Uitslag Nederlandse Kampioenschappen Jeugd
It Heidenskip 24-08-2019

Winnaars

CategorieNaamAfstand
Jongens 11-12 jaarMads Tolsma10.50
Jongens tm 10 jaarReinder Haanstra8.99
Meisjes 11-12 jaarJeltske Terpstra8.46
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap8.10

Jongens 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Mads Tolsma, BerlikumWI10.509.4010.2410.500.00
2Sietse Lefferts, BuitenpostBT10.090.000.0010.097.89
3Ferran Houdijk, PolsbroekPD10.040.0010.048.890.00
4Riemer Zijlstra, OosthemIJ9.618.909.339.619.26
5Timo v/d Knaap, IJlstIJ9.570.000.009.577.89
6Arien Kastelein, ZegveldZV9.160.007.599.16
7Gerwin de Jong, PolsbroekPD8.858.168.850.00
8Nikolaj Lodder, OudewaterPD8.527.417.328.52
9Auke Tymen de Boer, BuitenpostBT7.917.910.000.00
10Julian van der Wind, LinschotenLS7.870.000.007.87
11Leroy van Maurik, LopikJV7.827.827.110.00
12Jorian Kastelein, ZegveldZV7.567.560.000.00
13Brent Monsma, TzummarumWI7.127.120.000.00
14Jeffrey Jansen, BuitenpostBT6.940.000.006.94
15Douwe-Franke Westra, BurgumBG0.000.000.000.00
16Joost Fokker, Nieuwer ter AaSV0.000.000.000.00

Jongens tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Reinder Haanstra, It HeidenskipHS8.997.557.417.388.99
2Daniël Veenstra, BuitenpostBT8.700.000.008.705.90
3Jorrit Bouwstra, ReduzumWI8.307.088.307.850.00
4Mark Boer, Woerdense VerlaatZV7.536.497.535.75
5Daan Postma, TytsjerkBG7.426.276.517.42
6Stijn van de Water, OudewaterPD6.956.385.996.95
7Bas den Besten, LopikJV6.780.006.636.78
8Olivier Bosman, IjsselsteinJV6.675.916.576.67

Meisjes 11-12 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Jeltske Terpstra, TzumWI8.468.207.908.468.18
2Berber Haanstra, It HeidenskipHS8.436.918.167.938.43
3Nikita van Dijk, KamerikSV8.247.767.898.247.53
4Yenthe van Kammen, BurgumBG8.170.000.008.177.93
5Emma Klijn Velderman, KoudumHS8.127.807.980.008.12
6Hylkje Hoekstra, Oudega SWFIJ7.967.730.007.96
7Sanne Bouwstra, ReduzumWI7.837.830.005.93
8Mirije Zorgdrager, WorkumHS7.647.267.117.64
9Mare v/d Zee, NijhuizumHS7.317.207.316.14
10Yvonne Boer, Woerdense VerlaatZV7.270.000.007.27
11Mariska Verweij, SnelrewaardLS6.936.336.206.93
12Lisanne Cazant, KockengenSV6.816.810.006.77
13Daniëlle Hielema, GrijpskerkGR6.310.000.006.31
14Esther Schilt, PolsbroekPD6.216.175.326.21

Meisjes tm 10 jaar

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Afstand 4Finale 1Finale 2
1Vienne v/d Knaap, IJlstIJ8.107.670.006.778.10
2Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV8.047.218.047.786.58
3Nynke Klijn Velderman, KoudumHS7.637.117.287.630.00
4Nynke Kampen, It HeidenskipHS7.156.466.817.15
5Tara Baarsma, HindeloopenHS6.676.676.006.49
6Femke Valkema, IJsbrechtumIJ6.525.980.006.52
7Renske Zorgdrager, WorkumHS6.066.065.765.94

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond