De wedstrijdkalender is nog niet definitief vastgesteld en kan de komende periode nog wijzigen.
Datum | Tijd | Plaats | Naam | |
---|---|---|---|---|
1 | za 11-05-2024 | 13:00 | Kockengen | 3e klasse |
2 | za 11-05-2024 | 13:00 | Kockengen | Jeugd |
3 | za 11-05-2024 | 15:00 | Kockengen | 2e klasse |
4 | za 11-05-2024 | 18:30 | Kockengen | 1e klasse |
5 | di 14-05-2024 | 19:00 | Kockengen | 3e klasse |
6 | wo 15-05-2024 | 19:00 | Kockengen | 1e klasse |
7 | za 18-05-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
8 | za 18-05-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
9 | za 18-05-2024 | 15:00 | Linschoten | Veehandel Spruit Bokaal 2e kl |
10 | za 18-05-2024 | 18:30 | Linschoten | Van Vliet Caravans Cup |
11 | wo 22-05-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Nico Sluis Vleeswaren Bokaal 2e kl |
12 | za 25-05-2024 | 13:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal 3e kl |
13 | za 25-05-2024 | 13:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal Jeugd |
14 | za 25-05-2024 | 15:00 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal 2e kl |
15 | za 25-05-2024 | 18:30 | Zegveld | Verburg Kaas Bokaal |
16 | di 28-05-2024 | 19:00 | Linschoten | 3e klasse |
17 | wo 29-05-2024 | 19:00 | Linschoten | Lange Willem Trofee (Camping "de Boerderij") |
18 | za 01-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
19 | za 01-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
20 | za 01-06-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
21 | za 01-06-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
22 | wo 05-06-2024 | 19:00 | Kockengen | 2e klasse |
23 | za 08-06-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
24 | za 08-06-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
25 | za 08-06-2024 | 15:00 | Linschoten | 2e klasse |
26 | za 08-06-2024 | 18:30 | Linschoten | Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal |
27 | di 11-06-2024 | 19:00 | Zegveld | Ons pakken ze niet Bokaal 3e kl |
28 | wo 12-06-2024 | 19:00 | Zegveld | Snacker Dekker Bokaal |
29 | za 15-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
30 | za 15-06-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
31 | za 15-06-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
32 | za 15-06-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
33 | wo 19-06-2024 | 19:00 | Linschoten | 2e klasse |
34 | za 22-06-2024 | 13:00 | Vlist | 3e klasse |
35 | za 22-06-2024 | 13:00 | Vlist | Jeugd |
36 | za 22-06-2024 | 15:00 | Vlist | 2e klasse |
37 | za 22-06-2024 | 18:30 | Vlist | 1e klasse |
38 | di 25-06-2024 | 19:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
39 | wo 26-06-2024 | 19:00 | Jaarsveld | 1e klasse |
40 | za 29-06-2024 | 13:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
41 | za 29-06-2024 | 13:00 | Polsbroekerdam | Jeugd |
42 | za 29-06-2024 | 15:00 | Polsbroekerdam | Jeva Bokaal |
43 | za 29-06-2024 | 18:30 | Polsbroekerdam | Van Kats Machines Cup 2e kl |
44 | wo 03-07-2024 | 19:00 | Zegveld | The Audit Company Bokaal 2e kl |
45 | za 06-07-2024 | 14:00 | Winsum | Tweekamp Friesland-Holland |
46 | di 09-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
47 | wo 10-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Uw Groene Vakwinkel Bokaal |
48 | za 13-07-2024 | 13:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap 3e kl |
49 | za 13-07-2024 | 13:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap Jeugd |
50 | za 13-07-2024 | 15:00 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap 2e kl |
51 | za 13-07-2024 | 18:30 | Zegveld | Zegvelds Kampioenschap |
52 | wo 17-07-2024 | 19:00 | Vlist | 2e klasse |
53 | wo 17-07-2024 | 19:00 | Vlist | Jeugd |
54 | za 20-07-2024 | 13:00 | Jaarsveld | 3e klasse |
55 | za 20-07-2024 | 13:00 | Jaarsveld | Jeugd |
56 | za 20-07-2024 | 15:00 | Jaarsveld | 2e klasse |
57 | za 20-07-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 1e klasse |
58 | di 23-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | 3e klasse |
59 | di 23-07-2024 | 19:00 | Polsbroekerdam | Jeugd |
60 | wo 24-07-2024 | 19:00 | Vlist | 1e klasse |
61 | za 27-07-2024 | 13:00 | Linschoten | 3e klasse |
62 | za 27-07-2024 | 13:00 | Linschoten | Jeugd |
63 | za 27-07-2024 | 15:00 | Linschoten | Zwarte Bokaal 2e kl |
64 | za 27-07-2024 | 18:30 | Linschoten | VKP Beveiligingstechniek Trofee |
65 | do 01-08-2024 | 11:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM voorronde |
66 | do 01-08-2024 | 15:00 | It Heidenskip | Jeugd NFM Finale |
67 | za 03-08-2024 | 9:00 | It Heidenskip | NFM (ochtendronde) |
68 | za 03-08-2024 | 13:00 | It Heidenskip | NFM (middagronde) |
69 | wo 07-08-2024 | 18:30 | Zegveld | De Wit Aggregaten Bokaal 2e kl |
70 | wo 07-08-2024 | 18:30 | Zegveld | De Wit Aggregaten Bokaal Jeugd |
71 | vr 09-08-2024 | 18:30 | Kockengen | Hollands Kampioenschap Jeugd |
72 | za 10-08-2024 | 13:00 | Kockengen | 3e klasse |
73 | za 10-08-2024 | 13:00 | Kockengen | Jeugd |
74 | za 10-08-2024 | 15:00 | Kockengen | 2e klasse |
75 | za 10-08-2024 | 18:30 | Kockengen | 1e klasse |
76 | di 13-08-2024 | 18:30 | Vlist | 3e klasse |
77 | di 13-08-2024 | 18:30 | Vlist | Jeugd |
78 | wo 14-08-2024 | 18:30 | Vlist | 1e klasse |
79 | za 17-08-2024 | 14:00 | Vlist | Hollands Kampioenschap |
80 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Jaarsveld | 2e klasse |
81 | wo 21-08-2024 | 18:30 | Jaarsveld | Jeugd |
82 | vr 23-08-2024 | 18:30 | Zegveld | Boer Bert Bokaal |
83 | za 24-08-2024 | 13:00 | Burgum | Nederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen |
84 | ma 26-08-2024 | 18:30 | Vlist | 2e klasse |
85 | di 27-08-2024 | 18:30 | Vlist | 3e klasse |
86 | wo 28-08-2024 | 18:30 | Polsbroekerdam | Klever Montage Bokaal |
87 | za 31-08-2024 | 14:00 | Polsbroekerdam | Nederlandse Kampioenschappen Fierljeppen |
Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond