Uitslag Zegvelds Kampioenschap 2e klasse
Zegveld 09-07-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenBram van den Berg15.74
DamesNaomi Bergman11.81
JuniorenCorné de Regt16.12
JongensCasper Bogaard14.93
MeisjesMoniek van Vliet12.55

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Bram van den Berg, BenschopPD15.7415.1215.1115.74
2Niels van der Kroef, LinschotenLS15.240.0015.2414.23
3Ronald van Bemmel, UtrechtLS15.1613.4615.1612.80
4Niels Levering, HaastrechtVL15.0315.0313.0313.85
5Floris van Elzakker, WoerdenZV15.0015.000.000.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Christiaan de With, BenschopPD15.3214.7415.3214.87
2Arie van der Knaap, ZegveldZV14.9414.1514.9412.75
3Peter Jan Verdoold, BergambachtVL14.300.000.0014.30
4Hans van Eijk, BergschenhoekVL13.6813.6813.490.00
5Paul Nap, LinschotenLS13.5813.5813.5513.52
6Hidde Kiers, MuiderbergLS12.9712.970.0011.22

Mixklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.5511.1711.3212.55 (p.r.)
2Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.3611.8512.36 (p.r.)12.05
3Lisanne Kroon, LinschotenLS11.9311.4011.930.00
4Floortje Hijman, WaverveenSV11.6710.6611.67 (p.r.)11.41
5Roza Verburg, ZegveldZV11.340.0011.340.00
6Elise Boer, Woerdense VerlaatZV10.479.6510.42 (p.r.)10.47 (p.r.)
7Jennieke Quaak, ZegveldZV10.0710.079.860.00
8Elsina van der Knaap, ZegveldZV9.959.950.009.11
9Mendy Kool, KockengenSV0.000.000.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Nicole Uitman, KamerikSV11.2111.219.9510.92

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Naomi Bergman, ZegveldZV11.8110.1111.810.00
2Annemarie van Schaik, UtrechtVL11.6211.6210.4010.91
3Marlinda Cluistra, HaastrechtPD11.449.6811.440.00
4Kathy Baars, BenschopPD11.3111.310.000.00
5Gwen van Dam, LopikJV11.2411.240.0010.13

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Corné de Regt, LinschotenLS16.1216.1215.240.00
2Stijn Overbeek, LopikJV15.2615.260.0014.84
3Scott Ottingh, MoordrechtVL14.2114.210.000.00
4Bram den Hartogh, LinschotenLS13.7212.1413.7213.30
5Gijs de Kruijf, ZegveldZV12.9811.4511.8112.98

Junioren A B-schans

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Aron Verburg, ZegveldZV15.9714.1914.5615.97 (p.r.)
2Gerco van Oort, LopikPD13.370.0013.370.00
3Boaz Vreman, LopikJV13.020.0012.7013.02

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Casper Bogaard, PolsbroekPD14.9312.7610.8814.93
2Remco de Ruijter, OudewaterPD14.2614.090.0014.26
3Reymon Tukker, MontfoortLS13.5113.4713.510.00
4Ruben van Eijk, HaastrechtVL13.490.0013.4912.95
5Lute van Dam, MontfoortLS12.2111.7712.210.00
6Rick Cazant, KockengenSV0.000.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Harmen Bogaard, PolsbroekPD13.3312.1113.330.00
2Chris Lodder, OudewaterPD12.9011.5012.2812.90
3Ruben Bezuijen, KockengenSV12.870.0012.8712.06
4Wessel Schenk, SchoonhovenVL12.7312.570.0012.73
5Willard Schep, BenschopPD12.0211.0712.0211.99

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Rick van der Wind, LinschotenLS12.8512.85 (p.r.)0.0011.64
2Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD12.7112.3412.7112.37
3Jorian Kastelein, ZegveldZV12.6812.0912.68 (p.r.)0.00
4Daan Rietveld, BenschopPD12.2411.3312.240.00
5Ferran Houdijk, PolsbroekPD12.1611.860.0012.16
6Matt Steenvoorden, IJsselsteinJV12.0610.7011.6612.06
7Bram Kool, KockengenSV11.7811.78 (p.r.)10.649.39
8Arien Kastelein, ZegveldZV11.5610.5711.5611.47

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond