Uitslag Klever Montage Bokaal
Polsbroekerdam 28-08-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot20.21
DamesDemi Groothedde15.12
JuniorenReinier Overbeek20.32
JongensRoy Velis17.43
MeisjesSuzanne Mulder14.39

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV20.2118.370.0020.210.000.00
2Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.7917.180.0019.79 (p.r.)13.760.00
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS19.1117.550.000.000.0019.11
4Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.3518.150.0018.350.000.00
5Wouter van Midden, VlistVL17.500.0014.9317.5015.090.00
6Thomas van Midden, VlistVL14.1114.110.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.5217.4517.430.0017.520.00
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.190.0017.1915.13
3Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.650.0016.6515.13
4Maik Backx, HaastrechtVL16.5616.560.000.00
5Theo van Kooten, HaastrechtVL16.4012.9216.400.00
6Bastiaan de Bruijn, LopikJV16.2314.7816.2314.77
7Bas van Leeuwen, WoerdenLS0.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV15.1213.9814.3714.0914.5215.12
2Laura Maaijen, HaastrechtPD15.0713.9814.1115.0713.3813.13
3Joriene Baas, OudewaterPD14.4012.6512.3213.6714.1314.40
4Nicole Uitman, KamerikSV12.660.0011.7012.66
5Rianne de Regt, LinschotenLS12.5112.420.0012.51
6Brenda Baars, BenschopPD12.4312.430.000.00
7Fabiënne Overbeek, BenschopPD0.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.320.0020.3218.9618.380.00
2Mark van der Horst, SchoonhovenVL19.0617.3915.960.0019.060.00
3Harmen Timmerarends, MontfoortLS18.100.0015.8318.100.0014.30
4Guus Hoogland, MontfoortLS17.2816.2717.280.00
5Chris Anker, VlistVL17.1316.940.0017.13
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.7315.730.000.00
7Hidde van Dam, MontfoortLS15.3914.6315.390.00
8Jorn Kamphof, LinschotenLS15.0314.1115.0313.84

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD17.430.0017.310.0017.430.00
2Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.9514.5815.0816.95 (p.r.)0.000.00
3Rick Cazant, KockengenSV15.870.0015.2115.870.000.00
4Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD15.7112.740.0015.71
5Joost van Weelden, HaastrechtPD14.9513.1814.4014.95
6Wessel Schenk, SchoonhovenVL14.8214.260.0014.82
7Harmen Bogaard, PolsbroekPD13.7213.7213.3311.62

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL14.3913.6714.390.000.000.00
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.4613.460.0012.4611.690.00
3Lieke Stolwijk, BodegravenZV13.0112.5213.010.0012.9312.34
4Nikita van Dijk, KamerikSV13.000.0012.8713.00
5Hanna Stigter, JaarsveldJV12.4312.2612.4311.58
6Moniek van Vliet, NieuwkoopZV12.2711.6612.270.00
7Lisanne Cazant, KockengenSV11.750.0011.7311.75
8Lisanne Kroon, LinschotenLS11.6011.6010.790.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond