Uitslag van der Vaart Installatiebedrijf Bokaal
Linschoten 18-07-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.08
DamesWendy Helmes14.14
JuniorenLucas van Eijk19.88
JongensRoy Velis18.07
MeisjesSuzanne Mulder14.03

Senioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.0817.7317.0718.5020.080.00
2Thomas van Midden, VlistVL19.610.0019.6117.000.000.00
3Wilco van Amerongen, BenschopPD19.4119.410.000.0018.7218.78
4Wouter van Midden, VlistVL18.3717.1518.370.000.000.00
5Sander van Vliet, OudewaterPD18.2915.8417.2918.29
6Maik Backx, HaastrechtVL17.7416.9417.7417.690.000.00
7Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.650.0017.650.0015.190.00
8Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.6616.660.000.00
9Richard van Bemmel, UtrechtLS16.5416.530.0016.54
10Jan-Willem de Groot, LinschotenLS16.3415.8515.9616.34
11Jos van der Vlist, BenschopPD15.3015.300.000.00
12Daniel Cluistra, HaastrechtPD14.7014.700.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wendy Helmes, IJsselsteinPD14.140.0013.1014.140.000.00
2Demi Groothedde, JaarsveldJV13.7613.760.0013.1312.1310.78
3Julia van Eijk, HaastrechtVL13.5013.5013.320.000.0013.17
4Joriene Baas, OudewaterPD13.3512.2110.6713.35
5Doriene de Vos-de Wit, VeenendaalPD13.040.0012.8613.04
6Fabiënne Overbeek, BenschopPD13.0411.5913.040.00
7Carina den Hartogh, WoerdenLS12.6912.69
8Rianne de Regt, LinschotenLS12.450.0011.9512.45

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.8819.88 (p.r.)0.000.0017.7218.54
2Reinier Overbeek, BenschopPD19.5819.580.000.000.0019.26
3Guus Hoogland, MontfoortLS18.2218.2217.910.000.000.00
4Timon de Haay, LopikPD15.530.000.0015.53
5Corné de Regt, LinschotenLS0.000.000.000.00

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD18.0717.3817.5417.2218.070.00
2Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.9416.8117.660.0017.940.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.550.000.0016.6517.5516.56
4Hidde van Dam, MontfoortLS16.4215.8516.420.00
5Roef Eijzenga, JaarsveldJV15.9115.910.0015.81
6Reymon Tukker, MontfoortLS15.3614.9215.3613.57
7Rick Cazant, KockengenSV14.5413.9914.540.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL14.0314.030.000.000.000.00
2Laura Maaijen, HaastrechtPD13.7710.4312.6313.1313.770.00
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV11.6811.0911.680.0010.650.00
4Lisanne Kroon, LinschotenLS11.530.0011.530.00
5Eline Kastelein, ZegveldZV11.0010.8811.0010.32
6Moniek van Vliet, NieuwkoopZV0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond