Schansrecords accommodatie Joure

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenBart Helmholt20.3624-07-2013
DamesMarrit v/d Wal16.5503-06-2015
JuniorenSytse Bokma19.1203-06-2015
JongensJan Teade Nauta17.9818-06-2014
MeisjesLisanne Hulder15.9226-06-2013
JeugdAbe-Luuk Stedehouder9.4814-06-2014

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Bart Helmholt20.3624-07-2013
Ysbrand Galama19.7625-05-2013
Bart Helmholt19.7115-05-2010
Bart Helmholt19.3715-07-2008
Oane Galama19.1120-06-2007
Bart Helmholt18.7822-07-2006
Bart Helmholt18.6820-06-2006
Bart Helmholt18.1121-06-2005

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Marrit v/d Wal16.5503-06-2015
Lisanne Hulder15.9226-06-2013
Lisanne Hulder15.5525-05-2013
Hiske Galama15.2212-06-2010
Anna Jet Leyenaar15.1317-06-2009
Anna Jet Leyenaar14.6618-06-2008

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Sytse Bokma19.1203-06-2015
Age Hulder19.0629-06-2011
Nard Brandsma18.4329-05-2010
Jacob Scherjon18.3218-06-2008
Alwin Fonk17.9431-05-2008
Ysbrand Galama17.8423-07-2005
Bart Helmholt17.5111-07-2002
Bart Helmholt17.4907-06-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Jan Teade Nauta17.9818-06-2014
Bobby Zwaagman17.8824-07-2013
Age Hulder17.7520-07-2010
Piet Scherjon17.2830-07-2003
Piet Scherjon16.5511-07-2002
Hannes Scherjon15.3907-06-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Lisanne Hulder15.9226-06-2013

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Abe-Luuk Stedehouder9.4814-06-2014
Minne Smit9.2429-06-2013

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond