Polsstokverspringen

Holland: Uitslagen:
Jaarsveld, 11 juni 2011 Kampioenschap van Jaarsveld





Kampioenschap van Jaarsveld
Uitslagen Jaarsveld, 11 juni 2011

Kampioenen Kampioenschap van Jaarsveld
SeniorenJaco de Groot18.63
DamesWendy Helmes14.52
JuniorenRian Baas17.54
JongensErwin Timmerarends16.13
De medailles geven de rangorde 1\"1ste, 2\"2de en 3\"3de aan van de voorronde
> Details uitslagen verbergen
> wedstrijdlijst
> Aantal fotos: 69
Aantal artikelen/ bijdragen : 3
> IJsselstreek: Verrassingen in Jaarsveld
> Kampioenschap van Jaarsveld 2011: Theo van Kooten de leiderstrui, Jaco de Groot kampioen - Wim Roskam
> Kampioenschap van Jaarsveld Een open strijd? - Eelco Tigchelaar
> Reageer op deze uitslag (0)
Temperatuur: 17 °C
 Windrichting: van links (west/zuidwest)
 Windkracht: 4
 Zon: ja, overwegend
 Neerslag: een bui

Senioren Topklasse

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
1 Jaco de Groot, Woerden 18.63 16.5900.0000.0018.6318.61
21ste na voorrondeTheo van Kooten, Haastrecht 18.55 00.0017.3018.3118.5500.00
32de na voorrondeCorné Spruit, Snelrewaard 18.06 16.1818.0600.0000.0016.85
43de na voorrondeNiels Koetsier, Leeuwarden 17.83 16.5317.8300.0000.0017.26
5 Cornelis de Bruijn, Lopik 16.48 13.6616.1716.4814.2500.00
6 Bastiaan de Bruijn, Lopik 16.16 14.1600.0016.16  
7 Christiaan Spruit, Snelrewaard 16.08 00.0013.1516.08  

Dames Topklasse

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeWendy Helmes, IJsselstein 14.52 12.0913.7214.5214.4800.00
22de na voorrondeCarina den Hartogh, Woerden 13.98 (p.r.) 12.9613.9800.0013.2900.00
33de na voorrondeDymphie van Rooijen, Harmelen 13.76 13.7613.1100.0013.7212.53
4 Liesbeth de With , Woerden 13.05 12.0712.3213.05  
5 Margriet Kamphof, Montfoort 13.00 12.0612.4613.00  
6 Jessica Snoek, Benschop 12.69 12.6911.3300.00  
7 Sofie Strien, Benschop 11.81 11.4900.0011.81  

Junioren Topklasse

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeRian Baas, Oudewater 17.54 16.8717.5416.9614.8315.39
22de na voorrondeWilco van Amerongen, Benschop 17.17 17.1700.0016.5000.0016.89
33de na voorrondeSander van Vliet, Oudewater 16.62 00.0014.7516.6200.0000.00
4 Maik Backx, Haastrecht 16.16 14.9616.1615.8000.0000.00
5 Anthony Lekkerkerker, IJsselstein 16.10 15.9500.0000.0000.0016.10
6 Geert Pieter de Bruijn, Lopik 15.17 15.1715.0800.00  
7 Freek Strien, Benschop 15.08 15.0813.1700.00  
8 Arno Baas, Oudewater 00.00 00.0000.0000.00  

Jongens Topklasse

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeErwin Timmerarends, Montfoort 16.13 00.0015.7800.0012.0616.13
22de na voorrondeMartijn Rietveld, Haastrecht 14.82 13.6214.0614.8200.0000.00
33de na voorrondeGeert Brokking, Lopik 14.56 (p.r.) 14.5613.5912.0800.0000.00
4 Jens Vlasveld, IJsselstein 14.37 14.3714.1614.28  
5 Nees de Bruijn, Oudewater 13.21 13.2100.0013.05  
6 Remco Benschop, Snelrewaard 13.19 12.3913.0913.19  
7 John Cluistra, Haastrecht 12.16 12.1600.0000.00  
8 Stefan Baas, Oudewater 12.16 12.1600.0000.00  

Senioren A

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeWerner Kamphof, Oudewater 15.49 13.4115.4900.00  
22de na voorrondeErik Bos, Waarder 15.11 14.3915.1100.00  
33de na voorrondePieter Hielema, Kockengen 14.71 14.7100.0000.00  
4 Hans van Eijk, Bergschenhoek 14.35 12.6814.3514.17  
5 Corné Lekkerkerker, IJsselstein 00.00 00.0000.0000.00  

Junioren A

  NaamBeste afstand1ste2de3deFinale 1Finale 2
11ste na voorrondeThomas van Midden, Vlist 15.32 14.5415.1415.32  
22de na voorrondeLaurens Lekkerkerker, IJsselstein 15.31 14.4515.3115.02  
33de na voorrondeDennis van Zelderen, Lopik 15.15 13.5414.9815.15  
4 Johnny Haars, Uitweg 14.21 14.2100.0014.20  
5 Bas van Ingen, Zegveld 14.11 12.6013.9414.11  
6 Wilco den Boer, Benschop 11.58 11.5800.0000.00  






Website designed and developed by: Segami Images - Last updated: 24 juli 2014 14:25