Leeftijdsklassement





Jongens/ Heren - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Roy Velis200613.9397.54205.8014.4814.48
2Rick Cazant200513.0791.46191.5413.8013.80
3Reymon Tukker200512.1885.23182.6513.0313.03
4Jelle de Bruin200511.9483.59172.8512.7212.72
5Harvey van Dam200511.8983.22177.3512.5812.58
6Germ Terpstra200511.8883.18176.8612.3712.76
7Chris Lodder200611.7882.46172.7212.2912.29
8Bjorn Bremer200511.3079.13167.9111.4911.49
9Thijn Postma200610.5269.26146.9211.7111.71
10Niels Ott20069.3064.86136.209.499.49
11Lute van Dam20069.4064.19137.2710.2110.21
12Wessel Schenk20068.8061.28131.069.259.25
13Ruben Bezuijen20058.6860.37128.999.209.20
14Jonathan Timmerarends20068.5159.41125.408.748.74
15Bart van den Hoek20068.3857.72125.669.199.19
16Adriaan Lokhorst20068.3257.52123.298.798.79
17Wesley Kuyf20068.2757.49123.478.638.63
18Nick Onderwater20068.1557.02121.688.558.55
19Rick van der Wind20067.9155.37115.608.278.27
20Bram Kool20057.9254.43117.698.288.28
21Douwe Abma20059.3653.89140.3610.3510.35
22Joost van Weelden20057.4051.28109.337.987.98
23Jelte Folkertsma20058.7750.58130.469.629.62
24Thijmen Veenstra200610.6046.85144.8311.0911.09
25Romke Jan Kootstra20068.8744.05126.7710.7710.77
26Joel de Wit20066.2143.0192.756.446.44
27Sietze Ketelaar20058.1738.2383.728.648.64
28Daan Rietveld20067.7836.8771.588.018.01
29Sipke Dokter20058.8835.11121.799.179.17
30Hendrik Jacob Krol20068.1831.76121.158.319.26
31Jim Hoogendoorn20057.5129.1476.047.807.80
32Thomas v/d Goot20056.8827.1880.877.187.18
33Chris Geerdink20056.6325.9568.906.906.90
34Harm Copier20066.7025.8538.216.766.76
35Willard Schep20067.8222.7351.718.048.04
36Thijs Tukker200510.0421.26141.4110.7410.74
37Karsten Klarenbeek20068.4516.4139.898.458.45
38Patrick Woudwijk20066.0012.0012.006.336.33
39Redmer Haringa20066.326.3212.606.326.32
40Cas de Jong20055.460.0015.060.005.46
41Anno v/d Berg20056.870.0012.620.006.87
42Niels Hensbergen20060.000.000.000.000.00
43Jorian van Arnhem20060.000.000.000.000.00
44Nathan Blok20050.000.000.000.000.00

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Lisse v/d Knaap200512.0484.28177.4012.4612.46
2Suzanne Mulder200511.3779.57169.8412.1112.11
3Manon Koehoorn200510.4873.33156.2811.1911.19
4Moniek van Vliet20058.4859.37125.098.698.69
5Inger Haanstra20058.7558.53127.7410.0210.02
6Roza Verburg20068.0156.07118.818.528.52
7Lieke Stolwijk20067.9955.61117.818.348.34
8Hanna Stigter20057.8354.78119.438.248.57
9Danielle de Jong20057.5452.37113.558.118.11
10Stijn Eijzenga20067.4151.86112.078.058.05
11Maaike Blom20057.6151.17121.108.018.48
12Maureen Westerhof20068.4349.23128.569.629.62
13Mendy Kool20066.9948.93108.087.667.66
14Hilde v/d Weij20068.2347.17121.469.399.39
15Stine Lodder20066.5045.5398.777.247.24
16Ellemijn Veenstra20067.3834.68108.427.517.63
17Fenna Jongsma20067.7430.19114.169.039.03
18Fimke v/d Haring20057.1928.81102.327.917.91
19Berber de Vries20067.3228.32104.418.158.15
20Sanne Kamphof20066.9426.87101.596.947.04
21Maaike Alkema20056.4224.6991.696.706.70
22Maaike Veldstra20066.4223.6465.926.836.83
23Meike Zijderlaan20067.4821.4347.657.547.54
24Elise Boer20057.0620.5283.227.267.26
25Femke van der Stok20067.6815.3537.717.687.68
26May de Kruijf20067.0613.9726.837.067.06
27Hester Valk20056.7312.3423.576.736.73
28Sara van den Berg20066.596.5918.686.596.59
29Daina Verboekend20066.216.2130.276.556.55
30Boukje Bijlsma20050.000.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond