Uitslag Rabobank Hollandse IJssel Bokaal - 2e klasse
Vlist 21-07-2020

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenTeus Korevaar15.77
DamesMarlinda Cluistra13.52
JuniorenStijn Overbeek16.03
JongensJoost van Weelden14.58
MeisjesLisanne Cazant10.87

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Teus Korevaar, SchoonhovenVL15.7713.9315.1515.77
2Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.680.0015.6814.02
3Bram van den Berg, BenschopPD14.8113.6913.3514.81
4Ronald van Bemmel, UtrechtLS14.7412.7314.4614.74
5Gerben van Schaik, BenschopPD14.7013.5914.2314.70
6Niels Levering, HaastrechtVL14.1314.130.000.00
7Niels van der Kroef, LinschotenLS13.9213.920.000.00

Senioren B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Theo van Kooten, HaastrechtVL15.4815.4812.2114.78
2Harm van der Vlist, VlistVL15.000.0014.6315.00
3Erik Bos, WaarderZV14.1813.7614.180.00
4Hans van Eijk, BergschenhoekVL12.2812.280.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marlinda Cluistra, HaastrechtPD13.5212.9312.3913.52 (p.r.)
2Kimberly Slootjes - Engelhard, HaastrechtVL13.170.0012.2813.17
3Kathy Baars, BenschopPD11.2011.200.000.00
4Nicole Uitman, KamerikSV10.380.0010.3810.24
5Brenda Baars, BenschopPD0.000.000.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Stijn Overbeek, LopikJV16.030.0012.7516.03 (p.r.)
2Bram den Hartogh, LinschotenLS14.8713.8514.8713.45
3Boaz Vreman, LopikJV13.6113.1113.610.00
4Gerco van Oort, LopikPD12.8712.8712.790.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Joost van Weelden, HaastrechtPD14.5814.580.000.00
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL13.960.0013.9613.89
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD13.8912.4112.7813.89
4Karsten Klarenbeek, VlistVL13.7813.6113.0913.78
5Chris Lodder, OudewaterPD13.6311.5313.630.00
6Lute van Dam, MontfoortLS12.9612.3512.9610.87
7Rino Anker, HaastrechtVL0.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Willard Schep, BenschopPD13.2713.2712.870.00
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS12.9012.550.0012.90
3Wieger van der Vaart, LinschotenLS12.8412.6512.8412.27
4Rick van der Wind, LinschotenLS12.7012.0212.6912.70
5Jorian Kastelein, ZegveldZV12.0211.5712.0210.30
6Arien Kastelein, ZegveldZV11.2710.4911.0511.27

Jongens C

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daan Rietveld, BenschopPD12.2012.2011.0712.20
2Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS12.0512.0510.9111.79
3Stan van der Bas, SchoonhovenJV11.0910.810.0011.09
4Erik den Boer, WilnisSV11.0910.5310.7611.09

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lisanne Cazant, KockengenSV10.870.0010.8610.87
2Stijn Eijzenga, JaarsveldJV10.709.810.0010.70
3Roza Verburg, ZegveldZV10.480.0010.480.00
4Gisella de Bruijn, LopikJV9.759.710.009.75
5Elise Boer, Woerdense VerlaatZV9.699.690.009.32

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond