenbeekSybrich VlasEvert BakkerDouwe Idzinga
08-07-2009Joure2de klasseReinder SteenbeekHilianne v/d WalJorn de VriesJan Burghout
01-07-2009Joure2de klasseJelte HitzertSybrich VlasMathijs KloppenburgSimon Zwart
27-06-2009Buitenpost2de klasseReinder SteenbeekSybrich VlasTerry GerlofsmaSimon Zwart
25-06-2009Burgum2de klasseMarcel KristTjitske v/d SluisJacob JacobiSimon Zwart
23-06-2009IJlst2de klassePieter BultSybrich VlasSteven HiemstraJohn Krist
20-06-2009It Heidenskip2de klassePieter CoehoornHilianne v/d WalTerry GerlofsmaJohn Krist
18-06-2009Joure2de klasseRudi WaltaSylvia v/d HoekMathijs KloppenburgSimon Zwart
12-06-2009Winsum2de klasseSjouke KoenSybrich VlasTerry GerlofsmaSybe Bergsma
06-06-2009Grijpskerk2de klasseSjouke KoenJildou PostmaMenno DevileeTjibbe Jan van Assen
29-05-2009Joure2de klasseSjouke KoenJildou PostmaAlard BeerdaSimon Zwart
26-05-2009It Heidenskip2de klasseSjouke KoenJildou PostmaSjoerd v/d BergDirk Geerdink
23-05-2009Burgum2de klasseSjouke KoenSybrich VlasHilbert SteenbeekTjibbe Jan van Assen
19-05-2009Grijpskerk2de klasseSjouke KoenJildou PostmaSjoerd v/d BergTjibbe Jan van Assen
16-05-2009Buitenpost2de klasseSjouke KoenTessa KramerHilbert SteenbeekTjibbe Jan van Assen

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
17-08-2009Jaarsveld2de klasseMatthijs HilgemanCynthia BaarsGeert Pieter de BruijnBram van de Berg
15-08-2009Vlist2de klasseGerard NapAnnemarie van SchaikArno BaasCoen Huisman
11-08-2009Vlist2de klasseMatthijs HilgemanAnnemarie van SchaikGeert Pieter de BruijnCoen Huisman
08-08-2009Polsbroekerdam2de klasseWander PostmaCynthia BaarsGeert Pieter de BruijnWessel Klok
04-08-2009Polsbroekerdam2de klasseWander PostmaCynthia BaarsGeert Pieter de BruijnBas van Ingen
31-07-2009Linschoten2de klasseMatthijs HilgemanCynthia BaarsArno BaasMatthijs Oosterom
28-07-2009Linschoten2de klasseWilco van EeSofie StrienSander van VlietBas van Ingen
18-07-2009Linschoten2de klasseMatthijs HilgemanAnnemarie van SchaikSander van VlietBas van Ingen
14-07-2009VlistCompensatiewedstrijdGerrit EikelenboomCynthia BaarsArno BaasGeert Brokking
11-07-2009Jaarsveld2de klasseMatthijs HilgemanCynthia BaarsSander van VlietDennis van Duin
07-07-2009Jaarsveld2de klasseGerrit EikelenboomCynthia BaarsCorné LekkerkerkerStefan Baas
30-06-2009Vlist2de klasseGerrit EikelenboomCynthia BaarsCorné LekkerkerkerDennis van Duin
27-06-2009Polsbroekerdam2de klasseWilco van EeJohanne van der LouwCorné LekkerkerkerDennis van Duin
23-06-2009Polsbroekerdam2de klasseGerard NapDoriene de WitArno BaasSiebren Doolaard
20-06-2009Jaarsveld2de klassePieter HielemaCynthia BaarsCorné LekkerkerkerThomas van Midden
13-06-2009Vlist2de klasseWilco van EeCynthia BaarsCorné LekkerkerkerThomas van Midden
09-06-2009Vlist2de klassePieter HielemaFemke ReichgeldGijsbert de WithThomas van Midden
06-06-2009Linschoten2de klassePieter HielemaDorine van der StokCorné LekkerkerkerThomas van Midden
02-06-2009Linschoten2de klassePieter HielemaDorine van der StokGijsbert de WithBram van de Berg
30-05-2009Vlist2de klassePieter HielemaDorine van der StokWilco den BoerThomas van Midden
23-05-2009Polsbroekerdam2de klassePieter HielemaDorine van der StokFlorus de WithWessel Klok
19-05-2009Polsbroekerdam2de klassePieter HielemaHilde MarelisGeert Pieter de BruijnJens Vlasveld
12-05-2009Linschoten2de klassePieter HielemaDorine van der StokFlorus de WithChristiaan de With
09-05-2009Linschoten2de klasseGerrit EikelenboomDorine van der StokSander van VlietChristiaan de With

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
29-08-2009JaarsveldJeugd + OudersLucas van Eijk
17-08-2009JaarsveldJeugdwedstrijdJohn Cluistra
15-08-2009VlistJeugdwedstrijdJohn Cluistra
11-08-2009VlistJeugdwedstrijdJohn Cluistra
08-08-2009PolsbroekerdamJeugdwedstrijdDaniel Cluistra
04-08-2009PolsbroekerdamJeugdwedstrijdRobert Benschop
31-07-2009LinschotenJeugdwedstrijdLucas van Eijk
28-07-2009LinschotenJeugdwedstrijdRobert Benschop
18-07-2009LinschotenJeugdwedstrijdFabiënne Overbeek
14-07-2009VlistJeugdwedstrijdJulia van Eijk
11-07-2009JaarsveldJeugdwedstrijdAnnemarie van Schaik
07-07-2009JaarsveldJeugdwedstrijdNees de Bruijn
30-06-2009VlistJeugdwedstrijdLeon Baars
27-06-2009PolsbroekerdamJeugdwedstrijdLeon Baars
23-06-2009PolsbroekerdamJeugdwedstrijdGerben van Schaik
20-06-2009JaarsveldJeugdwedstrijdLeon Baars
13-06-2009VlistJeugdwedstrijdDanny Baas
06-06-2009LinschotenJeugdwedstrijdLeon Baars
30-05-2009VlistJeugdwedstrijdFabienne Booij
23-05-2009PolsbroekerdamJeugdwedstrijdKoen van der Vlist
09-05-2009LinschotenJeugdwedstrijdLeon Baars

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJongensJeugd
29-08-2009It Heidenskip3de klasse regio ZW Hedwig FolkertsmaJelle ZijlstraThijs Faassen
15-08-2009Grijpskerk3de klasse regio NO Ylva BruggemanJelke WagenaarJoran Barkmeyer
17-07-2009Grijpskerk3de klasse regio NO Marieke JelsmaAge HulderTimon Romme
11-07-2009Winsum3de klasse regio ZW Kendra RomkemaJelle ZijlstraSybren Bakker
04-07-2009Burgum3de klasse regio NO Marieke JelsmaWander WoudaAge Hulder
27-06-2009Ijlst3de klasse regio ZW Hedwig FolkertsmaAuke FokkemaMirthe Feld
06-06-2009Buitenpost3de klasse regio NO Marieke JelsmaThijs Hiemstra 
30-05-2009Joure3de klasse regio ZWJelte Hitzert Edwin ZwartArjan Jonker

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond