Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Sytse Bokma 21.13 - Dames: Tessa Kramer 16.22 - Junioren: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Sytse Bokma 21.13 - Dames: Tessa Kramer 16.22 - Junioren: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Sytse Bokma 21.13 - Dames: Tessa Kramer 16.22 - Junioren: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Sytse Bokma 21.13 - Dames: Tessa Kramer 16.22 - Junioren: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Sytse Bokma 21.13 - Dames: Tessa Kramer 16.22 - Junioren: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Tweekamp - It Heidenskip Winnaars: Senioren Topklasse groep 1: Sytse Bokma 21.13 - Senioren Topklasse groep 2: Bauke de Jong 18.99 - Dames Topklasse: Tessa Kramer 16.22 - Junioren Topklasse: Reinier Overbeek 20.26 - Jongens Topklasse: Wessel Schenk 17.04 - Meisjes Topklasse: Hanneke Westert 15.49 -
Uitslagen - Jeugd - It Heidenskip Winnaars: Jeugd A: Hylke Brouwer 10.10 - Jeugd B: Sander Postma 9.18 - Jeugd C: Johannes Vogel 7.56 - Jeugd D: Milan v/d Heijden 7.11 -
live úttsjoering Omrop Fryslân: Twakamp Fryslân Hollan Friezen op jacht nei revâns Twakamp tsjin Hollanners
Uitslagen - 3e klasse - It Heidenskip Winnaars: Senioren B: Auke Zijlstra 15.00 - Dames B: Henrieke Wijnstra 14.01 - Junioren B: Sietze Ketelaar 16.45 - Jongens C: Daniël Veenstra 13.26 - Meisjes B: Brecht v/d Zee 12.46 -
Finale is kers op de taart bij fierljeppen It Heidenskip Beste seizoenprestatie Marrit van der Wal: 17,27 m en Freark Kramer is de tiende winnaar.
Freark Kramer bêste ljepper op It Heidenskip Marrit van der Wal ljept it fierst by de froulju: 17,27 m
Uitslagen - Snacker Dekker Bokaal (R Nrd) - Zegveld Winnaars: Senioren: Gerwin Kastelein 18.33 - Dames: Gerianne Boer 14.31 - Junioren: Eimert van Ingen 16.54 - Jongens: Arien Kastelein 14.86 - Meisjes: Sanne Hoogenboom 11.93 -
Uitslagen - 1e klasse - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Freark Kramer 20.35 - Dames: Marrit v/d Wal 17.27 - Junioren: Wisse Broekstra 18.72 - Jongens: Brent Monsma 16.47 - Meisjes: Hanneke Westert 15.66 -
ABZ De Samenwerking verlengt het sponsorcontract met de PBH Deze week tekenden directeur Marcel Roordink van ABZ De Samenwerking en voorzitter André Faaij van de Polsstokbond Holland een nieuw sponsorcontract.
Red Bull Fierste Ljepper in Haarlem Red Bull Fierste Ljepper komt weer terug. Op zondag 31 juli worden in het centrum van Haarlem voor Molen De Adriaan de 24 beste Nederlandse fierljeppers uitgedaagd om hoger te klimmen en verder te springen dan ze ooit hebben gedaan.
Uitslagen - Recycle Cup (R Zd) - Vlist Winnaars: Senioren: Maik Backx 16.39 - Dames: Lizanne Schilt 12.67 - Jongens: Willem de Groot 14.05 - Meisjes: Isabel Overbeek 11.40 -
Uitslagen - 2e klasse - It Heidenskip Winnaars: Senioren: Folkert Veldstra 17.68 - Dames: Lisse v/d Knaap 14.73 - Junioren: Stefan Douma 16.76 - Jongens: Martijn Zuidersma 15.35 - Meisjes: Inez Bouwman 13.29 -
Rutger Piersma houdt nieuwe traditie in stand Marrit van der Wal en Hanneke Westert verbeteren schansrecords
Vlisterbokaal De omstandigheden leken prima om een goede sprong te maken maar veel sprongen leverden een plons in het water op.
Selectie Tweekamp Polsstokbond Holland

Zaterdag is de selectie voor deelname aan de Tweekamp bekend gemaakt.

A.s. zaterdag 2 juli mogen de volgende springers in It Heidenskip hun uiterste best doen voor de winst van de zilveren wisselbeker en de eer van deze teamwedstrijd.
Promotie en degradatie

Beste springers, het is tijd voor de tweede promotie/degradatie ronde.

Hieronder het overzicht vanaf 25 juni 2022 De jongens A zijn op rekenafstand ingedeeld, de overige jongens worden voorafgaande aan de wedstrijd en het aantal deelnemers op rekenafstand in 1 of 2 groepen ingedeeld. Let op! Ben je van de ene klasse naar de andere klasse gepromoveerd of gedegradeerd, dan moet je via je persoonlijke link jezelf weer aanmelden (en bevestigen!) voor deze wedstrijden.
Rutger Piersma wint ljepperij yn Butenpost Skânsrekords dames en famkes ferbeterre
Vierde editie Red Bull Fierste Ljepper op zondag 31 juli Vierde editie vindt plaats in het centrum van Haarlem
Polsstokverspringers maken er een spannende strijd van in Kockengen KOCKENGEN Een harde en aantrekkende wind uit het Noordoosten zorgde zaterdagavond voor buitengewoon moeilijke springomstandigheden in Kockengen. De sporters maakten er desondanks in alle categorieën een boeiende strijd van.