Polsstokverspringen

Holland: Uitslagen:
Linschoten, 14 mei 2011 2de klasse





2de klasse
Uitslagen Linschoten, 14 mei 2011

De medailles geven de rangorde 1\"1ste, 2\"2de en 3\"3de aan van de voorronde
> Details uitslagen verbergen
> wedstrijdlijst
> Reageer op deze uitslag (0)
Temperatuur: 18 graden °C
 Windrichting: NNW
 Windkracht: 4
 Zon: Ja
 Neerslag: Nee

Dames A

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeMirjam Oosterom, Linschoten 12.70 (p.r.) 11.5111.5212.70
22de na voorrondeDorine van der Stok, Bergambacht 12.48 12.0112.4810.67
33de na voorrondeKimberly Engelhard, Haastrecht 12.25 11.4711.1012.25
4 Julia van Eijk, Haastrecht 11.66 10.6611.1111.66
5 Willeke Schalij, Benschop 11.44 10.9111.0311.44
6 Esther Stigter, Jaarsveld 11.25 10.9911.2500.00
7 Kathy Baars, Benschop 10.68 10.4600.0010.68
8 Sofie Strien, Benschop 10.45 09.4709.0210.45

Jongens A

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeRemco Benschop, Snelrewaard 12.80 (p.r.) 11.3012.8011.91
22de na voorrondeNees de Bruijn, Oudewater 12.42 12.4200.0000.00
33de na voorrondeAuke de Wit, Jaarsveld 12.04 11.4111.1212.04
4 Gerben van Schaik, Benschop 11.92 10.9311.9211.92
5 Robert Benschop, Snelrewaard 11.51 11.0111.2411.51

Dames B

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeGerianne Boer, Kamerik 11.36 (p.r.) 09.6810.4511.36
22de na voorrondeEline Duurkoop, Woerden 10.99 10.5900.0010.99
33de na voorrondeJudith Mulder, Vlist 10.96 09.9510.8910.96
4 Lieke van Schaik, Benschop 10.59 (p.r.) 09.0109.8610.59
5 Brenda Baars, Benschop 10.32 (p.r.) 10.3110.1710.32
6 Siska den Hartogh, Woerden 10.16 09.4210.1609.20
7 Bente Meijerink, Woerden 10.12 (p.r.) 10.1210.0300.00
8 Michelle van Vuuren, Benschop 09.87 (p.r.) 09.4409.8700.00
9 Annelie Lekkerkerker, IJsselstein 09.38 (p.r.) 09.2909.3409.38

Jongens B

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeTom Vendrig, Montfoort 12.44 (p.r.) 11.1112.4411.46
22de na voorrondeNiels van der Kroef, Linschoten 12.36 (p.r.) 11.4411.8812.36
33de na voorrondeBertram Hutten, IJsselstein 11.95 11.6100.0011.95
4 Matthieu van Vuuren, Benschop 11.19 (p.r.) 10.2011.1611.19
5 Daniel Cluistra, Oudewater 10.58 (p.r.) 10.0009.9310.58

Mixklasse A

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeBram van de Berg, Benschop 13.64 12.6613.6413.07
22de na voorrondeJordin Maton, Benschop 12.83 12.6612.8312.57

Mixklasse B

  NaamBeste afstand1ste2de3de
11ste na voorrondeChristiaan de With, Benschop 13.69 12.2712.1213.69
22de na voorrondeLaurens de Bruijn, Lopik 13.46 12.1111.0813.46
33de na voorrondeMatthijs Oosterom, Linschoten 13.27 12.6113.2712.98
4 Arie de Wit, Jaarsveld 12.86 12.5512.8600.00
5 Jan Pieter den Boer, Benschop 12.57 (p.r.) 11.3712.1212.57





Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 15 april 2014 19:43