Uitslagenoverzicht




Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensVeteranen
07-09-2013JaarsveldKoppelcupJaco de GrootKlaske NautaRian BaasRicardo Faaij 
31-08-2013GrijpskerkNederlandse Kampioenschappen - Jeugd     
24-08-2013PolsbroekerdamNederlands KampioenschapThewis HobmaHilianne v/d WalRian BaasBobby Zwaagman 
03-08-2013LinschotenNationale competitieBart HelmholtWendy HelmesRian BaasBobby Zwaagman 
27-07-2013It HeidenskipNFMJaco de GrootHilianne v/d WalAge HulderBobby ZwaagmanRimmer Abma
27-07-2013It HeidenskipNFM voorrondeBart HelmholtLisanne HulderHans Ulco de BoerBobby Zwaagman 
20-07-2013WinsumNationale competitieBart HelmholtHilianne v/d WalMatthijs van RooijenRicardo Faaij 
06-07-2013It HeidenskipTweekampOane GalamaDymphie van RooijenErwin TimmerarendsRicardo Faaij 
28-06-2013JaarsveldNationale competitieNard BrandsmaDymphie van RooijenErwin TimmerarendsRicardo Faaij 
07-06-2013BurgumNationale competitieJaco de GrootDymphie van RooijenRian BaasBobby Zwaagman 

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
21-08-2013IJlstFryslân CupOane GalamaKlaske NautaAge HulderBobby Zwaagman
17-08-2013GrijpskerkEllo Sterenborg BokaalOane GalamaLisanne HulderAge HulderJelmar Wijnstra
15-08-2013IJlst1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaAge HulderJelmar Wijnstra
14-08-2013It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtLisanne HulderSytse BokmaJelmar Wijnstra
12-08-2013Burgum1ste klasseYsbrand GalamaHilianne v/d WalHans Ulco de BoerBobby Zwaagman
10-08-2013WinsumFries KampioenschapBart HelmholtKlaske NautaHans Ulco de BoerTom Hoekstra
02-08-2013Buitenpost1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaHans Ulco de BoerSimon Willem Hoeksma
24-07-2013Joure1ste klasseBart HelmholtLisanne HulderSytse BokmaBobby Zwaagman
19-07-2013Winsum1ste klasseBart HelmholtHilianne v/d WalAge HulderBobby Zwaagman
17-07-2013Grijpskerk1ste klasseBart HelmholtMelanie HeinsAge HulderBobby Zwaagman
13-07-2013BurgumKeningsljeppenYsbrand GalamaHilianne v/d WalAge HulderBobby Zwaagman
10-07-2013IJlst1ste klasseBart HelmholtLisanne HulderHans Ulco de BoerBobby Zwaagman
03-07-2013It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtHilianne v/d WalAge HulderBobby Zwaagman
29-06-2013Buitenpost1ste klasseBart HelmholtHilianne v/d WalAge HulderBobby Zwaagman
26-06-2013Joure1ste klasseOane GalamaLisanne HulderAge HulderBobby Zwaagman
19-06-2013Grijpskerk1ste klasseOane GalamaGrytsje AbmaSytse BokmaJan Teade Nauta
15-06-2013BurgumFryske OlympiadeBart HelmholtHilianne v/d WalAge HulderBobby Zwaagman
08-06-2013Winsum1ste klasseBart HelmholtHilianne v/d WalThijs HiemstraBobby Zwaagman
05-06-2013IJlst1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaSytse BokmaBobby Zwaagman
01-06-2013Burgum1ste klasseBart HelmholtMarrit v/d WalAge HulderJan Teade Nauta
25-05-2013Joure1ste klasseYsbrand GalamaLisanne HulderHans Ulco de BoerTom Hoekstra
18-05-2013It Heidenskip1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaHans Ulco de BoerTom Hoekstra
11-05-2013Buitenpost1ste klasseBart HelmholtKlaske NautaAge HulderJan Teade Nauta

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
21-08-2013Polsbroekerdam1ste klasseJaco de GrootCarina den HartoghRian BaasRicardo Faaij
17-08-2013JaarsveldGPI BokaalJaco de GrootWendy HelmesRian BaasRicardo Faaij
14-08-2013Jaarsveld1ste klasseJaco de GrootWendy HelmesRian BaasRicardo Faaij
10-08-2013VlistHollands KampioenschapJaco de GrootCarina den HartoghRian BaasRicardo Faaij
08-08-2013Vlist1ste klasseJaco de GrootCarina den HartoghRian BaasRicardo Faaij
02-08-2013Linschoten1ste klasseAnthony LekkerkerkerCarina den HartoghThomas van MiddenRicardo Faaij
31-07-2013LinschotenKampioenschap van LinschotenJaco de GrootWendy HelmesMatthijs van RooijenTom Vendrig
17-07-2013PolsbroekerdamNatuurhoeve BokaalJaco de GrootWendy HelmesLaurens LekkerkerkerRicardo Faaij
13-07-2013LinschotenVeehandel Spruit BokaalJaco de GrootWendy HelmesThomas van MiddenRicardo Faaij
10-07-2013LinschotenZwarte BokaalJaco de GrootWendy HelmesThomas van MiddenRicardo Faaij
03-07-2013VlistKruiswijk BokaalTheo van KootenDymphie van RooijenErwin TimmerarendsRicardo Faaij
01-07-2013Vlist1ste klasseTheo van KootenDymphie van RooijenRian BaasRicardo Faaij
29-06-2013JaarsveldNowa Computers BokaalTheo van KootenWendy HelmesRian BaasRicardo Faaij
26-06-2013JaarsveldEikelenboom BokaalJaco de GrootJessica SnoekRian BaasRonald van Bemmel
22-06-2013PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardJaco de GrootCarina den HartoghErwin TimmerarendsRicardo Faaij
19-06-2013PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel m. de Ridder BokaalJaco de GrootJessica SnoekRian BaasRonald van Bemmel
12-06-2013Vlist1ste klasseJaco de GrootWendy HelmesRian BaasRicardo Faaij
08-06-2013LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenErwin TimmerarendsRicardo Faaij
05-06-2013LinschotenVKP beveiligingstechniek TrofeeJaco de GrootJessica SnoekRian BaasRicardo Faaij
01-06-2013JaarsveldKampioenschap van JaarsveldJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenRicardo Faaij
29-05-2013JaarsveldGoudse Glas Handel BokaalJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenRonald van Bemmel
25-05-2013PolsbroekerdamJEVA BokaalJaco de GrootJessica SnoekWilco van AmerongenRonald van Bemmel
22-05-2013Polsbroekerdam1ste klasseJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenRicardo Faaij
18-05-2013VlistVlisterbokaalJaco de GrootJessica SnoekWilco van AmerongenRonald van Bemmel
15-05-2013Vlist1ste klasseTheo van KootenDymphie van RooijenWilco van AmerongenRonald van Bemmel
11-05-2013LinschotenVan Vliet Caravans CupJaco de GrootDymphie van RooijenWilco van AmerongenRonald van Bemmel

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
20-08-2013Grijpskerk2de klasseRobin RinzemaTjitske v/d SluisRick ReurinkJordy Velting
13-08-2013It Heidenskip2de klasseHugo BosgraafTessa KramerAndries JepmaJordy Velting
06-08-2013IJlst2de klasseJorn de VriesAkke TalsmaRick ReurinkLars Woudstra
05-08-2013Burgum2de klasseHugo BosgraafMare DijkstraAndries JepmaJetse Bokma
03-08-2013Winsum2de klassePieter BultAkke TalsmaBenny v/d PloegJetse Bokma
01-08-2013Buitenpost2de klasseKlaas LieuwesAkke TalsmaBenny v/d PloegRutger Piersma
20-07-2013Winsum2de klasseFrederik BoersmaAnje BergsmaAndries JepmaJordy Velting
16-07-2013Grijpskerk2de klasseSjoerd HobmaAkke TalsmaAndries JepmaJetse Bokma
13-07-2013BurgumKeningsljeppenSjoerd HobmaAntsje DraijerRick ReurinkJordy Velting
09-07-2013IJlst2de klasseSjoerd HobmaAnje BergsmaBenny v/d PloegRutger Piersma
02-07-2013It Heidenskip2de klasseSjoerd HobmaSjoukje IedemaReinder de GrootFreark Kramer
29-06-2013Buitenpost2de klasseSjoerd HobmaMaureen PoieszDrewes SchievinkFreark Kramer
25-06-2013Joure2de klasseSjoerd HobmaAmber BethlehemStephan v/d MolenJetse Bokma
18-06-2013Grijpskerk2de klasseJelte HitzertMelanie HeinsBartele NicolaiFreark Kramer
08-06-2013Winsum2de klasseJelte HitzertAnna KramerBenny v/d PloegSimon Willem Hoeksma
04-06-2013IJlst2de klasseTristan MaherAnna KramerBartele NicolaiSimon Willem Hoeksma
01-06-2013Burgum2de klasseRobin RinzemaMarieke JelsmaRick ReurinkSimon Willem Hoeksma
28-05-2013Joure2de klasseTristan MaherAnna KramerReinder de GrootFeike Stellingwerf
18-05-2013It Heidenskip2de klasseJelte HitzertMelanie HeinsRick ReurinkFeike Stellingwerf
11-05-2013Buitenpost2de klasseJelte HitzertAnna KramerEdwin ZwartSimon Willem Hoeksma

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongens
20-08-2013Vlist2de klasseJos van der VlistTessa van SchaikNiels van der KroefGerben van Schaik
17-08-2013Jaarsveld2de klasseHans van EijkTessa van SchaikNiels van der KroefJake van Dam
13-08-2013Jaarsveld2de klasseFloris van ElzakkerBritt OttinghGeert BrokkingDavy de Wit
06-08-2013Vlist2de klassePieter VerweijTessa van SchaikGeert BrokkingArjan Mulder
03-08-2013Linschoten2de klassePieter VerweijTessa van SchaikRick StigterGerben van Schaik
01-08-2013Linschoten2de klassePieter VerweijSterre MeijerinkGeert BrokkingGerben van Schaik
30-07-2013Linschoten2de klassePieter VerweijTessa van SchaikGeert BrokkingScott Ottingh
16-07-2013PolsbroekerdamWie is de baas BokaalBertjan van VlietTessa van SchaikGeert van IngenKevin de Jong
13-07-2013LinschotenBevia BokaalChristiaan SpruitBabet LuykxRick StigterReinier Rietveld
09-07-2013Linschoten2de klasseHans van EijkSofie StrienGeert van IngenArjan Mulder
04-07-2013Vlist2de klasseCorné LekkerkerkerBabet LuykxNiels van der KroefWijnan van Ingen
02-07-2013VlistKruiswijk BokaalFloris van ElzakkerTessa van SchaikNiels van der KroefReinier Rietveld
29-06-2013Jaarsveld2de klasseFreek StrienBabet LuykxRick StigterDaniel Cluistra
25-06-2013Jaarsveld2de klasseFreek StrienBabet LuykxChristiaan de WithArjan Mulder
22-06-2013Polsbroekerdam2de klasseCorné LekkerkerkerTessa van SchaikRick StigterReinier Overbeek
21-06-2013Polsbroekerdam2de klassePieter VerweijJessica KleverPaul van MeijerenDaniel Cluistra
18-06-2013Polsbroekerdam2de klassePieter VerweijSofie StrienPaul van MeijerenArjan Mulder
11-06-2013Vlist2de klassePieter VerweijBabet LuykxPaul van MeijerenDaniel Cluistra
08-06-2013Linschoten2de klasseCorné SpruitDoriene de WitGeert van IngenGerwin Kastelein
04-06-2013Linschoten2de klasseCorné SpruitDoriene de WitPaul van MeijerenReinier Overbeek
01-06-2013Jaarsveld2de klasseArno BaasFemke van SchaikNiels van der KroefGerwin Kastelein
28-05-2013Jaarsveld2de klasseArno BaasFemke van SchaikGeert van IngenGerwin Kastelein
25-05-2013Polsbroekerdam2de klasseJaco de HoopFabiënne OverbeekChristiaan de WithReinier Rietveld
18-05-2013Vlist2de klasseJaco de HoopFabiënne OverbeekMartijn RietveldReinier Rietveld
11-05-2013Linschoten2de klasseArno BaasFabiënne OverbeekMatthijs OosteromReinier Rietveld

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
07-09-2013JaarsveldKoppelcup JeugdGerco van Oort
27-08-2013JaarsveldJeugd + OudersEimert van Ingen
20-08-2013VlistJeugdwedstrijdEimert van Ingen
17-08-2013JaarsveldJeugdwedstrijdGerco van Oort
13-08-2013JaarsveldJeugdwedstrijdKenzo Hielema
06-08-2013VlistJeugdwedstrijdKenzo Hielema
03-08-2013LinschotenJeugdwedstrijdCorné de Regt
01-08-2013LinschotenJeugdwedstrijdCorné de Regt
23-07-2013KamerikJeugdwedstrijdArnaud den Besten
19-07-2013ZegveldJeugdwedstrijdKenzo Hielema
16-07-2013PolsbroekerdamJeugdwedstrijdKenzo Hielema
13-07-2013LinschotenBevia Bokaal - JeugdKenzo Hielema
09-07-2013LinschotenJeugdwedstrijdCorné de Regt
02-07-2013VlistJeugdwedstrijdKenzo Hielema
29-06-2013JaarsveldJeugdwedstrijdEimert van Ingen
25-06-2013JaarsveldJeugdwedstrijdBas van Leeuwen
22-06-2013PolsbroekerdamJeugdwedstrijdBas van Leeuwen
18-06-2013PolsbroekerdamJeugdwedstrijdBas van Leeuwen
15-06-2013VlistJeugdwedstrijdArnaud den Besten
11-06-2013VlistJeugdwedstrijdMark van der Horst
08-06-2013LinschotenJeugdwedstrijdBas van Leeuwen
01-06-2013JaarsveldJeugdwedstrijdDemi Groothedde
25-05-2013PolsbroekerdamJeugdwedstrijdBo van Dijk
18-05-2013VlistJeugdwedstrijdKenzo Hielema
11-05-2013LinschotenJeugdwedstrijdChris Anker

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdDamesJuniorenJongensJeugd
09-08-2013IJlstFries Kampioenschap - jeugd   Sigrid Bokma
26-07-2013Winsum3de klasse regio ZWHenny KooistraTeake de GrootFolkert VeldstraMinne Smit
23-07-2013IJlst3de klasse regio ZWEsmee FaberTeake de GrootRients DalstraSigrid Bokma
20-07-2013It Heidenskip3de klasse regio ZWHenny KooistraTeake de GrootFolkert VeldstraJarich Wijnstra
18-07-2013Buitenpost3de klasse regio NOJohanna de Boer Patrick VosJanieck Veenstra
13-07-2013Burgum3de klasse regio NO  Folkert VeldstraMinke de Hoop
12-07-2013IJlst3de klasse regio ZWEsmee FaberTeake de GrootFolkert VeldstraJarich Wijnstra
04-07-2013Grijpskerk3de klasse regio NOEsmee FaberTeake de GrootJasper HenstraMarco Koopmans
29-06-2013Joure3de klasse regio ZWEsmee FaberTeake de GrootFolkert VeldstraMinne Smit
22-06-2013IJlst3de klasse regio ZWRymke PrinsTeake de GrootJordy VeltingJarich Wijnstra
11-06-2013Grijpskerk3de klasse regio NOSimone v/d Hoek Auke ZijlstraThomas de Vries
08-06-2013Winsum3de klasse regio ZWRymke Prins Jordy VeltingMinne Smit
01-06-2013Burgum3de klasse regio NOSimone v/d Hoek Teake de GrootJasper Henstra
30-05-2013Buitenpost3de klasse regio ZWSimone v/d Hoek Teake de GrootThomas de Vries
25-05-2013Joure3de klasse regio ZWSimone v/d Hoek Auke ZijlstraJarich Wijnstra

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond