Uitslag Kampioenschap van Jaarsveld
Jaarsveld 30-05-2015

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTheo van Kooten18.07
DamesDymphie Baas - van Rooijen15.13
JuniorenErwin Timmerarends17.87
JongensJelle Timmerman15.47

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL18.0716.450.0012.2818.0716.70
2Jaco de Groot, KamerikZV17.220.0017.1412.6717.220.00
3Thomas van Midden, VlistVL17.220.000.0017.2216.380.00
4Maik Backx, HaastrechtVL16.2416.2415.7016.0315.940.00
5Erik Bos, WaarderVL14.150.0014.150.00
6Rian Baas, UtrechtPD0.000.000.00

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Christiaan de With, BenschopPD15.6615.6612.700.00
2Jan-Willem de Groot, LinschotenLS15.5212.9815.5115.52
3Arno Baas, OudewaterPD15.4415.3115.4414.64
4Gerwin van Vliet, LinschotenLS15.210.0015.2112.58
5Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.1213.870.0015.12
6Bram van den Berg, BenschopPD15.0912.7515.0914.74
7Werner Kamphof, OudewaterLS14.410.0014.410.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Dymphie Baas - van Rooijen, OudewaterPD15.1314.280.000.0013.5315.13
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD13.8612.8112.5613.3613.860.00
3Fabiënne Overbeek, BenschopPD13.230.0013.230.0012.810.00
4Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD13.0113.010.000.000.000.00
5Joriene Baas, OudewaterPD12.7112.540.0012.710.0012.24
6Carina den Hartogh, WoerdenLS12.4312.390.0012.43
7Brenda Baars, BenschopPD12.0110.9411.8312.01
8Jessica Snoek, OudewaterPD0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV12.640.0012.64 (p.r.)11.89
2Gerianne Boer, KamerikLS12.360.0011.6412.36
3Julia van Eijk, HaastrechtVL11.6611.660.0011.59
4Eline Duurkoop, WoerdenLS11.600.0011.6010.73
5Femke van Schaik, BenschopPD11.040.0010.2111.04
6Marielle KasteleinZV10.470.0010.470.00
7Kathy Baars, BenschopPD10.290.0010.290.00
8Britt Ottingh, MoordrechtVL0.000.000.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, MontfoortLS17.870.0016.400.0016.5717.87
2Ricardo Faaij, HaastrechtLS16.660.0016.570.0016.6614.23
3Robert Benschop, SnelrewaardLS14.750.0014.4614.7514.500.00
4Ronald van Bemmel, UtrechtLS13.790.0011.4013.79
5Paul van Meijeren, ZegveldZV12.170.000.0012.17
6Arjan Mulder, VlistVL11.6311.490.0011.63
7Nees de Bruijn, OudewaterPD0.000.000.000.00
8Pim Hoogendoorn, LinschotenLS0.000.000.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jelle Timmerman, LinschotenLS15.4715.47 (p.r.)0.0013.940.0014.48
2Matthieu van Vuuren, BenschopPD15.0415.0412.920.0011.9812.81
3Gerwin Kastelein, ZegveldZV14.9314.5814.6614.930.0011.60
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL13.500.0013.500.00
5Reinier Overbeek, BenschopPD13.3613.360.0012.46
6Chris Anker, VlistVL12.7110.7511.0912.71

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond