DatumTijdPlaatsNaam
1za 20-07-201914:30LinschotenJeugd
2za 20-07-201914:30Linschoten2e klasse
3za 20-07-201918:30Linschotenvan Vliet Caravans Cup
4di 30-07-201919:00VlistRecycle Cup Vlist 2e klasse
5di 30-07-201919:00VlistRecycle Cup Vlist Jeugd
6wo 31-07-201919:00VlistRecycle Cup Vlist
7za 03-08-201914:30VlistVlisterbokaal 2e klasse
8za 03-08-201914:30VlistVlisterbokaal Jeugd
9za 03-08-201918:30VlistVlisterbokaal
10di 06-08-201919:00Polsbroekerdam2e klasse
11di 06-08-201919:00PolsbroekerdamJeugd
12wo 07-08-201919:00PolsbroekerdamKlever Montage Bokaal
13vr 09-08-201918:30VlistHollands Kampioenschap Jeugd
14za 10-08-201914:00PolsbroekerdamHollands Kampioenschap
15ma 12-08-201919:00Zegveld2e klasse
16ma 12-08-201919:00Zegveldjeugd
17di 13-08-201919:00Zegveld1e klasse
18wo 14-08-201918:00BurgumPollepleats Nationale Competitie
19vr 16-08-201919:00Jaarsveld2e klasse
20vr 16-08-201919:00JaarsveldJeugd
21za 17-08-201914:00JaarsveldRB traprenovatie Bokaal
22za 17-08-201914:00JaarsveldJeugd
23za 17-08-201918:00JaarsveldPollepleats Nationale Competitie
24ma 19-08-201919:00Vlist2e klasse
25ma 19-08-201919:00VlistJeugd
26di 20-08-201919:00Vlist1e klasse
27wo 21-08-201918:00VlistKaasboerderij van Eijk / Pollepleats Nationale Competitie
28do 22-08-201919:00Linschoten2e klasse
29do 22-08-201919:00LinschotenJeugd
30vr 23-08-201919:00Linschoten1e klasse
31za 24-08-201913:00It HeidenskipNederlandse Kampioenschappen Jeugd
32za 24-08-201918:00It HeidenskipPollepleats Nationale Competitie
33di 27-08-201918:00JaarsveldJeugd + Ouders
34za 31-08-201914:00ZegveldNederlands Kampioenschap
35za 07-09-201913:00JaarsveldSpel Verhuur Centrale Koppelcup
36za 07-09-201913:00JaarsveldSpel Verhuur Centrate Koppelcup Jeugd
37za 14-09-201913:00KockengenAfsluitingswedstrijd (jeugd)
38za 14-09-201913:00KockengenAfsluitingswedstrijd

Wedstrijden eerder in 2019

 DatumTijdPlaatsNaam
104-05-201913:00:00KockengenOpening nieuwe schansen / Regiobank bokaal (jeugd)
204-05-201913:00:00KockengenOpening nieuwe schansen / Regiobank bokaal
311-05-201914:30:00LinschotenInstallatiebedrijf vd Vaart Bokaal
411-05-201918:30:00LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
511-05-201918:30:00LinschotenZwarte Bokaal
618-05-201914:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal Jeugd
718-05-201914:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
818-05-201918:30:00VlistRabobank Krimpenerwaard Bokaal
921-05-201919:00:00Jaarsveld2e klasse
1022-05-201919:00:00JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
1125-05-201914:30:00JaarsveldNowa Computers Bokaal
1225-05-201914:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
1325-05-201918:30:00Jaarsveld2e klasse
1425-05-201918:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
1528-05-201919:00:00Linschoten2e klasse
1629-05-201919:00:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
1701-06-201914:30:00Linschoten2e klasse
1801-06-201914:30:00Linschotenjeugd
1901-06-201918:30:00LinschotenVKP Beveiligingstechniek Trofee
2004-06-201919:00:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal Afgelast
2105-06-201919:00:00ZegveldGrando Keukens en Bad Cup
2208-06-201914:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd (GrSel) - Afgelst
2308-06-201914:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast
2408-06-201914:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast
2508-06-201918:30:00ZegveldVerburg Kaas Bokaal - -Afgelast
2611-06-201919:00:00Polsbroekerdam2e klasse
2712-06-201919:00:00PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel Bokaal
2815-06-201911:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd (Gr S Sel)
2915-06-201911:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
3015-06-201911:00:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
3115-06-201914:30:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeva Bokaal
3218-06-201919:00:00Vlist2e klasse
3320-06-201919:00:00VlistHoffman Bokaal
3422-06-201914:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
3522-06-201914:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal Jeugd
3622-06-201918:30:00VlistDe Samenwerking Bokaal
3725-06-201919:00:00Jaarsveld2e klasse
3826-06-201919:00:00JaarsveldEikelenboom Bokaal
3929-06-201914:30:00JaarsveldJeugd selektiewedstrijd JHK/JNK (GrSchans)
4029-06-201914:30:00JaarsveldJeugd bij 1e klasse
4129-06-201914:30:00JaarsveldSjors Overbeek Interieurs Bokaal
4229-06-201918:30:00Jaarsveld2e klasse
4329-06-201918:30:00JaarsveldJeugd bij 2e klasse
4402-07-201919:00:00Polsbroekerdam2e klasse
4502-07-201919:00:00PolsbroekerdamJeugd
4603-07-201919:00:00PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard
4706-07-201914:00:00IJlstTweekamp Holland-Friesland
4809-07-201919:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
4909-07-201919:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
5010-07-201919:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast
5111-07-201919:00:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
5213-07-201914:30:00ZegveldSelectiewedstrijd JHK/JNK (GrSch)
5313-07-201914:30:00ZegveldCoop Bremmer Trofee
5413-07-201914:30:00ZegveldCoop Bremmer Trofee Jeugd
5513-07-201918:30:00ZegveldBoer Bert Bokaal
5616-07-201919:00:00Linschoten2e klasse
5716-07-201919:00:00LinschotenJeugd
5817-07-201919:00:00LinschotenLange Willem Trofee

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond