Leeftijdsklassement





Jongens/ Heren - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Roy Velis200613.9397.54205.8014.4814.48
2Rick Cazant200513.0791.46191.5413.8013.80
3Reymon Tukker200512.1885.23182.6513.0313.03
4Jelle de Bruin200511.9483.59172.8512.7212.72
5Harvey van Dam200511.8983.22177.3512.5812.58
6Germ Terpstra200511.8883.18176.8612.3712.76
7Chris Lodder200611.7882.46172.7212.2912.29
8Bjorn Bremer200511.3079.13167.9111.4911.49
9Thijn Postma200610.5269.26146.9211.7111.71
10Niels Ott20069.3064.86136.209.499.49
11Lute van Dam20069.4064.19137.2710.2110.21
12Wessel Schenk20068.8061.28131.069.259.25
13Ruben Bezuijen20058.6860.37128.999.209.20
14Casper van der Ven20058.5359.51127.129.039.03
15Jonathan Timmerarends20068.5159.41125.408.748.74
16Bart van den Hoek20068.3857.72125.669.199.19
17Adriaan Lokhorst20068.3257.52123.298.798.79
18Wesley Kuyf20068.2757.49123.478.638.63
19Nick Onderwater20068.1557.02121.688.558.55
20Rick van der Wind20067.9155.37115.608.278.27
21Bram Kool20057.9254.43117.698.288.28
22Douwe Abma20059.3653.89140.3610.3510.35
23Joost van Weelden20057.4051.28109.337.987.98
24Jelte Folkertsma20058.7750.58130.469.629.62
25Thijmen Veenstra200610.6046.85144.8311.0911.09
26Romke Jan Kootstra20068.8744.05126.7710.7710.77
27Joel de Wit20066.2143.0192.756.446.44
28Sietze Ketelaar20058.1738.2383.728.648.64
29Daan Rietveld20067.7836.8771.588.018.01
30Sipke Dokter20058.8835.11121.799.179.17
31Hendrik Jacob Krol20068.1831.76121.158.319.26
32Jim Hoogendoorn20057.5129.1476.047.807.80
33Thomas v/d Goot20056.8827.1880.877.187.18
34Chris Geerdink20056.6325.9568.906.906.90
35Harm Copier20066.7025.8538.216.766.76
36Willard Schep20067.8222.7351.718.048.04
37Thijs Tukker200510.0421.26141.4110.7410.74
38Karsten Klarenbeek20068.4516.4139.898.458.45
39Patrick Woudwijk20066.0012.0012.006.336.33
40Redmer Haringa20066.326.3212.606.326.32
41Cas de Jong20055.460.0015.060.005.46
42Anno v/d Berg20056.870.0012.620.006.87
43Niels Hensbergen20060.000.000.000.000.00
44Jorian van Arnhem20060.000.000.000.000.00
45Nathan Blok20050.000.000.000.000.00

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Lisse v/d Knaap200512.0484.28177.4012.4612.46
2Suzanne Mulder200511.3779.57169.8412.1112.11
3Manon Koehoorn200510.4873.33156.2811.1911.19
4Moniek van Vliet20058.4859.37125.098.698.69
5Inger Haanstra20058.7558.53127.7410.0210.02
6Roza Verburg20068.0156.07118.818.528.52
7Lieke Stolwijk20067.9955.61117.818.348.34
8Hanna Stigter20057.8354.78119.438.248.57
9Danielle de Jong20057.5452.37113.558.118.11
10Stijn Eijzenga20067.4151.86112.078.058.05
11Maaike Blom20057.6151.17121.108.018.48
12Maureen Westerhof20068.4349.23128.569.629.62
13Mendy Kool20066.9948.93108.087.667.66
14Hilde v/d Weij20068.2347.17121.469.399.39
15Stine Lodder20066.5045.5398.777.247.24
16Ellemijn Veenstra20067.3834.68108.427.517.63
17Fenna Jongsma20067.7430.19114.169.039.03
18Fimke v/d Haring20057.1928.81102.327.917.91
19Berber de Vries20067.3228.32104.418.158.15
20Sanne Kamphof20066.9426.87101.596.947.04
21Maaike Alkema20056.4224.6991.696.706.70
22Maaike Veldstra20066.4223.6465.926.836.83
23Meike Zijderlaan20067.4821.4347.657.547.54
24Elise Boer20057.0620.5283.227.267.26
25Femke van der Stok20067.6815.3537.717.687.68
26May de Kruijf20067.0613.9726.837.067.06
27Hester Valk20056.7312.3423.576.736.73
28Sara van den Berg20066.596.5918.686.596.59
29Daina Verboekend20066.216.2130.276.556.55
30Boukje Bijlsma20050.000.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond