Leeftijdsklassement

Jongens/ Heren - leeftijd 0 jaar t/m 10 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Jesper Lodder20107.4051.77114.748.578.57
2Bas den Besten20107.7051.61114.898.008.00
3Olivier Bosman20107.5251.51116.588.378.37
4Mark Boer20107.2749.84110.807.917.91
5Niels Beukers20107.4728.85106.107.827.82
6Joep van der Mark20107.4821.3967.747.997.99

Meisjes/ Vrouwen - leeftijd 0 jaar t/m 10 jaar

 NaamGeboortejaarGem. afstandKlassementRankingSeiz. recordPers. record
1Manon van Vliet20106.7026.3597.317.007.00
2Julia van der Kleij20107.207.2081.287.387.38

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond