Kalenderoverzicht

Wedstrijden eerder in 2017

 DatumTijdPlaatsNaam
106-05-201714:30:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
206-05-201718:30:00Linschoten2de klasse
306-05-201718:30:00LinschotenJeugdwedstrijd
413-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (Jeugd)
513-05-201714:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal (2de klasse)
613-05-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
713-05-201718:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
813-05-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
916-05-201719:00:00Vlist2de klasse
1017-05-201719:00:00VlistWisselbokaal 2017
1120-05-201714:30:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
1220-05-201714:30:00Buitenpost2de klasse
1320-05-201718:30:00Polsbroekerdam2de klasse
1420-05-201718:30:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
1520-05-201719:00:00Buitenpost1e klasse
1623-05-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
1724-05-201719:00:00JaarsveldGoudse Glashandel Bokaal
1827-05-201714:30:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
1927-05-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
2027-05-201714:30:00Winsum2de klasse
2127-05-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse
2227-05-201718:30:00Jaarsveld2de klasse
2327-05-201719:00:00Winsum1e klasse
2430-05-201719:00:00Zegveld2de klasse
2531-05-201719:00:00ZegveldNissan Norbert Driessen Bokaal
2602-06-201718:30:00Burgum3e klasse
2702-06-201718:30:00Burgum3e klasse - Jeugd
2803-06-201710:00:00Winsum3e klasse
2903-06-201710:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
3003-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (2de klasse)
3103-06-201714:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap (Jeugd)
3203-06-201714:30:00Burgum2de klasse
3303-06-201718:30:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
3403-06-201719:00:00BurgumEelke Scherjon Memorial
3506-06-201719:00:00Linschoten2de klasse (afgelast)
3607-06-201719:00:00LinschotenWisselbokaal 2017
3709-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
3810-06-201710:00:00It Heidenskip3e klasse
3910-06-201710:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
4010-06-201714:30:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
4110-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - 2de klasse
4210-06-201718:30:00LinschotenZwarte Bokaal - Jeugd
4310-06-201719:00:00Winsum1e klasse
4413-06-201719:00:00Polsbroekerdam2de klasse
4513-06-201719:00:00IJlst2de klasse
4614-06-201719:00:00PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal
4714-06-201719:00:00IJlst1e klasse
4816-06-201719:00:00HaarzuylensJeugdwedstrijd
4917-06-201710:00:00IJlst3e klasse
5017-06-201710:00:00IJlst3e klasse - Jeugd
5117-06-201714:30:00PolsbroekerdamJeva Bokaal
5217-06-201714:30:00It Heidenskip2de klasse
5317-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (2de klasse)
5417-06-201718:30:00PolsbroekerdamMaakfabriek Cup (Jeugd)
5517-06-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
5620-06-201719:00:00Jaarsveld2de klasse
5720-06-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
5821-06-201719:00:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
5921-06-201719:00:00Grijpskerk1e klasse
6023-06-201719:00:00JaarsveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
6124-06-201710:00:00Buitenpost3e klasse
6224-06-201710:00:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
6324-06-201714:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal (afgelast)
6424-06-201714:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse (afgelast)
6524-06-201714:30:00Buitenpost2e klasse
6624-06-201718:30:00Jaarsveld2de klasse (afgelast)
6724-06-201718:30:00JaarsveldJeugd bij 2de klasse (afgelast)
6824-06-201719:00:00Buitenpost1e klasse (halverwege afgelast vanwege regen)
6927-06-201719:00:00VlistBosleds (2de klasse)
7027-06-201719:00:00Burgum2de klasse
7128-06-201719:00:00VlistWisselbokaal 2017
7228-06-201719:00:00Burgum1e klasse
7329-06-201719:00:00Burgum1e klasse
7401-07-201714:00:00BuitenpostTweekamp
7504-07-201719:00:00Zegveld2de klasse
7604-07-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd
7704-07-201719:00:00It Heidenskip2de klasse
7805-07-201719:00:00ZegveldWisselbokaal 2017
7905-07-201719:00:00It Heidenskip1e klasse
8007-07-201718:30:00Grijpskerk3e klasse
8107-07-201718:30:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
8207-07-201719:00:00ZegveldSelectie wedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
8308-07-201710:00:00Winsum3e klasse
8408-07-201714:30:00ZegveldBoerBert Bokaal (Jeugd)
8508-07-201714:30:00ZegveldBoerBert Bokaal (2de klasse)
8608-07-201714:30:00Winsum2de klasse
8708-07-201718:30:00ZegveldBoerBert Bokaal
8808-07-201719:00:00Winsum1e klasse
8910-07-201719:00:00BurgumBurgum (inhaalwedstrijd 28-06-2017)
9011-07-201719:00:00Buitenpost2de klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
9111-07-201719:00:00Polsbroekerdam2de klasse
9211-07-201719:00:00PolsbroekerdamJeugdwedstrijd
9312-07-201719:00:00Buitenpost1e klasse (inhaalwedstrijd 24-06-2017)
9412-07-201719:00:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
9514-07-201718:30:00Burgum3e klasse
9614-07-201718:30:00Burgum3e klasse - Jeugd
9715-07-201710:00:00It Heidenskip3e klasse
9815-07-201710:00:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
9915-07-201711:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
10015-07-201711:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse (2de klasse)
10115-07-201714:30:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)
10215-07-201714:30:00BurgumKeningsljeppen (2de klasse)
10315-07-201719:00:00BurgumKeningsljeppen (1ste klasse)
10415-07-201720:00:00BurgumKeningsljeppen
10518-07-201719:00:00Linschoten2de klasse
10618-07-201719:00:00LinschotenJeugdwedstrijd
10718-07-201719:00:00Grijpskerk2de klasse
10819-07-201719:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
10919-07-201719:00:00Grijpskerk1e klasse
11021-07-201719:00:00VlistSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
11122-07-201710:00:00IJlst3e klasse
11222-07-201714:30:00VlistRecyclecup (Jeugd)
11322-07-201714:30:00VlistRecyclecup (2de klasse)
11422-07-201714:30:00IJlst2de klasse
11522-07-201718:30:00VlistVlisterbokaal
11622-07-201719:00:00IJlst1e klasse
11725-07-201719:00:00IJlst1e klasse
11826-07-201718:30:00Buitenpost3e klasse
11927-07-201719:00:00Buitenpost2de klasse
12028-07-201719:00:00BuitenpostFeestwike wedstryd
12129-07-201709:30:00It HeidenskipNFM voorronde ochtend
12229-07-201713:00:00It HeidenskipNFM Voorronde middag
12329-07-201719:00:00It HeidenskipNFM finale (afgelast ivm regen)
12430-07-201714:00:00It HeidenskipNFM
12501-08-201719:00:00Linschoten2de klasse
12601-08-201719:00:00LinschotenJeugdwedstrijd
12702-08-201719:00:00LinschotenLange Willem Trofee (afgelast ivm regen)
12803-08-201718:30:00Winsum2de klasse
12903-08-201719:00:00LinschotenLange Willem Trofee
13005-08-201710:00:00IJlstFK jeugd
13105-08-201710:00:00IJlstFK jeugd - Jeugd
13205-08-201714:30:00LinschotenBevia Bokaal - Jeugd
13305-08-201714:30:00LinschotenBevia Bokaal - 2de klasse
13405-08-201714:30:00Burgum2de klasse
13505-08-201718:30:00LinschotenVan Vliet Caravans Cup
13605-08-201718:30:00Burgum1e klasse
13708-08-201718:30:00IJlst2de klasse (afgelast i.v.m. regen)
13808-08-201719:00:00Zegveld2de klasse afgelast ivm regen
13908-08-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd (afgelast)
14009-08-201718:30:00IJlst1e klasse
14109-08-201719:00:00ZegveldWisselbokaal 2017
14210-08-201718:30:00IJlst2de klasse
14310-08-201719:00:00Zegveld2e klasse
14410-08-201719:00:00ZegveldJeugdwedstrijd
14511-08-201718:30:00LinschotenHollands Kampioenschap - Jeugd
14612-08-201713:30:00WinsumFries Kampioenschap
14712-08-201714:00:00ZegveldHollands Kampioenschap
14815-08-201718:30:00It Heidenskip2de klasse (afgelast i.v.m. regen)
14915-08-201719:00:00Vlist2de klasse
15015-08-201719:00:00VlistJeugdwedstrijd
15116-08-201718:30:00It Heidenskip1e klasse
15216-08-201719:00:00VlistHoffman Bokaal
15318-08-201718:30:00Grijpskerk2de klasse
15418-08-201719:00:00HaarzuylensSelectiewedstrijd Jeugd (op uitnodiging)
15519-08-201710:00:00Burgum3e klasse
15619-08-201710:00:00Burgum3e klasse - Jeugd
15719-08-201714:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal (2de klasse)
15819-08-201714:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal (Jeugd)
15919-08-201714:30:00GrijpskerkEllo Sterenborg Bokaal
16019-08-201718:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
16122-08-201718:30:00It Heidenskip2de klasse
16222-08-201719:00:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (2de klasse)
16322-08-201719:00:00PolsbroekerdamSchildersbedrijf van Galen Cup (Jeugd)
16423-08-201718:30:00IJlstFryslân Cup
16523-08-201719:00:00JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
16626-08-201714:00:00JaarsveldNederlands Kampioenschap
16729-08-201718:00:00JaarsveldJeugd + Ouders
16829-08-201718:00:00Winsum3e klasse
16929-08-201718:00:00Winsum3e klasse - Jeugd
17029-08-201718:30:00Grijpskerk3e klasse
17129-08-201718:30:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
17230-08-201718:00:00PolsbroekerdamPollepleats Nationale Competitie (afgelast ivm slect weer)
17302-09-201713:00:00BuitenpostNederlandse Kampioenschappen - Jeugd
17402-09-201718:00:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
17506-09-201718:00:00IJlstPollepleats Nationale Competitie
17609-09-201714:30:00VlistFinale Pollepleats Nationale Competitie
17716-09-201713:00:00JaarsveldSpel Verhuur Centrale Koppelcup

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond