Uitslag 1e klasse
Stichtse Vecht 18-06-2022

Winnaars

CategorieNaamAfstand
SeniorenLucas van Eijk19.01
DamesKimberly Slootjes14.64
JuniorenReinier Overbeek18.69
JongensWessel Schenk16.59
MeisjesThalina van der Wind13.28

Senioren Topklasse groep 1

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Lucas van Eijk, HaastrechtVL19.010.000.0018.4319.010.00
2Thomas van Midden, VlistVL18.9818.980.000.0018.4813.92
3Erwin Timmerarends, BodegravenLS18.970.0016.1118.9716.7418.35
4Wouter van Midden, VlistVL17.990.0014.9317.1617.990.00
5Chris Anker, VlistVL17.9917.9916.5416.670.000.00
6Daniel Cluistra, HaastrechtPD0.000.000.000.00

Senioren Topklasse groep 2

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Sander van Vliet, OudewaterPD17.6813.8917.4314.9017.680.00
2Wijnan van Ingen, ZegveldZV17.0716.520.0017.07
3Theo van Kooten, HaastrechtVL17.0514.800.0017.05
4Ricardo Faaij, HaastrechtLS16.0316.0314.320.00
5Paul van Meijeren, ZegveldZV15.9215.920.000.00
6Kevin de Jong, StolwijkVL15.9115.6715.910.00
7Matthieu van Vuuren, BenschopPD14.780.0014.780.00

Dames Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Kimberly Slootjes, HaastrechtVL14.6413.0414.6413.0613.580.00
2Demi Groothedde, JaarsveldJV14.5710.6713.9114.070.0014.57
3Laura Maaijen, HaastrechtPD14.1414.1411.920.00
4Fabiënne Overbeek, BenschopPD14.070.0014.070.000.00
5Suzanne Mulder, VlistVL13.5213.520.0012.47
6Joriene Baas, OudewaterPD12.8812.8811.3910.46
7Brenda Baars, BenschopPD12.5812.580.000.00

Junioren Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Reinier Overbeek, BenschopPD18.6916.8018.6917.680.000.00
2Harmen Timmerarends, MontfoortLS18.270.0016.9317.2018.270.00
3Hidde van Dam, MontfoortLS17.780.000.0017.7816.950.00
4Mark van der Horst, SchoonhovenVL17.110.0017.110.00
5Rick Cazant, KockengenSV15.980.0015.2015.98
6Ruben van Eijk, HaastrechtVL15.800.000.0015.80
7Guus Hoogland, MontfoortLS12.770.000.0012.77

Jongens Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Wessel Schenk, SchoonhovenVL16.5914.2915.6316.590.0011.74
2Karsten Klarenbeek, HaastrechtVL16.4415.9014.6916.4414.9916.44
3Jonathan Timmerarends, MontfoortLS16.3616.360.000.000.0015.92
4Harmen Bogaard, PolsbroekPD15.9615.960.0014.32
5Gerwin de Jong, PolsbroekPD15.3915.3914.3114.42
6Ferran Houdijk, PolsbroekPD15.1915.0815.1914.92
7Adriaan Lokhorst, IjsselsteinLS13.9913.5113.990.00
8Willard Schep, BenschopPD13.790.0012.8313.79

Meisjes Topklasse

 NaamClubVersteAfstand 1Afstand 2Afstand 3Finale 1Finale 2
1Thalina van der Wind, SnelrewaardLS13.280.0011.8312.450.0013.28
2Nikita van Dijk, KamerikSV13.0112.7012.2512.7113.010.00
3Gemma van Oosterom, Woerdense VerlaatZV12.8712.7412.790.0012.6412.87
4Lieke Stolwijk, BodegravenZV12.340.0012.340.00
5Lisanne Cazant, KockengenSV0.000.000.000.00

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond