Leeftijdsklassement





Jongens/ Heren - leeftijd 26 jaar t/m 30 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Nard Brandsma199020.50143.53312.1721.0921.09
2Sander van Vliet199118.18127.24267.1818.7518.93
3Bas Tolboom199117.95125.65270.4518.8718.87
4Arno Baas199117.89125.23273.0118.5418.91
5Jan-Willem de Groot198917.84124.85268.6318.1119.29
6Jelte Hitzert198717.63123.39263.8218.4718.47
7Niels Koetsier198817.52122.66270.1618.0519.33
8Jelle Douwe de Vries199017.27120.86256.9518.0518.05
9Jos van der Vlist198717.21120.50261.4817.8218.62
10Robin Rinzema199015.73109.60234.1016.1616.34
11Harm van der Vlist198915.19106.31223.9115.7715.77
12Floris van Elzakker198714.98104.83236.5216.6818.64
13Niels Levering199113.5178.89190.1814.4514.45
14Anthony Lekkerkerker199115.8262.59170.0416.5018.76
15Jacob v/d Velde198813.8652.94199.7514.0017.06
16Piet Scherjon198719.080.0060.970.0019.08
17Henk Rijpma199118.310.00239.130.0018.31
18Jan Cornelis van Maassen19880.000.00238.410.0017.97
19Alwin Fonk199119.970.0013.920.0019.97
20Edde Wolters199018.350.0058.600.0018.35
21Edwin v/d Veen199114.890.00212.610.0014.89

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 26 jaar t/m 30 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Dymphie van Rooijen198916.04112.30250.6716.7417.50
2Wendy Helmes199115.39107.72240.5416.4816.80
3Hiske Galama199014.50101.47225.7815.4816.47
4Liesbeth de With198813.5194.59216.7114.0715.11

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond