Uitslag Rabobank Krimpenerwaard Bokaal 2e klasse
Vlist 18-05-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenGerben van Schaik16.77
DamesLeonie de Regt12.00
JuniorenWijnan van Ingen16.64
JongensReymon Tukker13.06
MeisjesMeike Zijderlaan11.78

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerben van Schaik, BenschopPD16.770.0016.77 (p.r.)15.87
2Teus Korevaar, SchoonhovenVL15.570.0014.8315.57
3Bram van den Berg, BenschopPD15.1113.8715.1114.70
4Niels van der Kroef, LinschotenLS14.3813.7713.7414.38
5Harm van der Vlist, VlistVL14.2814.2813.5713.95
6Ronald van Bemmel, UtrechtLS14.2814.2812.2913.28

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Arie van der Knaap, ZegveldZV14.3013.4214.3013.94
2Niels Levering, HaastrechtVL13.9313.930.000.00
3Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.5912.560.0013.59
4Reinier Rietveld, HaastrechtVL12.9712.9712.5512.92

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Meike Zijderlaan, BenschopPD11.7811.0811.5411.78
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS11.6910.9111.69 (p.r.)11.29
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV10.479.669.9210.47 (p.r.)
4Moniek van Vliet, NieuwkoopZV10.139.2310.13 (p.r.)0.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Leonie de Regt, LinschotenLS12.000.0011.5612.00
2Kathy Baars, BenschopPD11.4911.490.000.00
3Naomi Bergman, ZegveldZV11.079.440.0011.07
4Liesbeth de Groot - de With, KamerikPD11.049.680.0011.04

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wijnan van Ingen, ZegveldZV16.6415.2214.1916.64
2Aron Verburg, ZegveldZV14.120.0014.1214.09
3Lorenzo Boele, OudewaterPD14.1012.3314.100.00
4Bram den Hartogh, LinschotenLS13.670.0011.5013.67

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Boaz Vreman, LopikJV12.6411.8312.6412.00
2Gerco van Oort, LopikPD12.510.000.0012.51

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Remco de Ruijter, OudewaterPD12.8510.5812.1312.85
2Ties Meijer, KockengenSV12.6811.4812.1712.68

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reymon Tukker, MontfoortLS13.0612.1513.0612.68
2Casper Bogaard, PolsbroekPD12.7212.4012.4712.72
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL12.1511.3212.1412.15
4Joost van Weelden, OudewaterPD12.150.0012.0412.15
5Jelle de Bruin, LinschotenLS12.1510.9711.5612.15
6Lute van Dam, MontfoortLS11.7911.4610.6611.79
7Chris Lodder, OudewaterPD11.140.000.0011.14

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD12.2311.3812.23 (p.r.)11.59
2Wieger van der Vaart, LinschotenLS12.1312.1311.640.00
3Rino Anker, HaastrechtVL12.0012.000.0011.90
4Daan Rietveld, BenschopPD11.2511.2510.900.00
5Jonathan Timmerarends, MontfoortLS11.2010.3210.6611.20
6Ferran Houdijk, PolsbroekPD10.9710.169.8310.97
7Rick van der Wind, LinschotenLS10.949.5310.9410.37
8Jorian Kastelein, ZegveldZV10.790.0010.790.00
9Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS10.459.4910.4510.43
10Arien Kastelein, ZegveldZV9.719.719.700.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond