Schansrecords accommodatie Grijpskerk

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenOane Galama21.1616-08-2014
DamesMarrit v/d Wal16.2715-08-2015
JuniorenAge Hulder19.8117-08-2013
JongensHans Ulco de Boer18.4219-08-2009
MeisjesLisanne Hulder15.6917-08-2013
JeugdGeertje Bijlsma10.8307-07-2017

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Oane Galama21.1616-08-2014
Bart Helmholt21.0017-07-2013
Oane Galama20.9719-06-2013
Bart Helmholt20.7022-08-2007
Thewis Hobma19.5925-07-2007
Bart Helmholt19.1721-08-2006
Ysbrand Galama18.6406-07-2006
Klaas Haanstra18.4522-07-2004
Henk Schievink18.4309-07-2002

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Marrit v/d Wal16.2715-08-2015
Marrit v/d Wal16.0513-07-2015
Klaske Nauta15.8018-06-2015
Hiske Galama15.7620-08-2011
Anna Jet Leyenaar15.6102-07-2011
Hiske Galama15.4025-06-2010
Hiske Galama15.2419-08-2009
Anna Jet Leyenaar15.0517-05-2008
Jantina de Vreeze14.9009-07-2002

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Age Hulder19.8117-08-2013
Age Hulder19.6117-07-2013
Alwin Fonk18.5919-08-2009
Jacob Scherjon18.5205-06-2009
Hannes Scherjon18.5123-08-2005
Bart Helmholt18.0309-07-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Hans Ulco de Boer18.4219-08-2009
Nard Brandsma17.5821-08-2006
Jacob Scherjon16.8723-08-2005
Piet Scherjon16.6719-08-2003
Jarno Knijff16.6631-08-2002
Hannes Scherjon16.5019-08-2002
Piet Scherjon15.8509-07-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Lisanne Hulder15.6917-08-2013

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Geertje Bijlsma10.8307-07-2017
Wietse Nauta10.5031-08-2013
Lyda Wolters8.3910-07-2012

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond