Uitslag 1e klasse
It Heidenskip 13-05-2017

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenThewis Hobma20.55
DamesMarrit v/d Wal14.57
JuniorenRutger Piersma18.95
JongensWietse Nauta16.49
MeisjesBente Vlas13.80

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thewis Hobma, HarlingenIJ20.5520.550.000.0019.010.00
2Ysbrand Galama, WarkumHS19.6519.6515.8718.390.000.00
3Nard Brandsma, WarkumHS19.6012.9118.220.0019.6013.72
4Sytse Bokma, HindeloopenHS18.2018.200.0018.0914.3318.01
5Hannes Scherjon, NoardburgumBG18.120.000.0017.8818.120.00
6Age Hulder, BurgumBG17.1317.0717.130.00
7Bas Tolboom, NiehoveGR16.4415.2515.3816.44
8Niels Koetsier, HurdegarypGR14.2312.6114.230.00

Overgangsklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Feike Stellingwerf, KoudumHS16.8715.4316.870.00
2Hessel Haanstra, WorkumHS16.8415.2916.840.00
3Daan de Vries, HurdegarypBG16.6215.2516.6216.54
4Jelte Hitzert, WommelsWI16.5916.590.0015.24
5Thijs Faassen, LeeuwardenWI15.7213.5612.8515.72
6Jos Bethlehem, IJlstIJ15.1513.5115.150.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS14.5713.7814.570.000.0014.32
2Klaske Nauta, IJlstIJ14.0814.0810.6110.530.000.00
3Melanie Heins, WorkumHS13.4813.480.0013.020.000.00
4Anneke Broersma, LemelerveldBG13.3211.690.0013.32
5Akke Dijkstra, BuitenpostBT12.8912.6011.6212.89
6Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.2810.8111.8612.28
7Marije Reitsma, IJlstIJ12.220.000.0012.22

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.9517.590.0015.7017.8018.95
2Freark Kramer, It HeidenskipHS18.7118.0816.6618.710.000.00
3Jan Teade Nauta, IJlstIJ17.790.0016.8417.0914.5917.79
4Folkert Veldstra, AkkrumIJ16.3514.1915.7816.35
5Jarno Hoekstra, IJlstIJ16.0714.7315.3816.07
6Simon Willem Hoeksma, EeBT15.910.0015.2115.91
7Bobby Zwaagman, IJlstIJ15.7014.830.0015.70
8Jetse Bokma, HindeloopenHS15.510.000.0015.51

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wietse Nauta, IJlstIJ16.4915.6916.4915.720.000.00
2Jarich Wijnstra, TzumWI16.2014.3014.2616.2014.4315.83
3Minne Smit, WinsumWI15.4414.1815.4411.2113.370.00
4Thys Jan Bootsma, NijlandIJ14.9914.0513.5814.99
5Rutger Haanstra, It HeidenskipHS14.7213.4014.720.00
6Jesse Zuidema, OosterbierumWI13.7512.3513.7513.16
7Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ12.9612.9612.0412.92

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bente Vlas, HeegIJ13.8012.4213.1712.9313.7713.80
2Sigrid Bokma, HindeloopenHS13.7913.090.000.0013.7912.94
3Mare Dijkstra, MolkwerumHS13.4312.3212.7812.3813.430.00
4Tirza Boschma, SneekIJ12.700.0012.700.00
5Gerbrich Steensma, WarfstermolenBT12.4110.9410.2612.41
6Inge Demmer, WorkumHS12.3212.3211.350.00
7Fardau van Akker, SuwâldBG12.3011.1812.3011.64

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond