Polsstokverspringen/ Fierljeppen

Wereld: Uitslagen:
It Heidenskip, 12 augustus 2003 FLB 1ste klasse





FLB 1ste klasse
Uitslagen It Heidenskip, 12 augustus 2003

Kampioenen FLB 1ste klasse
SeniorenMark van Houten17.57
DamesAntke van der Wal14.24
JuniorenThewis Hobma16.94
JongensSjouke Koen15.91
De medailles geven de rangorde 1\"1ste, 2\"2de en 3\"3de aan van de voorronde
> Details uitslagen verbergen
Aantal artikelen/ bijdragen : 1
> FD: Eindelijk Mark van Houten - Friesch Dagblad
> Reageer op deze uitslag (1)

Topklasse

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeMark van Houten, Sneek 17.57 17.57 (p.r.) 00.0016.0517.5716.2417.41
22de na voorrondeRients van der Wal, It Heidenskip 17.54 17.54 00.0017.4116.6817.5417.27
33de na voorrondeEvert van der Wal, Workum 17.24 17.24 15.8917.2400.0000.0000.00
4 Bart Helmholt, Burgum 17.20 17.20 17.0716.3213.0000.0017.20
5 Rein v/d Wal, Parrega 17.03 17.03 13.5617.0312.9314.0816.14
6 Klaas Haanstra, Workum 16.54 16.54 16.5413.0000.00  
7 Henk Schievink, Leeuwarden 16.10 16.10 12.5616.1013.89  
8 Egon van Kammen, Noardburgum 16.10 16.10 14.2400.0016.10  

Dames

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeAntke van der Wal, Grijpskerk 14.24 14.24 13.1713.9600.0014.2400.00
22de na voorrondeJantina de Vreeze, Blauwhuis 13.83 13.83 13.4010.5412.7313.2213.83
33de na voorrondeAnja Helmholt, Munnekezijl 12.92 12.92 12.9200.0011.5312.3600.00
4 Sjoukje Tjalma, It Heidenskip 12.89 12.89 00.0012.8900.00  
5 Nynke Galama, It Heidenskip 12.64 12.64 00.0012.4812.64  
6 Ineke Prins, Ee 12.27 12.27 00.0010.0912.27  
7 Janneke Noordmans, Suwald 11.69 11.69 00.0000.0011.69  
8 Jildou Postma, Winsum 10.96 10.96 09.3000.0010.96  

Junioren

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeThewis Hobma, Harlingen 16.94 16.94 15.0015.5416.5514.3516.94
23de na voorrondeReinder Steenbeek, IJlst 16.19 16.19 14.1816.0312.4114.6916.19
32de na voorrondeOane Galama, Wiuwert 16.18 16.18 16.1815.2014.8000.0000.00
4 Hannes Scherjon, Noardburgum 15.95 15.95 15.9512.4612.94  
5 Ale Hoekstra, Burgum 15.66 15.66 15.6600.0014.25  
6 Thomas Helmholt, Burgum 14.08 14.08 00.0000.0014.08  
7 Cor Brouwer, Eastermar 12.98 12.98 00.0000.0012.98  

Jongens

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeSjouke Koen, Joure 15.91 15.91 15.6215.9100.0000.0014.85
22de na voorrondeAlbert Pieter Sikkema, Burgum 15.00 15.00 (p.r.) 00.0015.0000.0000.0000.00
33de na voorrondeDagmar Eeuwema, Grijpskerk 14.57 14.57 14.5700.0011.46  
4 Bart Holtrop, Winsum 13.74 13.74 00.0013.7405.1300.0000.00
5 Jos Beerda, Burgum 13.57 13.57 (p.r.) 12.2213.5700.00  
6 Hessel Zeinstra, It Heidenskip 11.94 11.94 11.9410.4100.00  
7 Jacob Scherjon, Gytsjerk 10.80 10.80 00.0010.8000.00  

Senioren A

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeSteven Jan Lefferts, Buitenpost 15.99 15.99 15.0815.9900.00  
22de na voorrondeMarten Groenhof, It Heidenskip 15.88 15.88 15.8800.0000.00  
33de na voorrondeArend Hofstee, Grijpskerk 15.67 15.67 00.0015.6715.07  
4 Hendrik (Bokke) Haanstra, Workum   15.31 15.3114.9714.18  
5 Ronald van den Berg, Grou   0.00 00.0000.0000.00  
6 Niek Roorda, Akkrum   0.00 00.0000.0000.00  

Senioren B

  NaamAfstand
Finale
Beste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeWim v/d Meer, Workum 15.55 15.55 00.0015.5500.00  
22de na voorrondeJohn Burghout, Zwaagwesteinde 15.53 15.53 15.4312.2915.53  
33de na voorrondeJan Hooghiemstra, Noardburgum 15.16 15.16 12.0800.0015.16  
4 Paulus Altena, Buitenpost 12.47 12.47 12.4700.0000.00  
5 Frederik Boersma, Kollumerpomp 12.36 12.36 12.3600.0000.00  
6 Rudi Walta, Workum 12.11 12.11 12.1100.0000.00  

Reacties op deze uitslag


Mark van Houten - 26 juni 2005 21:46
altijd leuk om weer even terug te lezen....... die ene dagkampioen..






Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 17 april 2014 10:59