Schansrecords accommodatie Winsum

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenBart Helmholt21.4209-08-2014
DamesHilianne v/d Wal16.4720-07-2013
JuniorenSytse Bokma19.9108-08-2015
JongensJarich Wijnstra18.1312-08-2017
MeisjesAnna Jet Leyenaar15.8108-08-2009
JeugdMinne Smit9.8526-07-2013

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Bart Helmholt21.4209-08-2014
Bart Helmholt21.1014-08-2010
Bart Helmholt20.5628-07-2009
Bart Helmholt20.1319-08-2006
Bart Helmholt19.3712-08-2006
Bart Helmholt19.2210-06-2006
Rients van der Wal18.1909-08-2003
Henk Schievink18.0817-08-2002

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Hilianne v/d Wal16.4720-07-2013
Hiske Galama15.9113-08-2011
Anna Jet Leyenaar15.8108-08-2009
Sjoukje Tjalma15.5613-08-2005
Ineke Prins14.7209-07-2005
Ineke Prins14.3510-07-2003
Sjoukje Tjalma14.0806-06-2003
Antke van der Wal14.0517-08-2002

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Sytse Bokma19.9108-08-2015
Age Hulder19.7909-08-2014
Nard Brandsma19.7210-07-2010
Hannes Scherjon19.6912-08-2006
Thomas Helmholt18.3215-07-2006
Ysbrand Galama17.9709-07-2005
Bart Helmholt17.7417-08-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Jarich Wijnstra18.1312-08-2017
Age Hulder17.7714-08-2010
Alwin Fonk17.6612-08-2006
Piet Scherjon17.5509-08-2003
Hannes Scherjon16.4717-08-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Anna Jet Leyenaar15.8108-08-2009

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Minne Smit9.8526-07-2013
Minne Smit9.3803-08-2012

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond