Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart bokaal
Linschoten 16-06-2010

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot19.35
DamesDymphie Baas15.27
JuniorenCorné Spruit17.30
JongensThomas van Midden16.04

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV19.3519.2819.3514.680.000.00
2Bastiaan de Bruijn, LopikJV17.2917.290.0016.4816.040.00
3Pieter Verweij, OudewaterZV17.2617.2614.1817.140.0016.23
4Niels Koetsier, HurdegarypGR16.820.000.0016.82
5Erik Bos, WaarderZV16.6116.4715.1716.61
6Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.5715.6116.5715.83
7Christiaan Spruit, MontfoortLS15.840.0015.5515.84

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Floris van Elzakker, WoerdenZV17.5215.3615.3717.5217.070.00
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.4015.8016.4015.99
3Werner Kamphof, OudewaterLS16.2514.6216.2513.72
4Sebastiaan van Oort, LopikJV16.0716.070.000.00
5Hans van Eijk, BergschenhoekVL15.420.000.0015.42
6Kenneth Broos, LinschotenLS14.910.000.0014.91
7Corné Lekkerkerker, JaarsveldJV14.6013.3313.6114.60
8Pieter Hielema, KockengenZV14.280.0014.280.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas, OudewaterPD15.2714.810.0014.7715.270.00
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.2614.2613.470.000.0013.58
3Jessica Snoek, OudewaterPD13.9713.040.0013.970.0012.83
4Carina den Hartogh, WoerdenLS13.8012.2712.4213.80
5Annemarie van Schaik, UtrechtVL13.2012.4413.20 (p.r.)11.82
6Fabienne Booij, BenschopPD13.0811.5813.08 (p.r.)0.00
7Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.0612.8612.9713.06
8Dorine van der Stok, BenschopPD11.680.0011.6811.21

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné Spruit, WoerdenLS17.3015.740.0013.8117.3016.92
2Wilco van Amerongen, BenschopPD17.2515.6417.2516.290.0011.34
3Rian Baas, UtrechtPD16.110.0016.110.000.000.00
4Geert Pieter de Bruijn, LopikJV15.6515.650.0014.4611.7613.29
5Freek Strien, BenschopPD15.4512.6415.1315.45
6Sander van Vliet, OudewaterPD14.900.0014.9012.70
7Anthony Lekkerkerker, IJsselsteinJV13.080.0013.080.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Johnny Haars, UitwegJV15.8414.8314.6415.84 (p.r.)
2Felipe Roskam, OudewaterPD15.4513.3114.4015.45
3Maik Backx, HaastrechtVL14.8412.380.0014.84
4Matthijs van Rooijen, HarmelenPD13.780.000.0013.78
5Arno Baas, OudewaterPD13.250.000.0013.25

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thomas van Midden, VlistVL16.0416.040.000.0013.7614.14
2Dennis van Duin, HaastrechtVL14.5013.2914.42 (p.r.)13.4614.50 (p.r.)13.73
3Jens Vlasveld, IJsselsteinPD14.3014.3013.450.00
4Martijn van Schaik, BenschopPD14.1314.1312.7212.78
5Bas van Ingen, ZegveldZV13.8313.7213.8312.03
6Wessel Klok, LinschotenLS13.4012.8813.400.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond