Uitslag 1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
Burgum 12-06-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenYsbrand Galama20.16
DamesAkke Dijkstra14.12
JuniorenWietse Nauta18.34
JongensRiemer Durk Krol17.16
MeisjesTirza Boschma14.23

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ysbrand Galama, WarkumHS20.160.0015.1120.16
2Thewis Hobma, HarlingenIJ19.6515.1519.6518.68
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ19.0419.040.000.00
4Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.5817.550.0018.58
5Sytse Bokma, HindeloopenHS17.8314.230.0017.83
6Freark Kramer, It HeidenskipHS17.0917.0915.500.00
7Bobby Zwaagman, IJlstIJ14.4814.480.000.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bauke de Jong, ParregaHS18.860.0018.86 (p.r.)16.27
2Jarno Hoekstra, IJlstIJ17.630.0015.1417.63
3Feike Stellingwerf, KoudumHS17.200.0017.200.00
4Alwin Fonk, BurgumBG16.5816.5814.3914.49
5Thijs Faassen, LeeuwardenWI16.0414.900.0016.04
6Daan de Vries, HurdegarypBG15.9715.8014.8115.97
7Jelle Douwe de Vries, It HeidenskipHS13.7613.760.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Akke Dijkstra, BuitenpostBT14.120.000.0014.12
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.8013.250.0013.80
3Boukje de Boer, It HeidenskipHS13.5113.5112.6613.46
4Liselotte Veenstra, SuwâldBG12.0612.060.0011.71
5Marije Reitsma, IJlstIJ11.180.0011.180.00
6Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ18.3416.9017.8118.34
2Jesper Demmer, WorkumHS18.0116.4218.01 (p.r.)0.00
3Minne Smit, WinsumWI16.180.000.0016.18
4Jos Bethlehem, IJlstIJ15.8514.3915.6015.85
5Auke Zijlstra, IJlstIJ15.4515.4514.83
6Hindrik Westra, BurgumBG15.3514.890.0015.35 (p.r.)
7Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.210.000.0015.21
8Renzo Zwaagman, IJlstIJ14.840.0014.840.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Riemer Durk Krol, HeegIJ17.1613.1717.1616.51
2Rutger Haanstra, It HeidenskipHS16.730.0014.6816.73
3Wytse Steensma, JoureIJ16.210.0015.7616.21
4Stefan Douma, OppenhuizenIJ16.1712.830.0016.17
5Bouwe Westert, SneekIJ15.7714.580.0015.77 (p.r.)
6Peter Faber, OldehoveGR15.5215.520.000.00
7Jelte Folkertsma, HemelumHS13.8312.8213.8313.66

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Tirza Boschma, IJlstIJ14.2314.230.0012.65
2Pytrix Westra, BurgumBG13.9110.7313.0413.91
3Femke Rispens, NiehoveGR13.7513.1613.7513.54
4Lisse v/d Knaap, IJlstIJ13.3712.0813.370.00
5Manon Koehoorn, SneekIJ12.9012.2211.4512.90 (p.r.)
6Inger Haanstra, It HeidenskipHS12.510.0011.7412.51
7Henrieke Wijnstra, TzumWI12.0910.9111.9012.09
8Marike Jansen, ParregaHS12.090.000.0012.09

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond