Uitslag Installatiebedrijf van der Vaart Bokaal
Linschoten 14-05-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenErwin Timmerarends21.07
DamesDemi Groothedde14.41
JuniorenReinier Overbeek20.33
JongensJonathan Timmerarends16.57
MeisjesLieke Stolwijk12.68

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Erwin Timmerarends, BodegravenLS21.0719.5718.2717.4519.6621.07
2Jaco de Groot, KamerikZV20.4417.2318.5019.0420.440.00
3Rian Baas, GoudaPD19.5219.52
4Wouter van Midden, VlistVL19.3818.8219.380.0017.370.00
5Daniel Cluistra, HaastrechtPD18.790.000.0017.9718.790.00
6Lucas van Eijk, HaastrechtVL18.6316.6317.3218.0318.630.00
7Thomas van Midden, VlistVL17.7317.7314.1517.05

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Ricardo Faaij, HaastrechtLS17.9616.920.0017.9614.330.00
2Sander van Vliet, OudewaterPD17.610.0015.9017.61
3Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.340.0017.340.00
4Chris Anker, VlistVL17.2116.3117.210.00
5Davy de Wit, UtrechtLS16.4715.3115.7416.47
6Maik Backx, HaastrechtVL13.8613.860.000.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Demi Groothedde, JaarsveldJV14.4113.1914.370.000.0014.41
2Fabiënne Overbeek, BenschopPD14.2813.2312.2014.0413.8714.28
3Gerianne Boer, KamerikLS14.2111.7513.1513.8314.210.00
4Joriene Baas, OudewaterPD13.7413.1013.7413.70
5Suzanne Mulder, VlistVL13.6713.6712.7112.46
6Lizanne Schilt, PolsbroekPD12.730.0012.730.00
7Brenda Baars, BenschopPD12.3412.1212.3412.15
8Laura Maaijen, HaastrechtPD12.1312.1311.9712.07
9Moniek van Vliet, NieuwkoopZV11.050.000.0011.05

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD20.3317.460.0020.3314.430.00
2Hidde van Dam, MontfoortLS18.530.0018.5318.0712.650.00
3Guus Hoogland, MontfoortLS17.3216.2717.320.000.000.00
4Harmen Timmerarends, MontfoortLS17.2917.2912.6117.27
5Mark van der Horst, SchoonhovenVL16.3514.4415.9916.35
6Rick Cazant, KockengenSV15.5715.4415.5715.41
7Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.5613.8015.56
8Jorn Kamphof, LinschotenLS15.2213.0713.7715.22

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.5714.9216.5714.3216.4814.93
2Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.5514.6316.5515.2916.420.00
3Harmen Bogaard, PolsbroekPD16.130.0014.3816.1315.410.00
4Karsten Klarenbeek, VlistVL15.1313.8114.9715.13
5Rick van der Wind, LinschotenLS14.6213.0213.5914.62
6Willard Schep, BenschopPD13.3813.380.000.00
7Gerwin de Jong, PolsbroekPD0.000.000.000.00

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.6811.8412.330.0012.680.00
2Lisanne Cazant, KockengenSV12.6811.4111.5012.220.0012.68
3Thalina van der Wind, SnelrewaardLS12.2010.8012.200.0011.850.00
4Nikita van Dijk, KamerikSV11.6311.2711.630.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond