Uitslag VKP Trofee
Linschoten 11-09-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJaco de Groot21.00
DamesFabiënne Overbeek15.50
JuniorenChris Anker20.48
JongensRoy Velis18.99
MeisjesSuzanne Mulder15.17

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jaco de Groot, KamerikZV21.0020.5220.430.0020.5621.00
2Lucas van Eijk, HaastrechtVL20.9617.1019.7318.0420.96 (p.r.)0.00
3Rian Baas, UtrechtPD20.5420.070.0020.320.0020.54
4Thomas van Midden, VlistVL20.0119.9017.7820.0114.8619.55
5Wouter van Midden, VlistVL19.9518.5119.8919.9517.0719.65
6Erwin Timmerarends, BodegravenLS18.4917.880.0018.49

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Daniel Cluistra, HaastrechtPD19.1214.9418.800.000.0019.12
2Sander van Vliet, OudewaterPD18.2618.2617.0217.77
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.9316.8117.2017.93
4Theo van Kooten, HaastrechtVL17.8215.190.0017.82
5Maik Backx, HaastrechtVL17.1217.1214.6813.68
6Matthieu van Vuuren, BenschopPD16.710.0016.7116.32
7Gerwin van Vliet, LinschotenLS16.0116.010.000.00
8Bastiaan de Bruijn, LopikJV15.7315.7313.9913.63

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fabiënne Overbeek, BenschopPD15.5012.8014.860.0015.5014.18
2Laura Maaijen, HaastrechtPD14.8114.6912.7614.070.0014.81
3Joriene Baas, OudewaterPD14.7314.4314.6014.460.0014.73
4Julia van Eijk, HaastrechtVL14.180.0013.6714.18
5Gerianne Boer, KamerikLS13.6913.3213.6913.64
6Nicole Uitman, KamerikSV12.2612.2412.260.00
7Rianne de Regt, LinschotenLS11.6311.4011.630.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Anker, VlistVL20.4817.2418.0118.0620.48 (p.r.)17.50
2Reinier Overbeek, BenschopPD20.4218.6514.4720.42
3Hidde van Dam, MontfoortLS20.320.0019.040.0020.32 (p.r.)0.00
4Guus Hoogland, MontfoortLS18.2214.4617.8917.790.0018.22
5Ruben van Eijk, HaastrechtVL17.7515.800.0017.75 (p.r.)
6Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.050.000.0017.05
7Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.0315.7817.0316.64
8Jorn Kamphof, LinschotenLS16.1915.6916.1916.06

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Roy Velis, BenschopPD18.9916.8517.290.0017.3618.99
2Rick Cazant, KockengenSV16.4016.400.000.00
3Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.2014.7416.2014.4114.1616.12
4Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.0414.9416.0415.52
5Ratja Bleijenberg, PolsbroekPD15.8014.3115.7815.80
6Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.290.0012.8815.2914.660.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Suzanne Mulder, VlistVL15.1715.1714.980.000.0015.13
2Thalina van der Wind, SnelrewaardLS14.3813.0213.830.000.0014.38
3Moniek van Vliet, NieuwkoopZV13.1212.6713.1211.0812.9512.11
4Nikita van Dijk, KamerikSV13.0613.060.000.00
5Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.6611.7912.6611.92
6Hanna Stigter, JaarsveldJV12.4411.0511.6412.44
7Roza Verburg, ZegveldZV12.4211.9912.3212.42
8Lisanne Cazant, KockengenSV12.0111.7012.010.00
9Lisanne Kroon, LinschotenLS11.870.0011.870.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond