Uitslagenoverzicht




Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensJeugdVeteranen
18-09-2010JaarsveldNederlands Studenten Kampioenschap (officieus)Niels KoetsierWendy HelmesWilco van Amerongen   
11-09-2010IJlstNederlandse Kampioenschappen - Jeugd    Jan Teade Nauta 
11-09-2010IJlstAluminium CupBart HelmholtDymphie van RooijenHans Ulco de BoerAge Hulder  
28-08-2010BuitenpostNederlands KampioenschapJaco de GrootHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder  
07-08-2010LinschotenJubileumwedstrijdJaco de GrootDymphie van RooijenHans Ulco de BoerErwin Timmerarends  
01-08-2010It HeidenskipNFMBart HelmholtWendy HelmesAlbert-Jan VenemaAge Hulder  
31-07-2010It HeidenskipNFM voorrondeBart HelmholtTessa KramerNard BrandsmaGregor Boelens Ronald Overbeek
03-07-2010VlistTweekampYsbrand GalamaDymphie van RooijenNard BrandsmaErwin Timmerarends  

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
25-08-2010GrijpskerkEllo Sterenborg BokaalBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaGregor Boelens
21-08-2010IJlstFryslân CupBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAge Hulder
19-08-2010It Heidenskip1ste klasseThewis HobmaAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaAge Hulder
14-08-2010WinsumFries KampioenschapBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder
11-08-2010IJlst1ste klasseYsbrand GalamaHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder
05-08-2010Burgum1ste klasseBart HelmholtAnna Jet LeyenaarNard BrandsmaGregor Boelens
30-07-2010Buitenpost1ste klasseThewis HobmaHiske GalamaHans Ulco de BoerGregor Boelens
28-07-2010IJlst1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder
24-07-2010It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder
20-07-2010Joure1ste klasseHannes ScherjonGrytsje AbmaAlbert-Jan VenemaAge Hulder
17-07-2010BurgumKeningsljeppenBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaAge Hulder
10-07-2010Winsum1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaNard BrandsmaAge Hulder
07-07-2010IJlst1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaAlbert-Jan VenemaJohn Krist
29-06-2010It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaAlbert-Jan VenemaAge Hulder
25-06-2010Grijpskerk1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaAlbert-Jan VenemaBartele Nicolai
23-06-2010Burgum1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaAlwin FonkAge Hulder
19-06-2010Buitenpost1ste klasseBart HelmholtTessa KramerHans Ulco de BoerGregor Boelens
12-06-2010Joure1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaAlbert-Jan VenemaGregor Boelens
10-06-2010Winsum1ste klasseHannes ScherjonHiske GalamaAlwin FonkGregor Boelens
05-06-2010IJlst1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaHans Ulco de BoerGregor Boelens
29-05-2010JoureLege Wâlden CupBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaGregor Boelens
26-05-2010It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaGregor Boelens
22-05-2010Burgum1ste klasseThomas HelmholtHilianne v/d WalNard BrandsmaGregor Boelens
20-05-2010Buitenpost1ste klasseHannes ScherjonHiske GalamaNard BrandsmaGregor Boelens
15-05-2010Joure1ste klasseBart HelmholtHiske GalamaNard BrandsmaGregor Boelens

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensJeugd
04-09-2010JaarsveldHalve Eeuw CupBastiaan de BruijnDymphie van RooijenDennis van ZelderenErwin TimmerarendsDjazy Koenders
21-08-2010PolsbroekerdamPolsstokdagJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenMartijn van Schaik 
18-08-2010Polsbroekerdam1ste klasseCornelis de BruijnDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
14-08-2010JaarsveldHollands KampioenschapJaco de GrootDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerThomas van Midden 
11-08-2010Jaarsveld1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
04-08-2010LinschotenKampioenschap van LinschotenPieter VerweijDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
23-07-2010JaarsveldEikelenboom bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitErwin Timmerarends 
21-07-2010JaarsveldNovosan bokaalJaco de GrootWendy HelmesAnthony LekkerkerkerErwin Timmerarends 
17-07-2010VlistVlisterbokaalJaco de GrootWendy HelmesRian BaasErwin Timmerarends 
15-07-2010PolsbroekerdamMartin de Ridder, Groenevakwinkel BokaalJaco de GrootWendy HelmesWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
10-07-2010LinschotenVeehandel Spruit BokaalPieter VerweijJessica SnoekWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
07-07-2010LinschotenZwarte BokaalCornelis de BruijnWendy HelmesWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
30-06-2010Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenMartijn van Schaik 
26-06-2010JaarsveldKampioenschap van JaarsveldJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
23-06-2010JaarsveldGPI bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitErwin Timmerarends 
19-06-2010LinschotenVan Vliet Caravans CupJaco de GrootDymphie van RooijenRian BaasErwin Timmerarends 
16-06-2010LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart bokaalJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitThomas van Midden 
12-06-2010Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitErwin Timmerarends 
09-06-2010Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenCorné SpruitErwin Timmerarends 
05-06-2010PolsbroekerdamJEVA BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
02-06-2010PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardJaco de GrootDymphie van RooijenAnthony LekkerkerkerErwin Timmerarends 
29-05-2010LinschotenVan der Woude Autos BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
26-05-2010Linschoten1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenRian BaasErwin Timmerarends 
22-05-2010Vlist1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
19-05-2010Vlist1ste klasseJaco de GrootWendy HelmesCorné SpruitErwin Timmerarends 
15-05-2010PolsbroekerdamJaap Cluistra BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenErwin Timmerarends 
27-02-2010Zwaagwesteinde indoorIndoorJaco de GrootDymphie van RooijenFreek Strien  

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
24-08-2010Grijpskerk2de klasseJelte HitzertSylvia v/d HoekMenno DevileeStephan v/d Molen
20-08-2010IJlst2de klasseJelte HitzertSylvia v/d HoekEdwin DirksBobby Zwaagman
18-08-2010It Heidenskip2de klasseGerlof KooistraAnneke BroersmaDictus HoeksmaStephan v/d Molen
06-08-2010Winsum2de klasseJelte HitzertSylvia v/d HoekDictus HoeksmaGjalt Veenstra
04-08-2010Burgum2de klasseJelte HitzertRenske Terwisscha van ScheltingaEdwin DirksStephan v/d Molen
03-08-2010IJlst2de klasseJelte HitzertSylvia v/d HoekMenno DevileeGerrit Dijkstra
29-07-2010Buitenpost2de klasseJelte HitzertIdwerd v/d MeerSimon ZwartStephan v/d Molen
24-07-2010It Heidenskip2de klasseMarcel KristGeeske TjalmaJacob JacobiGerrit Dijkstra
21-07-2010Joure2de klasseJelte HitzertGeeske TjalmaSteven HiemstraEdwin Zwart
17-07-2010Burgum2de klasseDouwe TerpstraAmber BethlehemBas TolboomSytse Bokma
15-07-2010Grijpskerk2de klasseGerlof KooistraAnje BergsmaBas TolboomTjipke v/d Veen
09-07-2010Winsum2de klasseGerlof KooistraSylvia v/d HoekAlwin HeidaTjipke v/d Veen
08-07-2010IJlst2de klasseGerlof KooistraAnje BergsmaTjibbe Jan van AssenTjipke v/d Veen
30-06-2010It Heidenskip2de klasseJelte HitzertAnje BergsmaDictus HoeksmaSytse Bokma
24-06-2010Grijpskerk2de klasseJelte HitzertAnneke BroersmaBas TolboomSytse Bokma
22-06-2010Burgum2de klasseJelte HitzertMarieke JelsmaMenno DevileeTjipke v/d Veen
18-06-2010Buitenpost2de klasseGerlof KooistraIdwerd v/d MeerTjibbe Jan van AssenSytse Bokma
11-06-2010Joure2de klasseMarcel KristKlaske NautaHenk RijpmaAge Hulder
09-06-2010Winsum2de klasseGerlof KooistraKlaske NautaHenk RijpmaAge Hulder
04-06-2010IJlst2de klasseMarcel KristKlaske NautaHilbert SteenbeekSytse Bokma
28-05-2010Joure2de klasseMarcel KristAnneke BroersmaBas TolboomAge Hulder
25-05-2010It Heidenskip2de klasseGerlof KooistraMarrit HoekstraSimon ZwartAge Hulder
22-05-2010Burgum2de klasseKlaas LieuwesAnneke BroersmaMenno DevileeStephan v/d Molen
19-05-2010Buitenpost2de klasseKlaas LieuwesTineke BoomsmaHilbert SteenbeekAge Hulder
15-05-2010Joure2de klasseMarcel KristKlaske NautaDictus HoeksmaEdwin Zwart

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
21-08-2010Polsbroekerdam2de klasseWander PostmaEsther StigterBram van de BergGeert Brokking
10-08-2010Jaarsveld2de klasseGerard NapCynthia BaarsChristiaan de WithLaurens de Bruijn
03-08-2010Linschoten2de klasseRobin BikkerCynthia BaarsGijsbert de WithLaurens de Bruijn
22-07-2010Jaarsveld2de klasseRobin BikkerCynthia BaarsBram van de BergStefan Baas
20-07-2010Jaarsveld2de klasseRobin BikkerEsther StigterBram van de BergLaurens de Bruijn
17-07-2010Vlist2de klasseRobin BikkerCynthia BaarsLaurens LekkerkerkerLaurens de Bruijn
13-07-2010Polsbroekerdam2de klasseRobin BikkerDoriene de WitLaurens LekkerkerkerArieko Zwijnenburg
10-07-2010Linschoten2de klasseGerard NapKathy BaarsLaurens LekkerkerkerGeert Brokking
08-07-2010Linschoten2de klasseRobin BikkerCynthia BaarsLaurens LekkerkerkerGeert Brokking
29-06-2010Vlist2de klasseRobin BikkerKathy BaarsGustian RoskamLaurens de Bruijn
26-06-2010Jaarsveld2de klasseGerard NapSofie StrienWietse van SchaikArieko Zwijnenburg
22-06-2010Jaarsveld2de klasseRobin BikkerEsther StigterGustian RoskamMatthijs Oosterom
19-06-2010Linschoten2de klasseGerard NapDoriene de WitGustian RoskamGeert Brokking
15-06-2010Linschoten2de klasseRobin BikkerSofie StrienArie Jan van der VlistLaurens de Bruijn
12-06-2010Vlist2de klasseGerard NapKathy BaarsMaik BackxMartijn van Schaik
08-06-2010Vlist2de klasseRobin BikkerSofie StrienJordin MatonMartijn van Schaik
05-06-2010Polsbroekerdam2de klasseRobin BikkerSofie StrienArie Jan van der VlistLaurens de Bruijn
01-06-2010Polsbroekerdam2de klasseRobin BikkerSofie StrienTeus KorevaarLaurens de Bruijn
29-05-2010Linschoten2de klasseGerard NapAnnemarie van SchaikGijsbert de WithArieko Zwijnenburg
25-05-2010Linschoten2de klasseRobin BikkerAnnemarie van SchaikGijsbert de WithMartijn Rietveld
22-05-2010Vlist2de klasseGerard NapFabienne BooijMatthijs van RooijenMartijn Rietveld
18-05-2010Vlist2de klasseGerard NapFabienne BooijMaik BackxMartijn Rietveld
15-05-2010Polsbroekerdam2de klasseRobin BikkerFabienne BooijGijsbert de WithMartijn Rietveld

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
03-09-2010JaarsveldJeugd + OudersReinier Rietveld
21-08-2010PolsbroekerdamJeugdwedstrijdLucas van Eijk
10-08-2010JaarsveldJeugdwedstrijdDaniel Cluistra
03-08-2010LinschotenJeugdwedstrijdDaniel Cluistra
22-07-2010JaarsveldJeugdwedstrijdWijnan van Ingen
20-07-2010JaarsveldJeugdwedstrijdDaniel Cluistra
17-07-2010VlistJeugdwedstrijdWijnan van Ingen
13-07-2010PolsbroekerdamJeugdwedstrijdWijnan van Ingen
10-07-2010LinschotenJeugdwedstrijdGerwin Kastelein
08-07-2010LinschotenJeugdwedstrijdGerwin Kastelein
29-06-2010VlistJeugdwedstrijdWijnan van Ingen
26-06-2010JaarsveldJeugdwedstrijdMatthieu van Vuuren
22-06-2010JaarsveldJeugdwedstrijdLucas van Eijk
19-06-2010LinschotenJeugdwedstrijdTom Vendrig
12-06-2010VlistJeugdwedstrijdWijnan van Ingen
05-06-2010PolsbroekerdamJeugdwedstrijdNiels van der Kroef
29-05-2010LinschotenJeugdwedstrijdLucas van Eijk
22-05-2010VlistJeugdwedstrijdBrenda Baars
15-05-2010PolsbroekerdamJeugdwedstrijdLucas van Eijk

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdDamesJongensJeugd
21-08-2010Grijpskerk3de klasse regio NOHerma HaagsmaAndries JepmaRienk Sjoerd Fennema
20-08-2010It Heidenskip3de klasse regio ZWJildau HoekstraArjan JonkerWilma Engelsma
09-08-2010Winsum3de klasse regio ZWYldau GijsenThijs FaassenFolkert Veldstra
16-07-2010Winsum3de klasse regio ZWAnna KramerArjan JonkerFolkert Veldstra
02-07-2010Burgum3de klasse regio NOFemke WaltjeTimon RommeLisanne Hulder
28-06-2010Grijpskerk3de klasse regio NO Timon RommeGerwin van der Kooij
26-06-2010Ijlst3de klasse regio ZWHedwig FolkertsmaLeon PriestNiek Faassen
19-06-2010Buitenpost3de klasse regio NO Andries JepmaHerma Haagsma
18-06-2010It Heidenskip3de klasse regio ZWAnna KramerLeon PriestFolkert Veldstra
15-06-2010Burgum3de klasse regio NO Wander WoudaJoran Barkmeyer
12-06-2010Joure3de klasse regio ZWAkke TalsmaJelmer StormThijs Faassen
05-06-2010Ijlst3de klasse regio ZWAkke TalsmaJohannes HolmanRick Reurink
18-05-2010Buitenpost3de klasse regio NOYlva BruggemanJelmer StormRick Reurink
15-05-2010Joure3de klasse regio ZWAkke TalsmaJelmer StormReinder de Groot

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond