Kalender 2017




Wedstrijden eerder in 2017

 DatumTijdPlaatsNaam
106-05-201714:30:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
206-05-201718:30:00Linschoten2de klasse
306-05-201718:30:00LinschotenJeugdwedstrijd
413-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (Jeugd)
513-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (2de klasse)
613-05-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
713-05-201718:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
813-05-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
916-05-201719:00:00Vlist2de klasse
1017-05-201719:00:00Vlist1e klasse
1120-05-201714:30:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
1220-05-201714:30:00Buitenpost2de klasse
1320-05-201718:30:00Polsbroekerdam2de klasse
1420-05-201718:30:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
1520-05-201719:00:00Buitenpost1e klasse
1623-05-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
1724-05-201719:00:00JaarsveldGoudse Glashandel Bokaal
1827-05-201714:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
1927-05-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
2027-05-201714:30:00Winsum2de klasse
2127-05-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
2227-05-201718:30:00Jaarsveld2de klasse
2327-05-201719:00:00Winsum1e klasse
2430-05-201719:00:00Zegveld2de klasse
2531-05-201719:00:00ZegveldNissan Norbert Driessen Bokaal
2602-06-201718:30:00Burgum3e klasse
2703-06-201710:00:00Winsum3e klasse
2803-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (2de klasse)
2903-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (Jeugd)
3003-06-201714:30:00Burgum2de klasse
3103-06-201718:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
3203-06-201719:00:00BurgumEelke Scherjon Memorial
3306-06-201719:00:00Linschoten2de klasse (afgelast)
3407-06-201719:00:00Linschoten1e klasse
3509-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
3610-06-201710:00:00It Heidenskip3e klasse
3710-06-201714:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
3810-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - 2de klasse
3910-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - Jeugd
4010-06-201719:00:00Winsum1e klasse
4113-06-201719:00:00Polsbroekerdam2de klasse
4213-06-201719:00:00IJlst2de klasse
4314-06-201719:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal
4414-06-201719:00:00IJlst1e klasse
4516-06-201719:00:00HaarzuylensJeugdwedstrijd
4617-06-201710:00:00IJlst3e klasse
4717-06-201714:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
4817-06-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
4917-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (2de klasse)
5017-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (Jeugd)
5117-06-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
5220-06-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
5320-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
5421-06-201719:00:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
5521-06-201719:00:00Grijpskerk1e klasse
5623-06-201719:00:00JaarsveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
5724-06-201710:00:00Buitenpost3e klasse
5824-06-201714:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal (afgelast)
5924-06-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse (afgelast)
6024-06-201714:30:00Buitenpost2e klasse
6124-06-201718:30:00Jaarsveld2de klasse (afgelast)
6224-06-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse (afgelast)
6324-06-201719:00:00Buitenpost1e klasse (halverwege afgelast vanwege regen)
6427-06-201719:00:00VlistBosleds (2de klasse)
6527-06-201719:00:00Burgum2de klasse
6628-06-201719:00:00Vlist1e klasse
6728-06-201719:00:00Burgum1e klasse
6829-06-201719:00:00Burgum1e klasse
6901-07-201714:00:00BuitenpostTweekamp
7004-07-201719:00:00Zegveld2de klasse
7104-07-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd
7204-07-201719:00:00It Heidenskip2de klasse
7305-07-201719:00:00Zegveld1e klasse
7405-07-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
7507-07-201718:30:00Grijpskerk3e klasse
7607-07-201719:00:00ZegveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
7708-07-201710:00:00Winsum3e klasse
7808-07-201714:30:00ZegveldBoerBert Bokaal (Jeugd)
7908-07-201714:30:00ZegveldBoerBert Bokaal (2de klasse)
8008-07-201714:30:00Winsum2de klasse
8108-07-201718:30:00ZegveldBoerBert Bokaal
8208-07-201719:00:00Winsum1e klasse
8310-07-201719:00:00BurgumBurgum (inhaalwedstrijd 28-06-2017)
8411-07-201719:00:00Buitenpost2de klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
8511-07-201719:00:00Polsbroekerdam2de klasse
8611-07-201719:00:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
8712-07-201719:00:00Buitenpost1e klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
8812-07-201719:00:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
8914-07-201718:30:00Burgum3e klasse
9015-07-201710:00:00It Heidenskip3e klasse
9115-07-201711:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
9215-07-201711:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse (2de klasse)
9315-07-201714:30:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
9415-07-201714:30:00BurgumKeningsljeppen (2de klasse)
9515-07-201719:00:00BurgumKeningsljeppen (1ste klasse)
9615-07-201720:00:00BurgumKeningsljeppen (finale)
9718-07-201719:00:00Linschoten2de klasse
9818-07-201719:00:00LinschotenJeugdwedstrijd
9918-07-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
10019-07-201719:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
10119-07-201719:00:00Grijpskerk1e klasse
10221-07-201719:00:00VlistSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
10322-07-201710:00:00IJlst3e klasse
10422-07-201714:30:00VlistRecyclecup (Jeugd)
10522-07-201714:30:00VlistRecyclecup (2de klasse)
10622-07-201714:30:00IJlst2de klasse
10722-07-201718:30:00VlistVlisterbokaal
10822-07-201719:00:00IJlst1e klasse
10925-07-201719:00:00IJlst1e klasse
11026-07-201718:30:00Buitenpost3e klasse
11127-07-201719:00:00Buitenpost2de klasse
11228-07-201719:00:00BuitenpostFeestwike wedstryd
11329-07-201709:30:00It HeidenskipNFM voorronde ochtend
11429-07-201713:00:00It HeidenskipNFM Voorronde middag
11529-07-201719:00:00It HeidenskipNFM finale (afgelast ivm regen)
11630-07-201714:00:00It HeidenskipNFM
11701-08-201719:00:00Linschoten2de klasse
11801-08-201719:00:00LinschotenJeugdwedstrijd
11902-08-201719:00:00LinschotenLange Willem Trofee (afgelast ivm regen)
12003-08-201718:30:00Winsum2de klasse
12103-08-201719:00:00LinschotenLange Willem Trofee
12205-08-201710:00:00IJlstFK jeugd
12305-08-201714:30:00LinschotenBevia Bokaal - Jeugd
12405-08-201714:30:00LinschotenBevia Bokaal - 2de klasse
12505-08-201714:30:00Burgum2de klasse
12605-08-201718:30:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
12705-08-201718:30:00Burgum1e klasse
12808-08-201718:30:00IJlst2de klasse (afgelast i.v.m. regen)
12908-08-201719:00:00Zegveld2de klasse afgelast ivm regen
13008-08-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd (afgelast)
13109-08-201718:30:00IJlst1e klasse
13209-08-201719:00:00Zegveld1e klasse
13310-08-201718:30:00IJlst2de klasse
13410-08-201719:00:00Zegveld2e klasse
13510-08-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd
13611-08-201718:30:00LinschotenHollands Kampioenschap - Jeugd
13712-08-201713:30:00WinsumFryske Kampioenskippen
13812-08-201714:00:00ZegveldHollands Kampioenschap
13915-08-201718:30:00It Heidenskip2de klasse (afgelast i.v.m. regen)
14015-08-201719:00:00Vlist2de klasse
14115-08-201719:00:00VlistJeugdwedstrijd
14216-08-201718:30:00It Heidenskip1e klasse
14316-08-201719:00:00VlistHoffman Bokaal
14418-08-201718:30:00Grijpskerk2de klasse
14518-08-201719:00:00HaarzuylensSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
14619-08-201710:00:00Burgum3e klasse
14719-08-201714:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal (2de klasse)
14819-08-201714:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal (Jeugd)
14919-08-201714:30:00GrijpskerkEllo Sterenborg Bokaal
15019-08-201718:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
15122-08-201718:30:00It Heidenskip2de klasse
15222-08-201719:00:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (2de klasse)
15322-08-201719:00:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (Jeugd)
15423-08-201718:30:00IJlstFryslân Cup
15523-08-201719:00:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
15626-08-201714:00:00JaarsveldNederlands Kampioenschap
15729-08-201718:00:00JaarsveldJeugd + Ouders
15829-08-201718:00:00Winsum3e klasse
15929-08-201718:30:00Grijpskerk3e klasse
16030-08-201718:00:00PolsbroekerdamPollepleats Nationale Competitie (afgelast ivm slect weer)
16102-09-201713:00:00BuitenpostNederlands Kampioenschap Jeugd Fierljeppen
16202-09-201718:00:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
16306-09-201718:00:00IJlstPollepleats Nationale Competitie
16409-09-201714:30:00VlistFinale Pollepleats Nationale Competitie
16516-09-201713:00:00JaarsveldSpel Verhuur Centrale Koppelcup

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond