Uitslag 2e klasse
IJlst 24-07-2021

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenJetse Bokma16.53
DamesMarrit v/d Wal13.99
JuniorenGerben Brouwer16.67
JongensHidde de Jong14.69
MeisjesFenna Jongsma12.78

Senioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jetse Bokma, HindeloopenHS16.5314.3714.2616.53
2Jasper Henstra, GrijpskerkGR16.1414.8916.1414.97
3Thijs Faassen, LeeuwardenWI14.9714.970.000.00
4Frederik Boersma, KollumerpompBT14.5214.0013.2014.52
5Jos Bethlehem, IJlstIJ14.330.0014.330.00
6Wieger-Piet Haarsma, TjerkgaastIJ14.2712.8313.6914.27
7Auke Zijlstra, IJlstIJ13.8613.1813.860.00
8Ulrik Bouke Kuiken, SlappeterpWI0.000.000.000.00
9Rick Reurink, KollumBT0.000.000.000.00

Dames A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Douwina de Jong, ParregaHS13.7612.590.0013.76
2Grytsje Veltman, SumarBG13.3110.3512.8213.31
3Femke Brouwer, ArumWI12.8812.4312.880.00
4Anna Kramer, It HeidenskipHS0.000.000.000.00

Dames (buiten mededingen)

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Marrit v/d Wal, It HeidenskipHS13.990.0013.990.00

Junioren A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Gerben Brouwer, ArumWI16.6716.67 (p.r.)13.120.00
2Hindrik Westra, BurgumBG16.5013.8816.50 (p.r.)0.00
3Sjoerd Kramer, WorkumHS15.3613.170.0015.36
4Abe-Luuk Stedehouder, IJlstIJ15.150.0015.150.00
5Aise Jan Jongsma, JoureIJ14.9613.8614.960.00
6Yme Pafforaad, TwijzelBT14.6713.33 (p.r.)14.67 (p.r.)0.00
7Siem Lefferts, BurgumBG14.4414.440.0013.78
8Evert Zijlstra, OosthemIJ13.8313.7113.8113.83
9Kyrill van Veen, VegelinsoordIJ0.000.000.000.00

Jongens A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Chris Geerdink, BurgumBG14.2214.2213.720.00
2Djurre de Jong, BurgumBG13.9513.95 (p.r.)12.690.00
3Douwe-Franke Westra, BurgumBG13.7611.8612.8713.76
4Sietse Lefferts, BuitenpostBT13.6812.070.0013.68
5Brent Monsma, TzummarumWI12.800.000.0012.80
6Timo v/d Knaap, IJlstIJ12.300.000.0012.30
7Riemer Zijlstra, OosthemIJ12.080.0012.080.00
8Erwin Lefferts, BuitenpostBT0.000.000.000.00

Jongens B

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Hidde de Jong, BurgumBG14.6914.69 (p.r.)0.000.00
2Jelte Veltman, SumarBG12.8912.8911.8612.79
3Tim Wassenaar, MunnekezijlGR12.1811.310.0012.18

Meisjes A

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Fenna Jongsma, JoureIJ12.7812.5212.780.00
2Manon Koehoorn, SneekIJ12.7610.600.0012.76
3Fimke v/d Haring, DronrijpWI11.9110.440.0011.91
4Rianne Kampen, It HeidenskipHS11.8611.8511.869.66
5Wietske Pafforaad, TwijzelBT11.8010.920.0011.80
6Yenthe van Kammen, BurgumBG10.9610.960.000.00
7Berber Haanstra, It HeidenskipHS10.8310.1110.6710.83

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond