|
2026-02-03 20:50 |
ALV 6 maart 2026
Beste liefhebbers van de sport,
Afgelopen winter, terwijl springers in winterslaap waren of alweer hard aan het trainen voor het komende seizoen, heeft de PBH ook niet stil gezeten en vertellen wij u graag wat er allemaal gebeurd is.
Komende 6 maart zal de jaarlijkse ALV plaats vinden in de Triangel in Polsbroekerdam (Benedeneind nz 368b).
- Vanaf 19.30u (deel 1) zijn alle verenigingen uitgenodigd om de formele stukken met ons door te nemen, zoals het jaarverslag van penningmeester en secretaris, de begroting en de bestuursverkiezing.
- Vanaf 21.00u (deel 2) zal er een ‘rondje langs de velden’ plaats vinden. Hierbij horen we wat er bij de verenigingen leeft, waarna we alle wijzigingen en nieuwtjes voor het komende seizoen kort presenteren. We sluiten af met een borrel.
Voor commissies, springers en belangstellenden is het vanaf 21.00u het meest interessant. Iedereen is natuurlijk ook om 19:30 welkom om mee te luisteren
Alle wijzigingen voor 2026 zullen ook gepubliceerd worden in de Polshoogte. Alles wordt doorgevoerd in het wedstrijdreglement, het FVV, de protocollen en de memo’s. Dit is vanaf april terug te vinden in de infobalie.
Vanaf hier wensen wij iedereen alvast een heel sportief polsstokseizoen toe en voor wie belangstelling heeft tot ziens op 5 maart.
Uw PBH-bestuur





