Schansrecords accommodatie Buitenpost

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenBart Helmholt21.1701-08-2014
DamesMarrit v/d Wal16.1823-05-2015
JuniorenAge Hulder20.4101-08-2014
JongensWietse Nauta18.4712-07-2017
MeisjesTessa Kramer15.3930-07-2010
JeugdRoy Velis11.3202-09-2017

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Bart Helmholt21.1701-08-2014
Oane Galama20.9517-05-2014
Bart Helmholt20.8629-06-2013
Bart Helmholt20.5827-07-2012
Bart Helmholt20.3030-06-2012
Thewis Hobma20.2427-06-2009
Bart Helmholt19.8516-05-2009
Oane Galama19.7001-08-2008
Bart Helmholt19.5202-06-2007
Bart Helmholt19.1328-07-2006
Henk Schievink18.9001-08-2003
Henk Schievink18.5302-08-2002

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Marrit v/d Wal16.1823-05-2015
Hiske Galama16.1530-07-2010
Hiske Galama15.4231-07-2009
Sjoukje Tjalma15.1230-07-2004
Jantina de Vreeze14.3102-08-2002

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Age Hulder20.4101-08-2014
Hans Ulco de Boer19.2902-08-2013
Jacob Scherjon18.9931-07-2009
Bart Helmholt18.7002-08-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Wietse Nauta18.4712-07-2017
Bobby Zwaagman18.3019-05-2012
Albert-Jan Venema17.8031-07-2009
Albert-Jan Venema17.7627-06-2009
Alwin Fonk17.5402-06-2007
Alwin Fonk16.5428-07-2006
Piet Scherjon16.3001-08-2003
Hannes Scherjon16.0002-08-2002
Piet Scherjon15.4727-06-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Tessa Kramer15.3930-07-2010

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Roy Velis11.3202-09-2017
Jasper Woudwijk9.0209-07-2016
Pytrix Westra8.7725-06-2015
Patrick Vos8.1728-06-2012

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond