Leeftijdsklassement





Jongens/ Heren - leeftijd 15 jaar t/m 16 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Reinier Overbeek200218.77131.36283.4819.8119.81
2Wietse Nauta200118.26127.85274.1918.9218.92
3Jarich Wijnstra200117.65123.52267.2218.6918.69
4Jelle Timmerman200116.62116.37254.3918.4318.43
5Corné de Regt200116.37114.59245.0617.0617.06
6Chris Anker200116.36114.52246.1217.7217.72
7Abe-Luuk Stedehouder200215.91111.35234.0616.6916.69
8Thys Jan Bootsma200115.77110.41240.0116.8916.89
9Minne Smit200115.71109.99237.0316.6616.66
10Sietse Hazewindus200115.61109.26231.7616.2616.26
11Timon de Haay200215.35107.48235.4016.2716.87
12Dennis van Jaarsveld200215.01105.06223.1915.6715.67
13Gijs de Kruijf200114.55101.84217.4615.1015.10
14Leslie v/d Veen200214.43101.04211.9115.4215.42
15Ronald Munsterman200114.1999.36211.2915.0315.03
16Kornelis Brandsma200214.1799.20210.1014.7714.77
17Gerco van Oort200114.1699.15209.6314.5314.53
18Renzo Zwaagman200214.1697.94208.2314.3314.33
19Stijn Overbeek200113.9397.51206.3714.4114.41
20Aron Verburg200113.7696.35210.7614.7714.77
21Andre Kastelein200114.2196.05206.3214.6314.69
22Siem Lefferts200113.6195.25204.4313.8614.80
23Aron Visser200113.5294.66198.2014.6414.64
24Kyrill van Veen200213.5094.48200.7614.6514.65
25Allard Sikkens200213.1992.32192.9814.1814.18
26Hindrik Westra200212.6488.51187.4913.3213.32
27Remko Tamminga200212.3686.55184.6313.2613.26
28Silvan Bouma200112.2885.94192.4212.5113.91
29Boaz Vreman200211.8883.17175.4712.5712.57
30Wiebren Schukken200111.8182.69176.1913.1313.13
31Matthijs Schenkel200211.6581.52171.4412.1212.12
32Jacob Veldman200111.2978.79166.0512.1612.16
33Heine Helmus200114.3054.47198.3014.7214.72
34Jelle Vianen200113.7340.59192.9613.9813.98
35Luuk Zwambag200111.990.00172.180.0011.99
36Martijn Kamphof200114.020.00206.400.0014.02
37Liam Frowijn20027.740.0022.330.007.74

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 15 jaar t/m 16 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Demi Groothedde200215.04105.26227.4715.6415.64
2Sigrid Bokma200114.79103.55227.3315.5516.10
3Bente Vlas200214.40100.77217.9214.8014.93
4Fardau van Akker200214.1198.76213.6615.4215.42
5Iris Mulder200213.4193.88203.3414.2414.24
6Gerbrich Steensma200113.1692.10195.5913.5613.56
7Mare Dijkstra200112.7889.49202.0613.4314.68
8Inge Demmer200212.6588.54203.9513.7614.13
9Veronique van Midden200212.6088.18190.2613.2613.26
10Cynthia Stigter200212.3086.11183.8012.6412.64
11Lizanne Schilt200212.2285.55179.6912.6912.69
12Liselotte Veenstra200212.1885.25184.6012.7913.31
13Naomi Bergman200112.0284.15178.2212.5312.53
14Chantal Koehoorn200111.8182.66177.9412.5012.50
15Gwen van Dam200211.6181.27171.6511.9911.99
16Siska Hazenberg200111.5380.69168.3712.3212.32
17Marlinda Cluistra200211.4279.96188.7912.7513.50
18Nelissa van der Sluijs200111.3479.38170.7511.7511.75
19Kristel Uitman200211.2678.84169.4811.4012.14
20Tessa van Ieperen200211.0377.20165.0011.6011.60
21Elsina van der Knaap200110.9332.20152.8810.9910.99
22Baukje Femke de Boer20019.499.49160.689.4911.78

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond