Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
06-07-2019IJlstTweekamp Holland-FrieslandNard Brandsma
20.54 meter
Fabiënne Overbeek
15.05 meter
Reinier Overbeek
18.80 meter
Rutger Haanstra
17.36 meter
Femke Rispens
14.13 meter

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
17-07-2019It Heidenskip1e klasseSytse Bokma
19.77 meter
Marrit v/d Wal
17.89 meter
Wietse Nauta
18.31 meter
Rutger Haanstra
18.03 meter
Femke Rispens
14.31 meter
15-07-2019Grijpskerk1e klasseBobby Zwaagman
19.80 meter
Marrit v/d Wal
15.79 meter
Folkert Veldstra
17.69 meter
Rutger Haanstra
17.38 meter
Hanneke Westert
14.66 meter
13-07-2019Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 2Ysbrand Galama
19.91 meter
Marrit v/d Wal
15.48 meter
Folkert Veldstra
17.88 meter
Rutger Haanstra
18.24 meter
Femke Rispens
15.10 meter
10-07-2019Grijpskerk1e klasse AFGELAST     
03-07-2019It Heidenskip1e klasseNard Brandsma
20.55 meter
Marrit v/d Wal
14.50 meter
Wietse Nauta
19.13 meter
Rutger Haanstra
18.27 meter
Femke Rispens
14.39 meter
29-06-2019IJlst1e klasseSytse Bokma
20.39 meter
Marrit v/d Wal
15.34 meter
Wietse Nauta
16.90 meter
Rutger Haanstra
17.24 meter
Femke Rispens
14.42 meter
26-06-2019Buitenpost1e klasseYsbrand Galama
18.87 meter
Marrit v/d Wal
14.82 meter
Wietse Nauta
19.19 meter
Wytse Steensma
16.44 meter
Femke Rispens
13.43 meter
22-06-2019Winsum1e klasseSytse Bokma
20.33 meter
Marrit v/d Wal
16.08 meter
Wietse Nauta
18.14 meter
Rutger Haanstra
17.48 meter
Lisse v/d Knaap
14.12 meter
15-06-2019Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 1Thewis Hobma
20.13 meter
Boukje de Boer
14.74 meter
Wietse Nauta
17.28 meter
Stefan Douma
16.28 meter
Femke Rispens
14.02 meter
12-06-2019Burgum1e klasse - Eelke Scherjon MemorialYsbrand Galama
20.16 meter
Akke Dijkstra
14.12 meter
Wietse Nauta
18.34 meter
Riemer Durk Krol
17.16 meter
Tirza Boschma
14.23 meter
08-06-2019Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial AFGELAST     
05-06-2019Winsum1e klasseSytse Bokma
19.61 meter
Akke Dijkstra
15.13 meter
Wietse Nauta
18.14 meter
Rutger Haanstra
17.39 meter
Tirza Boschma
13.62 meter
01-06-2019IJlst1e klasseYsbrand Galama
19.48 meter
Marije Reitsma
13.15 meter
Wietse Nauta
18.17 meter
Rutger Haanstra
16.99 meter
Femke Rispens
13.73 meter
25-05-2019It Heidenskip1e klasseJan Teade Nauta
19.19 meter
Sigrid Bokma
14.72 meter
Wietse Nauta
17.57 meter
Riemer Durk Krol
17.77 meter
Femke Rispens
15.47 meter
22-05-2019Grijpskerk1e klasseJan Teade Nauta
19.63 meter
Sigrid Bokma
14.91 meter
Wietse Nauta
17.45 meter
Rutger Haanstra
16.96 meter
Femke Rispens
12.86 meter
18-05-2019Buitenpost1e klasseJan Teade Nauta
20.07 meter
Sigrid Bokma
14.14 meter
Wietse Nauta
17.08 meter
Rutger Haanstra
17.03 meter
Femke Rispens
12.98 meter

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
17-07-2019LinschotenLange Willem TrofeeJaco de Groot
20.53 meter
Wendy Helmes
16.29 meter
Reinier Overbeek
20.30 meter
Guus Hoogland
17.55 meter
Laura Maaijen
14.29 meter
13-07-2019ZegveldBoer Bert BokaalWilco van Amerongen
21.28 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
17.22 meter
Wijnan van Ingen
17.93 meter
Harmen Timmerarends
17.70 meter
Laura Maaijen
13.21 meter
11-07-2019ZegveldZegvelds KampioenschapWilco van Amerongen
20.98 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.50 meter
Reinier Overbeek
19.49 meter
Mark van der Horst
17.65 meter
Thalina van der Wind
14.25 meter
10-07-2019ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast     
03-07-2019PolsbroekerdamKampioenschap van de LopikerwaardWilco van Amerongen
20.14 meter
Fabiënne Overbeek
14.57 meter
Daniel Cluistra
17.20 meter
Roy Velis
17.48 meter
Suzanne Mulder
13.10 meter
29-06-2019JaarsveldSjors Overbeek Interieurs BokaalJaco de Groot
21.81 meter
Wendy Helmes
15.10 meter
Reinier Overbeek
20.23 meter
Roy Velis
17.74 meter
Laura Maaijen
13.36 meter
26-06-2019JaarsveldEikelenboom BokaalRian Baas
19.88 meter
Wendy Helmes
14.14 meter
Daniel Cluistra
17.92 meter
Harmen Timmerarends
16.38 meter
Rianne de Regt
13.57 meter
22-06-2019VlistDe Samenwerking BokaalRian Baas
20.20 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.71 meter
Reinier Overbeek
19.56 meter
Guus Hoogland
17.88 meter
Thalina van der Wind
14.22 meter
20-06-2019VlistHoffman BokaalWouter van Midden
19.18 meter
Fabiënne Overbeek
14.70 meter
Reinier Overbeek
18.45 meter
Mark van der Horst
17.52 meter
Thalina van der Wind
13.59 meter
15-06-2019PolsbroekerdamPolsstokdag Jeva BokaalJaco de Groot
21.57 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.68 meter
Lucas van Eijk
18.41 meter
Harmen Timmerarends
17.20 meter
Laura Maaijen
14.04 meter
12-06-2019PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel BokaalThomas van Midden
19.71 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.08 meter
Reinier Overbeek
18.27 meter
Harmen Timmerarends
16.91 meter
Thalina van der Wind
12.61 meter
08-06-2019ZegveldVerburg Kaas Bokaal - -Afgelast     
05-06-2019ZegveldGrando Keukens en Bad CupJaco de Groot
20.77 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.58 meter
Reinier Overbeek
20.26 meter
Guus Hoogland
17.82 meter
Laura Maaijen
13.60 meter
01-06-2019LinschotenVKP Beveiligingstechniek TrofeeJaco de Groot
21.79 meter
Wendy Helmes
15.06 meter
Reinier Overbeek
20.38 meter
Mark van der Horst
17.18 meter
Meike Zijderlaan
13.02 meter
29-05-2019LinschotenKampioenschap van LinschotenJaco de Groot
21.39 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.18 meter
Reinier Overbeek
20.12 meter
Harmen Timmerarends
17.23 meter
Thalina van der Wind
12.91 meter
25-05-2019JaarsveldNowa Computers BokaalJaco de Groot
21.39 meter
Wendy Helmes
14.98 meter
Reinier Overbeek
18.44 meter
Mark van der Horst
16.90 meter
Laura Maaijen
13.82 meter
22-05-2019JaarsveldKampioenschap van JaarsveldWilco van Amerongen
20.54 meter
Wendy Helmes
13.92 meter
Reinier Overbeek
19.38 meter
Guus Hoogland
16.46 meter
Suzanne Mulder
12.61 meter
18-05-2019VlistRabobank Krimpenerwaard BokaalRian Baas
19.75 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.73 meter
Reinier Overbeek
18.27 meter
Guus Hoogland
17.16 meter
Suzanne Mulder
12.50 meter
11-05-2019LinschotenInstallatiebedrijf vd Vaart BokaalJaco de Groot
20.04 meter
Joriene Baas
14.80 meter
Lucas van Eijk
17.60 meter
Guus Hoogland
16.86 meter
Suzanne Mulder
12.65 meter
04-05-2019KockengenOpening nieuwe schansen / Regiobank bokaal     

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
16-07-2019It Heidenskip2e klasseTsjebbe Galema
16.77 meter
Femke Brouwer
13.27 meter
Wiebren Schukken
14.62 meter
Germ Terpstra
14.46 meter
Berber de Vries
12.76 meter
11-07-2019Winsum2e klasseBenny v/d Ploeg
15.80 meter
Rymke Prins
13.29 meter
Dytmer v/d Wal
14.32 meter
Aise Jan Jongsma
14.38 meter
Fimke v/d Haring
11.95 meter
09-07-2019Grijpskerk2e klasseTsjebbe Galema
16.52 meter
Rymke Prins
11.83 meter
Sjoerd Kramer
14.92 meter
Aise Jan Jongsma
13.92 meter
Henrieke Wijnstra
11.48 meter
02-07-2019It Heidenskip2e klasseBenny v/d Ploeg
15.68 meter
Douwina de Jong
14.75 meter
Sjoerd Kramer
14.94 meter
Germ Terpstra
13.78 meter
Hilde v/d Weij
12.39 meter
29-06-2019IJlst2e klasseAlwin Fonk
15.72 meter
Anneke Broersma
13.30 meter
Hindrik Westra
15.34 meter
Jelmer de Jong
14.11 meter
Hilde v/d Weij
11.60 meter
25-06-2019Buitenpost2e klasseBenny v/d Ploeg
16.23 meter
Douwina de Jong
12.17 meter
Kyrill van Veen
13.91 meter
Jitse Postma
12.60 meter
Hilde v/d Weij
11.58 meter
20-06-2019Winsum2e klasseAlwin Fonk
16.45 meter
Femke Brouwer
13.01 meter
Sjoerd Kramer
14.74 meter
Evert Zijlstra
13.83 meter
Hilde v/d Weij
12.35 meter
14-06-2019Grijpskerk2e klasseAlwin Fonk
15.33 meter
Janneke Wittermans
11.12 meter
Sjoerd Kramer
14.04 meter
Jitse Postma
13.07 meter
Fimke v/d Haring
12.02 meter
11-06-2019Burgum2e klasseTsjebbe Galema
16.80 meter
Marrit v/d Wal
16.00 meter
Folkert Veldstra
16.46 meter
Douwe Abma
15.06 meter
Hilde v/d Weij
12.12 meter
08-06-2019Burgum2e klasse AFGELAST     
04-06-2019Winsum2e klasseNiek Faassen
16.69 meter
Marrit v/d Wal
15.03 meter
Folkert Veldstra
15.78 meter
Douwe Abma
14.22 meter
Hanneke Westert
12.42 meter
01-06-2019IJlst2e klasseTsjebbe Galema
15.50 meter
Anna-Jet Leyenaar
15.11 meter
Thys Jan Bootsma
16.36 meter
Douwe Abma
13.07 meter
Hilde v/d Weij
11.83 meter
25-05-2019It Heidenskip2e klasseNiek Faassen
16.60 meter
Anna-Jet Leyenaar
14.88 meter
Folkert Veldstra
16.53 meter
Michiel Zijlstra
13.53 meter
Fimke v/d Haring
11.69 meter
21-05-2019Grijpskerk2e klasseNiek Faassen
16.47 meter
Marrit v/d Wal
15.18 meter
Jasper Henstra
15.21 meter
Jelle Hendrik Kampen
13.34 meter
Hilde v/d Weij
11.63 meter
18-05-2019Buitenpost2e klasseNiek Faassen
15.68 meter
Marrit v/d Wal
14.82 meter
Jasper Henstra
13.78 meter
Germ Terpstra
12.58 meter
Hanneke Westert
12.62 meter

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
16-07-2019Linschoten2e klasseFloris van Elzakker
16.57 meter
Doriene de Vos-de Wit
13.31 meter
Corné de Regt
15.80 meter
Twan Kastelein
16.25 meter
Hanna Stigter
12.04 meter
13-07-2019ZegveldCoop Bremmer TrofeeJake van Dam
17.10 meter
Marlinda Cluistra
12.22 meter
Corné de Regt
16.30 meter
Casper Bogaard
14.91 meter
Moniek van Vliet
12.83 meter
09-07-2019ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasseBram van den Berg
15.74 meter
Naomi Bergman
11.81 meter
Corné de Regt
16.12 meter
Casper Bogaard
14.93 meter
Moniek van Vliet
12.55 meter
02-07-2019Polsbroekerdam2e klasseRonald van Bemmel
15.37 meter
Doriene de Vos-de Wit
12.20 meter
Aron Verburg
14.83 meter
Rick Cazant
14.70 meter
Lieke Stolwijk
12.25 meter
29-06-2019Jaarsveld2e klasseBram van den Berg
15.43 meter
Doriene de Vos-de Wit
13.78 meter
Bram den Hartogh
14.33 meter
Casper Bogaard
15.19 meter
Lisanne Kroon
12.15 meter
25-06-2019Jaarsveld2e klasseJake van Dam
16.48 meter
Nicole Uitman
12.34 meter
Corné de Regt
15.74 meter
Reymon Tukker
15.91 meter
Lisanne Kroon
12.28 meter
22-06-2019VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasseFloris van Elzakker
15.40 meter
Leonie de Regt
12.76 meter
Boaz Vreman
13.77 meter
Rick Cazant
15.38 meter
Lisanne Kroon
11.62 meter
18-06-2019Vlist2e klasseHarm van der Vlist
15.57 meter
Leonie de Regt
12.17 meter
Corné de Regt
15.16 meter
Ruben van Eijk
14.27 meter
Roza Verburg
11.26 meterLieke Stolwijk
11.41 meter
15-06-2019PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasseGerben van Schaik
16.12 meter
Nicole Uitman
12.01 meter
Corné de Regt
15.85 meter
Casper Bogaard
14.85 meter
Roza Verburg
10.70 meterLieke Stolwijk
11.85 meter
11-06-2019Polsbroekerdam2e klassePaul van Meijeren
17.59 meter
Naomi Bergman
11.53 meter
Corné de Regt
15.27 meter
Casper Bogaard
14.45 meter
Lieke Stolwijk
12.17 meter
08-06-2019ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast     
04-06-2019ZegveldOns pakken ze niet Bokaal Afgelast     
01-06-2019Linschoten2e klasseTeus Korevaar
17.68 meter
Nicole Uitman
13.26 meter
Stijn Overbeek
14.87 meter
Joost van Weelden
13.85 meter
Roza Verburg
10.82 meterLisanne Kroon
11.87 meter
28-05-2019Linschoten2e klassePaul van Meijeren
18.03 meter
Nicole Uitman
12.19 meter
Stijn Overbeek
14.91 meter
Remco de Ruijter
14.71 meter
Lisanne Kroon
11.72 meter
25-05-2019Jaarsveld2e klasseJake van Dam
16.18 meter
Nicole Uitman
11.99 meter
Scott Ottingh
15.03 meter
Ties Meijer
14.10 meter
Meike Zijderlaan
12.30 meter
21-05-2019Jaarsveld2e klasseBram van den Berg
15.71 meter
Liesbeth de Groot - de With
12.25 meter
Davy de Wit
14.99 meter
Ties Meijer
13.48 meter
Hanna Stigter
10.30 meter
18-05-2019VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasseGerben van Schaik
16.77 meter
Leonie de Regt
12.00 meter
Wijnan van Ingen
16.64 meter
Reymon Tukker
13.06 meter
Meike Zijderlaan
11.78 meter
11-05-2019LinschotenZwarte BokaalJob den Hollander
16.61 meter
Liesbeth de Groot - de With
11.64 meter
Wijnan van Ingen
16.07 meter
Remco de Ruijter
13.14 meter
Meike Zijderlaan
11.91 meter

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
13-07-2019Winsum3e klasse     
05-07-2019Grijpskerk3e klasse     
29-06-2019Burgum3e klasse   Auke Jan Jilderda
11.39 meter
Johanna Hollema
10.67 meter
29-06-2019IJlst3e klasse     
22-06-2019Winsum3e klasse   Gerben Brouwer
11.67 meter
Iris Wijbenga
11.34 meter
19-06-2019Grijpskerk3e klasse    Johanna Hollema
9.90 meter
18-06-2019It Heidenskip3e klasse    Maaike Veldstra
9.83 meter
15-06-2019It Heidenskip3e klasse AFGELAST     
08-06-2019Winsum3e klasse AFGELAST     
06-06-2019Buitenpost3e klasse     
01-06-2019IJlst3e klasse     
29-05-2019Grijpskerk3e klasse     
25-05-2019It Heidenskip3e klasse  Dytmer v/d Wal
12.40 meter
Eldert Simon Groenhof
10.81 meter
Rixt v/d Goot
10.15 meter
18-05-2019Burgum3e klasseUlrik Bouke Kuiken
12.83 meter
Astrid v/d Veen
10.04 meter
 Romke Jan Kootstra
12.04 meter
Judith de Haan
10.01 meter

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
16-07-2019LinschotenJeugdGerwin de Jong
9.62 meter
13-07-2019ZegveldSelectiewedstrijd JHK/JNK (GrSch) 
13-07-2019ZegveldCoop Bremmer Trofee JeugdGerwin de Jong
9.66 meter
09-07-2019ZegveldZegvelds Kampioenschap JeugdNikita van Dijk
9.12 meter
02-07-2019PolsbroekerdamJeugdGerwin de Jong
9.47 meter
29-06-2019JaarsveldJeugd selektiewedstrijd JHK/JNK (GrSchans)Harmen Bogaard
10.51 meter
29-06-2019JaarsveldJeugd bij 1e klasseGerwin de Jong
9.34 meter
29-06-2019JaarsveldJeugd bij 2e klasseJanske de Heer
8.22 meter
22-06-2019VlistDe Samenwerking Bokaal JeugdJulian van der Wind
9.13 meter
15-06-2019PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd (Gr S Sel) 
15-06-2019PolsbroekerdamPolsstokdag JeugdGerwin de Jong
8.65 meter
08-06-2019ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd (GrSel) - Afgelst 
08-06-2019ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast 
01-06-2019LinschotenjeugdJulian van der Wind
9.13 meter
25-05-2019JaarsveldJeugd bij 2e klasseFloortje Hijman
8.16 meter
25-05-2019JaarsveldJeugd bij 1e klasseStan van der Bas
9.25 meter
18-05-2019VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal JeugdKarsten Klarenbeek
10.51 meter
11-05-2019LinschotenZwarte Bokaal JeugdLisanne Cazant
8.80 meter
04-05-2019KockengenOpening nieuwe schansen / Regiobank bokaal (jeugd) 

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJongensMeisjesJeugd
13-07-2019Winsum3e klasse - Jeugd   
05-07-2019Grijpskerk3e klasse - Jeugd  Arend Veenstra
8.80 meter
29-06-2019IJlst3e klasse - Jeugd  Redmer Haringa
8.09 meter
29-06-2019Burgum3e klasse - Jeugd  Wietske Pafforaad
8.40 meter
22-06-2019Winsum3e klasse - Jeugd   
19-06-2019Grijpskerk3e klasse - Jeugd  Wietske Pafforaad
7.53 meter
18-06-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd   
15-06-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd AFGELAST   
08-06-2019Winsum3e klasse - Jeugd AFGELAST   
06-06-2019Buitenpost3e klasse - Jeugd  Hidde de Jong
8.57 meter
01-06-2019IJlst3e klasse - JeugdRedmer Haringa
7.46 meter
Maaike Veldstra
8.13 meter
 
29-05-2019Grijpskerk3e klasse - Jeugd  Johanna Hollema
7.01 meter
25-05-2019It Heidenskip3e klasse - Jeugd  Maaike Veldstra
6.49 meter
18-05-2019Burgum3e klasse - Jeugd  Hidde de Jong
8.93 meter

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond