Uitslag Installatiebedrijf vd Vaart Bokaal
Linschoten 11-05-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.04
DamesJoriene Baas14.80
JuniorenLucas van Eijk17.60
JongensGuus Hoogland16.86
MeisjesSuzanne Mulder12.65

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.0418.6616.9619.740.0020.04
2Thomas van Midden, VlistVL19.0418.200.000.0018.0419.04
3Erwin Timmerarends, MontfoortLS18.7817.1418.7816.860.0015.34
4Ricardo Faaij, HaastrechtLS18.6317.5616.6317.3418.630.00
5Wilco van Amerongen, BenschopPD18.1616.7918.160.0017.2817.26
6Rian Baas, UtrechtPD17.9715.6417.820.0013.1317.97
7Maik Backx, HaastrechtVL17.5116.7717.5117.27
8Jan-Willem de Groot, LinschotenLS17.1015.2916.9017.10
9Sander van Vliet, OudewaterPD16.2515.3616.2516.24
10Richard van Bemmel, UtrechtLS16.1715.2815.5816.17
11Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.0114.7315.6716.01
12Jos van der Vlist, BenschopPD15.360.0015.3613.75
13Arie Jan van der Vlist, SchoonhovenVL14.600.000.0014.60
14Wouter van Midden, VlistVL0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Joriene Baas, OudewaterPD14.8011.9114.8012.910.0013.55
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.2113.8014.210.0013.85
3Eline Duurkoop, WoerdenLS13.6512.3912.5713.6513.2813.62
4Iris Mulder, VlistVL12.5912.4211.7012.59
5Demi Groothedde, JaarsveldJV12.5311.8912.5311.92
6Brenda Baars, BenschopPD11.8711.8711.7711.85
7Julia van Eijk, HaastrechtVL11.850.0011.850.00
8Marlinda Cluistra, HaastrechtPD10.450.0010.450.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.6017.0817.6016.4113.0216.30
2Timon de Haay, LopikPD16.7715.6216.7716.1714.1916.39
3Daniel Cluistra, HaastrechtPD16.2316.1515.6616.2313.820.00
4Chris Anker, VlistVL16.1115.7716.1116.10
5Corné de Regt, LinschotenLS15.8114.0814.4815.81
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD15.6714.8115.6715.42
7Bas van Leeuwen, WoerdenLS15.6515.3815.650.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Guus Hoogland, MontfoortLS16.8615.5216.860.000.0015.98
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.7014.4116.1016.7013.86
3Hidde van Dam, MontfoortLS15.6613.8115.6615.550.0014.16
4Roef Eijzenga, JaarsveldJV15.3014.0215.3012.75
5Rick Cazant, KockengenSV13.3012.3013.3012.64

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL12.6511.4912.6511.7911.790.00
2Rianne de Regt, LinschotenLS12.4911.4512.1112.480.0012.49 (p.r.)
3Laura Maaijen, HaastrechtPD11.5811.3610.4711.580.0011.33
4Eline Kastelein, ZegveldZV11.0610.3211.060.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond