Schansrecords accommodatie It Heidenskip

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenBart Helmholt21.6406-07-2016
DamesDymphie van Rooijen16.6529-07-2017
JuniorenAge Hulder20.0527-07-2013
JongensReinier Overbeek19.8130-07-2017
MeisjesSigrid Bokma15.8531-07-2016
JeugdJarich Wijnstra9.7920-07-2013

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Bart Helmholt21.6406-07-2016
Bart Helmholt21.2103-07-2013
Ysbrand Galama20.7704-08-2012
Bart Helmholt20.7231-07-2010
Bart Helmholt20.5302-08-2010
Bart Helmholt20.5224-07-2010
Jaco de Groot20.1627-07-2008
Bart Helmholt19.9610-07-2007
Bart Helmholt19.7718-07-2006

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Dymphie van Rooijen16.6529-07-2017
Marrit v/d Wal16.5530-05-2015
Dymphie van Rooijen16.5006-07-2013
Anna Jet Leyenaar16.2816-08-2011
Wendy Helmes15.9930-07-2011
Hiske Galama15.9324-07-2010
Anna Jet Leyenaar15.8011-07-2009
Anna Jet Leyenaar15.4402-06-2009
Margriet Kamphof15.2226-07-2003

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Age Hulder20.0527-07-2013
Wilco van Amerongen19.9628-07-2012
Nard Brandsma19.7419-08-2010
Alwin Fonk19.3027-07-2008
Hannes Scherjon19.1018-07-2006
Hannes Scherjon18.4724-06-2006
Hannes Scherjon18.2530-07-2005
Hannes Scherjon18.2422-05-2004
Bart Helmholt17.7727-07-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Reinier Overbeek19.8130-07-2017
Age Hulder19.2424-07-2010
Hans Ulco de Boer18.0011-08-2009
Albert-Jan Venema17.6011-07-2009
Albert-Jan Venema17.5320-06-2009
Alwin Fonk17.5118-08-2007
Henk Rijpma17.4110-07-2007
Nard Brandsma17.3818-07-2006
Jarno Knijff17.0926-07-2003
Jarno Knijff16.7827-07-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Sigrid Bokma15.8531-07-2016
Anna Jet Leyenaar15.8011-07-2009

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Jarich Wijnstra9.7920-07-2013
Minne Smit8.6620-07-2012

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond