Kalenderoverzicht

 DatumTijdPlaatsNaam
108-05-202114:30Polsbroekerdam1e klasse
208-05-202118:30Polsbroekerdam2e klasse
308-05-202118:30PolsbroekerdamJeugd
414-05-202118:30VlistRabobank bokaal 2e Klasse
514-05-202118:30VlistRabobank Bokaal Jeugd
615-05-202114:30VlistRabobank Bokaal
718-05-202119:00Linschoten2e klasse
819-05-202119:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
922-05-202114:30JaarsveldNowa Computers Bokaal
1022-05-202114:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
1122-05-202118:30JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse)
1222-05-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
1325-05-202119:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase
1426-05-202119:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
1529-05-202114:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse
1629-05-202114:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
1729-05-202118:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal
1801-06-202119:00Polsbroekerdam2e klasse
1902-06-202119:00Polsbroekerdam1e klasse
2005-06-202111:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd
2105-06-202114:30PolsbroekerdamDutch Jump event
2205-06-202118:30PolsbroekerdamDutch Jump event
2308-06-202119:00Vlist2e Klasse
2409-06-202119:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal
2512-06-202114:30VlistVlister Bokaal 2e Klasse
2612-06-202114:30VlistVlister Bokaal Jeugd
2712-06-202118:30VlistVlister Bokaal
2815-06-202119:00Kockengen2e klasse
2916-06-202119:00Kockengen1e klasse
3018-06-202119:00Kockengen1e klasse
3119-06-202118:30Kockengen2e klasse
3219-06-202118:30KockengenJeugd
3322-06-202114:30Jaarsveld2e klasse
3423-06-202118:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
3526-06-202114:30JaarsveldSjors Overbeek Bokaal
3626-06-202114:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
3726-06-202118:30Jaarsveld2e klasse
3826-06-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
3929-06-202119:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
4029-06-202119:00VlistSamenwerking Bokaal Jeugd
4130-06-202119:00VlistDe Samenwerking Bokaal
4203-07-202114:00VlistTweekamp
4306-07-202119:00Linschoten2e klasse
4406-07-202119:00LinschotenJeugd
4507-07-202119:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
4610-07-202114:30LinschotenVKP Trofee
4710-07-202118:30LinschotenZwarte Bokaal 2e klasse
4810-07-202118:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
4913-07-202119:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal 2e klasse
5013-07-202119:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal Jeugd
5114-07-202119:00Zegveld1e klasse
5216-07-202119:00Kockengen1e klasse
5317-07-202118:30Kockengen2e klasse
5417-07-202118:30KockengenJeugd
5520-07-202119:00Polsbroekerdam2e klasse
5620-07-202119:00PolsbroekerdamJeugd
5721-07-202119:00Polsbroekerdam1e klasse
5824-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
5924-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
6024-07-202119:00PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse
6131-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
6231-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
6331-07-202118:30It HeidenskipNFM Finale
6403-08-202118:30LinschotenJeugd
6503-08-202118:30Linschoten2e klasse
6604-08-202118:30LinschotenLange Willem Trofee / Camping de Boerderij
6707-08-202114:30Linschoten2e klasse
6807-08-202114:30LinschotenJeugd
6907-08-202118:30Linschotenvan Vliet Caravans Cup
7010-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
7110-08-202118:30Jaarsveld2e klasse
7211-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
7311-08-202118:30JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
7413-08-202118:00ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd
7514-08-202114:00JaarsveldHollands Kampioenschap
7617-08-202118:30Kockengen2e klasse
7717-08-202118:30KockengenJeugd
7818-08-202118:30Kockengen1e klasse
7921-08-202114:30ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
8021-08-202114:30ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
8121-08-202118:30ZegveldBoer Bert Bokaal
8224-08-202118:30VlistRecycle Cup 2e klasse
8324-08-202118:30VlistRecycle Cup Jeugd
8425-08-202118:30Vlist1e klasse
8527-08-202118:00Polsbroekerdam2e klasse
8628-08-202113:00KockengenNederlands Kampioenschap Jeugd
8728-08-202118:00Polsbroekerdam1e klasse
8830-08-202118:00JaarsveldJeugd + ouders
8904-09-202114:00BurgumNederlands Kampioenschap Fierljeppen
9011-09-202110:30Kockengenopen wedstrijd Jaarmarkt

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond