De wedstrijdkalender is nog niet definitief vastgesteld en kan de komende periode nog wijzigen.

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 08-05-202114:30Polsbroekerdam1e klasse
2za 08-05-202118:30Polsbroekerdam2e klasse
3za 08-05-202118:30PolsbroekerdamJeugd
4vr 14-05-202118:30VlistRabobank bokaal 2e Klasse
5vr 14-05-202118:30VlistRabobank Bokaal Jeugd
6za 15-05-202114:30VlistRabobank Bokaal
7di 18-05-202119:00Linschoten2e klasse
8wo 19-05-202119:00LinschotenKampioenschap van Linschoten
9za 22-05-202114:30JaarsveldNowa Computers Bokaal
10za 22-05-202114:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
11za 22-05-202118:30JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse)
12za 22-05-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
13di 25-05-202119:00ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase
14wo 26-05-202119:00ZegveldZegvelds Kampioenschap
15za 29-05-202114:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse
16za 29-05-202114:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd
17za 29-05-202118:30ZegveldVerburg Kaas Bokaal
18di 01-06-202119:00Polsbroekerdam2e klasse
19wo 02-06-202119:00Polsbroekerdam1e klasse
20za 05-06-202111:00PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd
21za 05-06-202114:30PolsbroekerdamDutch Jump event
22za 05-06-202118:30PolsbroekerdamDutch Jump event
23di 08-06-202119:00Vlist2e Klasse
24wo 09-06-202119:00VlistHoffman DME Techniek Bokaal
25za 12-06-202114:30VlistVlister Bokaal 2e Klasse
26za 12-06-202114:30VlistVlister Bokaal Jeugd
27za 12-06-202118:30VlistVlister Bokaal
28di 15-06-202119:00Kockengen2e klasse
29wo 16-06-202119:00Kockengen1e klasse
30vr 18-06-202119:00Kockengen1e klasse
31za 19-06-202118:30Kockengen2e klasse
32za 19-06-202118:30KockengenJeugd
33di 22-06-202114:30Jaarsveld2e klasse
34wo 23-06-202118:30JaarsveldRB Traprenovatie Bokaal
35za 26-06-202114:30JaarsveldSjors Overbeek Bokaal
36za 26-06-202114:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
37za 26-06-202118:30Jaarsveld2e klasse
38za 26-06-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
39di 29-06-202119:00VlistDe Samenwerking Bokaal 2e klasse
40di 29-06-202119:00VlistSamenwerking Bokaal Jeugd
41wo 30-06-202119:00VlistDe Samenwerking Bokaal
42za 03-07-202114:00VlistTweekamp
43di 06-07-202119:00Linschoten2e klasse
44di 06-07-202119:00LinschotenJeugd
45wo 07-07-202119:00LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart Bokaal
46za 10-07-202114:30LinschotenVKP Trofee
47za 10-07-202118:30LinschotenZwarte Bokaal 2e klasse
48za 10-07-202118:30LinschotenZwarte Bokaal Jeugd
49di 13-07-202119:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal 2e klasse
50di 13-07-202119:00ZegveldOns pakken ze niet Bokaal Jeugd
51wo 14-07-202119:00Zegveld1e klasse
52vr 16-07-202119:00Kockengen1e klasse
53za 17-07-202118:30Kockengen2e klasse
54za 17-07-202118:30KockengenJeugd
55di 20-07-202119:00Polsbroekerdam2e klasse
56di 20-07-202119:00PolsbroekerdamJeugd
57wo 21-07-202119:00Polsbroekerdam1e klasse
58za 24-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag Jeugd
59za 24-07-202111:00PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasse
60za 24-07-202119:00PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse
61za 31-07-20219:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
62za 31-07-202113:00It HeidenskipNFM (middagronde)
63za 31-07-202118:30It HeidenskipNFM Finale
64di 03-08-202118:30LinschotenJeugd
65di 03-08-202118:30Linschoten2e klasse
66wo 04-08-202118:30LinschotenLange Willem Trofee / Camping de Boerderij
67za 07-08-202114:30Linschoten2e klasse
68za 07-08-202114:30LinschotenJeugd
69za 07-08-202118:30Linschotenvan Vliet Caravans Cup
70di 10-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 2e klasse
71di 10-08-202118:30Jaarsveld2e klasse
72wo 11-08-202118:30JaarsveldJeugd bij 1e klasse
73wo 11-08-202118:30JaarsveldKampioenschap van Jaarsveld
74vr 13-08-202118:00ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd
75za 14-08-202114:00JaarsveldHollands Kampioenschap
76di 17-08-202118:30Kockengen2e klasse
77di 17-08-202118:30KockengenJeugd
78wo 18-08-202118:30Kockengen1e klasse
79za 21-08-202114:30ZegveldZegvelds Kampioenschap Jeugd
80za 21-08-202114:30ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasse
81za 21-08-202118:30ZegveldBoer Bert Bokaal
82di 24-08-202118:30VlistRecycle Cup 2e klasse
83di 24-08-202118:30VlistRecycle Cup Jeugd
84wo 25-08-202118:30Vlist1e klasse
85vr 27-08-202118:00Polsbroekerdam2e klasse
86za 28-08-202113:00KockengenNederlands Kampioenschap Jeugd
87za 28-08-202118:00Polsbroekerdam1e klasse
88ma 30-08-202118:00JaarsveldJeugd + ouders
89za 04-09-202114:00BurgumNederlands Kampioenschap Fierljeppen
90za 11-09-202110:30Kockengenopen wedstrijd Jaarmarkt

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond