Afstanden in wedstrijd opgeteld

Ten behoeve van vergelijking met verleden worden de eerste 3 voorronde afstanden en de eerste 2 finalesprongen geteld







 NaamDatumPlaatsNaam wedstrijdAfstand
1Jaco de Groot26-08-2017JaarsveldNederlands Kampioenschap100.93
2Jaco de Groot08-07-2017ZegveldBoerBert Bokaal99.85
3Jaco de Groot23-08-2014It HeidenskipNederlands Kampioenschap99.74
4Rian Baas03-06-2017ZegveldZegvelds Kampioenschap98.83
5Thewis Hobma11-07-2018It Heidenskip1e klasse98.76
6Erwin Timmerarends15-08-2018LinschotenNationale Competitie98.68
7Oane Galama05-08-2015IJlst1ste klasse98.52
8Rian Baas05-07-2017ZegveldWisselbokaal 201798.30
9Bart Helmholt27-08-2016GrijpskerkNederlands Kampioenschap98.26
10Rian Baas12-06-2015Vlist1ste klasse98.19
11Erwin Timmerarends05-07-2017ZegveldWisselbokaal 201798.15
12Bart Helmholt25-08-2012IJlstNederlands Kampioenschap98.04
13Bart Helmholt09-08-2014WinsumFries Kampioenschap97.79
14Erwin Timmerarends14-05-2016LinschotenInstallatiebedrijf Van der Vaart Bokaal97.66
15Rian Baas09-08-2017ZegveldWisselbokaal 201797.49
16Jaco de Groot15-07-2017PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal (Polsstokdag)97.49
17Erwin Timmerarends19-07-2017LinschotenKampioenschap van Linschoten97.41
18Erwin Timmerarends03-06-2017ZegveldZegvelds Kampioenschap97.00
19Bart Helmholt21-07-2012BergumKeningsljeppen96.89
20Jaco de Groot11-07-2018Zegveld1e klasse96.84
21Erwin Timmerarends15-08-2015ZegveldBoerBert Bokaal96.74
22Bart Helmholt07-07-2010IJlst1ste klasse96.25
23Erwin Timmerarends22-08-2015VlistNederlands kampioenschap95.95
24Erwin Timmerarends06-05-2017LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee95.77
25Jaco de Groot13-06-2018Zegveld1e klasse95.42
26Nard Brandsma09-08-2017IJlst1e klasse95.16
27Oane Galama20-07-2016Winsum1ste klasse94.99
28Oane Galama17-07-2008Winsum1ste klasse94.99
29Ysbrand Galama06-07-2016It Heidenskip1ste klasse94.80
30Jaco de Groot12-05-2012LinschotenVan Vliet caravans Cup94.77
31Thewis Hobma21-08-2013IJlstFryslân Cup94.76
32Hannes Scherjon08-08-2015WinsumFries Kampioenschap94.71
33Bart Helmholt01-08-2006Burgum1ste klasse94.64
34Bart Helmholt10-07-2010Winsum1ste klasse94.43
35Ysbrand Galama04-08-2012It Heidenskip1ste klasse94.42
36Thewis Hobma09-08-2017IJlst1e klasse94.32
37Jaco de Groot18-07-2009LinschotenVeehandel Spruit Bokaal94.31
38Ysbrand Galama14-08-2010WinsumFries Kampioenschap94.13
39Thewis Hobma31-07-2009Buitenpost1ste klasse94.09
40Jaco de Groot04-08-2012LinschotenHollands Kampioenschap93.97
41Erwin Timmerarends17-06-2017PolsbroekerdamJeva Bokaal93.93
42Oane Galama13-08-2016WinsumFries Kampioenschap93.92
43Jaco de Groot09-07-2011LinschotenKampioenschap van Linschoten93.91
44Ysbrand Galama19-05-2012Buitenpost1ste klasse93.87
45Ysbrand Galama17-07-2010BurgumKeningsljeppen93.83
46Jaco de Groot11-08-2018VlistHollands Kampioenschap93.74
47Jaco de Groot15-06-2011Vlist1ste klasse93.69
48Hannes Scherjon26-05-2010It Heidenskip1ste klasse93.61
49Thewis Hobma22-07-2015JoureLege Wâlden Cup93.49
50Age Hulder01-08-2014Buitenpost1ste klasse93.32