Uitslag Tweekamp Holland-Friesland
IJlst 06-07-2019

CategorieHollandFrieslandVerschil
Totaal 391.60 393.34 1.74
Senioren148.58149.45 0.87
Dames 56.79 57.08 0.29
Junioren 69.15 70.69 1.54
Jongens 65.80 64.45 1.35
Meisjes 51.28 51.67 0.39
Drempelafstanden: Senioren 16 meter, Dames 12 meter, Junioren 15 meter, Jongens 13 meter, Meisjes 11 meter

Senioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Nard Brandsma, WarkumHS20.5418.6716.5820.540.00
2Wilco van Amerongen, BenschopPD20.4917.5820.490.0014.83
3Thomas van Midden, VlistVL19.4918.250.000.0019.49
4Jaco de Groot, KamerikZV19.450.0018.1818.8619.45
5Rian Baas, UtrechtPD19.2616.2118.2319.2617.72
6Bobby Zwaagman, IJlstIJ19.1919.190.0017.830.00
7Sytse Bokma, HindeloopenHS18.9918.640.0018.990.00
8Thewis Hobma, HarlingenIJ18.2918.290.00
9Ysbrand Galama, WarkumHS18.170.0016.4218.170.00
10Freark Kramer, It HeidenskipHS18.140.0017.2816.2418.14
11Jan Teade Nauta, IJlstIJ18.0817.210.0018.0818.08
12Rutger Piersma, It HeidenskipHS18.0518.050.000.0017.55
13Wouter van Midden, VlistVL17.7316.5317.7313.590.00
14Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.6515.4917.2716.6617.65
15Maik Backx, HaastrechtVL17.4315.8317.430.0016.95
16Sander van Vliet, OudewaterPD17.0813.860.0017.0816.31
17Feike Stellingwerf, KoudumHS16.3213.6416.32

Dames

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.0512.9713.8915.0514.63
2Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.9614.1314.960.0013.89
3Anna-Jet Leyenaar, IJlstIJ14.8914.510.000.0014.89
4Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS14.8514.5014.820.0014.85
5Sigrid Bokma, HindeloopenHS14.360.0013.570.0014.36
6Joriene Baas, OudewaterPD13.4513.1012.5113.450.00
7Demi Groothedde, JaarsveldJV13.3312.550.0013.3312.96
8Boukje de Boer, It HeidenskipHS12.9812.980.0012.880.00

Junioren

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.8018.8012.500.000.00
2Wietse Nauta, IJlstIJ18.4915.3716.9618.490.00
3Jos Bethlehem, IJlstIJ17.8615.9416.350.0017.86
4Jesper Demmer, WorkumHS17.8114.9617.810.0016.21
5Lucas van Eijk, HaastrechtVL17.6715.5217.6715.0712.21
6Chris Anker, VlistVL16.6914.8916.0911.0316.69
7Minne Smit, WinsumWI16.5313.3816.530.0012.64
8Daniel Cluistra, HaastrechtPD15.9915.1715.1415.9915.35

Jongens

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Rutger Haanstra, It HeidenskipHS17.3617.3611.860.0016.96
2Guus Hoogland, MontfoortLS16.9714.550.000.0016.97
3Roy Velis, BenschopPD16.7415.0515.810.0016.74
4Riemer Durk Krol, HeegIJ16.3616.360.000.0014.57
5Harmen Timmerarends, MontfoortLS16.0913.5914.8511.6216.09
6Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.000.0014.2715.3216.00
7Peter Faber, OldehoveGR15.9811.0715.5615.980.00
8Wytse Steensma, JoureIJ14.7513.260.0013.1114.75

Meisjes

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4
1Femke Rispens, NiehoveGR14.1312.9714.130.0013.87
2Laura Maaijen, HaastrechtPD13.4012.2712.7413.4012.86
3Pytrix Westra, BurgumBG12.8312.8312.160.000.00
4Rianne de Regt, LinschotenLS12.700.000.0012.0412.70
5Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.6012.4612.3010.7312.60
6Suzanne Mulder, VlistVL12.580.0012.4112.4112.58
7Lisse v/d Knaap, IJlstIJ12.5010.8111.9311.9112.50
8Tirza Boschma, IJlstIJ12.2112.210.0011.370.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond