Leeftijdsklassement





Jongens/ Heren - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Roy Velis200613.9397.54205.8014.4814.48
2Rick Cazant200513.0791.46191.5413.8013.80
3Reymon Tukker200512.1885.23182.6513.0313.03
4Jelle de Bruin200511.9483.59172.8512.7212.72
5Harvey van Dam200511.8983.22177.3512.5812.58
6Germ Terpstra200511.8883.18176.8612.3712.76
7Chris Lodder200611.7882.46172.7212.2912.29
8Bjorn Bremer200511.3079.13167.9111.4911.49
9Yme Pafforaad200510.2571.77152.6910.7010.70
10Thijn Postma200610.7569.26146.9211.7111.71
11Niels Ott20069.3064.86136.209.499.49
12Lute van Dam20069.4064.19137.2710.2110.21
13Wessel Schenk20068.8061.28131.069.259.25
14Ruben Bezuijen20058.6860.37128.999.209.20
15Erwin Lefferts20069.0660.33127.809.769.76
16Jonathan Timmerarends20068.5159.41125.408.748.74
17Bart van den Hoek20068.3857.72125.669.199.19
18Adriaan Lokhorst20068.3257.52123.298.798.79
19Wesley Kuyf20068.2757.49123.478.638.63
20Nick Onderwater20068.1557.02121.688.558.55
21Rick van der Wind20067.9155.37115.608.278.27
22Bram Kool20057.9254.43117.698.288.28
23Douwe Abma20059.7453.89140.3610.3510.35
24Joost van Weelden20057.4051.28109.337.987.98
25Jelmer de Jong20059.0350.72135.0212.2312.23
26Jelte Folkertsma20059.1750.58130.469.629.62
27Thijmen Veenstra200610.0746.85144.8311.0911.09
28Romke Jan Kootstra20069.2044.05126.7710.7710.77
29Joel de Wit20066.2143.0192.756.446.44
30Sietze Ketelaar20058.2138.2383.728.648.64
31Daan Rietveld20067.7836.8771.588.018.01
32Michiel Zijlstra200610.2636.75138.1610.7510.75
33Sipke Dokter20058.9635.11121.799.179.17
34Harm Jan Boersma20056.8332.9475.277.487.48
35Hendrik Jacob Krol20068.1831.76121.158.319.26
36Jim Hoogendoorn20057.5129.1476.047.807.80
37Thomas v/d Goot20057.0627.1880.877.187.18
38Chris Geerdink20056.7025.9568.906.906.90
39Harm Copier20066.7025.8538.216.766.76
40Willard Schep20067.8222.7351.718.048.04
41Thijs Tukker200510.0421.26141.4110.7410.74
42Karsten Klarenbeek20068.4516.4139.898.458.45
43Patrick Woudwijk20066.0012.0012.006.336.33
44Redmer Haringa20066.326.3212.606.326.32
45Cas de Jong20055.460.0015.060.005.46
46Anno v/d Berg20056.870.0012.620.006.87
47Niels Hensbergen20060.000.000.000.000.00
48Jorian van Arnhem20060.000.000.000.000.00
49Nathan Blok20050.000.000.000.000.00

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 11 jaar t/m 12 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Lisse v/d Knaap200512.0484.28177.4012.4612.46
2Suzanne Mulder200511.3779.57169.8412.1112.11
3Manon Koehoorn200510.4873.33156.2811.1911.19
4Moniek van Vliet20058.4859.37125.098.698.69
5Inger Haanstra20058.7158.53127.7410.0210.02
6Roza Verburg20068.0156.07118.818.528.52
7Lieke Stolwijk20067.9955.61117.818.348.34
8Hanna Stigter20057.8354.78119.438.248.57
9Danielle de Jong20057.5452.37113.558.118.11
10Stijn Eijzenga20067.4151.86112.078.058.05
11Maaike Blom20057.6151.17121.108.018.48
12Maureen Westerhof20068.6549.23128.569.629.62
13Mendy Kool20066.9948.93108.087.667.66
14Hilde v/d Weij20068.4747.17121.469.399.39
15Stine Lodder20066.5045.5398.777.247.24
16Ellemijn Veenstra20067.3834.68108.427.517.63
17Fenna Jongsma20067.9130.19114.169.039.03
18Fimke v/d Haring20057.3628.81102.327.917.91
19Berber de Vries20067.6228.32104.418.158.15
20Sanne Kamphof20066.9426.87101.596.947.04
21Maaike Alkema20056.4924.6991.696.706.70
22Maaike Veldstra20066.4223.6465.926.836.83
23Meike Zijderlaan20067.4821.4347.657.547.54
24Elise Boer20057.0620.5283.227.267.26
25Femke van der Stok20067.6815.3537.717.687.68
26May de Kruijf20067.0613.9726.837.067.06
27Hester Valk20056.7312.3423.576.736.73
28Noah Fay Jansen20065.9011.7028.845.905.90
29Hanneke Westert20067.477.4714.527.477.47
30Sara van den Berg20066.596.5918.686.596.59
31Daina Verboekend20066.216.2130.276.556.55
32Noa Boersma20055.635.6316.435.635.63
33Boukje Bijlsma20050.000.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond